اخبار بازی ها

۵ ترفند پابجی نیو استیت برای بازیکنان تازه وارد

ترفندهای پابجی نیو استیت برای تازه واردها

دانلود پابجی نیو استیت از گوگل پلی و اپ استور، از چهل میلیون بار هم گذشته است. به همین دلیل ما قرار است در این مقاله، به چند تاکتیک برای تازه‌واردها در این بازی پرطرفدار، بپردازیم.

راهنمایی شامل ترفندهای پابجی نیو استیت برای بازیکنان تازه‌وارد

پابجی نیو استیت PUBG New state درواقع نسخه‌ی مدرن شده‌ای از پابجی PUBG Mobile است که توسط کمپانی کرفتون Krafton ساخته شده است. این بازی دارای چندین ابزار، نقشه و سلاح جدید است که وقتی از آن‌ها استفاده می‌کنید نیازمند استراتژی‌های مختلف هستید. در این مقاله هم ما قصد داریم به همین استراتژی‌ها و ترفندهای پابجی نیو استیت برای تازه واردها بپردازیم.

پابجی نیو استیت دارای نقشه‌های جدید، وسایل نقلیه‌ی الکترونیکی و دیگر ویژگی‌هایی است که در خود پابجی وجود ندارند.  در نتیجه بازیکن‌هایی که قرار است به آن ورود پیدا کنند باید تکنیک‌هایی را یاد بگیرند که به آن‌ها کمک می‌کند تا در نیو استیت بهتر عمل کنند.

انتخاب نقاطی مناسب برای فرود آمدن

اولین نکته‌ای که بازیکنان باید حتماً در ذهن داشته باشند این است که نقطه‌ای امن را برای فرود انتخاب کنند. نقطه‌ی امن جایی پر از غنائم و خالی از دشمن است. اگر به‌نوعی یک بازیکن منفعل هستید، باید همیشه محلی را که دشمنان معمولاً آنجا ظاهر نمی‌شوند، در اولویت‌های خودتان برای فرود قرار دهید.

مکان‌هایی مثل Chester و Exhibit Hall جایی هستند که می‌توانید به مقدار زیادی از غنائم دسترسی داشته باشید. یکی از ترفندهای پابجی نیو استیت برای تازه واردها این است که از آن‌جایی که این مکان‌ها پهناور هستند، بعد از این‌که بازیکنان خودشان را با زره و دیگر وسایل تجهیز کنند، می‌توانند به راحتی شروع به جنگ با دشمنان کنند.

ترفندهای پابجی نیو استیت برای تازه واردها

انتخاب هوشمندانه‌ی سلاح

به عنوان یک بازیکن تازه‌کار، معمولاً فرد در یک دوراهی قرار می‌گیرد که باید کدام اسلحه را برای فضاهای اولیه و ثانویه انتخاب کند. در ابتدا بازیکنان باید از اسلحه‌هایی مثل M249 و S686 دوری کنند چون کنترل این سلاح‌ها سخت است.

زمان خشاب‌گذاری M249 زیاد است و همین وضعیت به ضرر بازیکنان است. به همین دلیل بازیکنان تازه‌کار پابجی نیو استیت باید سلاح‌هایی مثل Scar-L و M416 را انتخاب کنند که مناسب‌ترین برای آن‌هاست.

حمل کردن چیزهای مفید و قابل‌استفاده

یک نکته‌ی بسیار مهم دیگر برای تازه‌ واردهای پابجی نیو استیت این است که چیزهایی را حمل کنید که به دردتان می‌خورند و قابل‌استفاده هستند. ممکن است حوادثی را در بازی تجربه‌ کنید که به واسطه‌ی آن‌ها جایی گیر کنید و دشمن مدام شما را هدف قرار دهد. در این صورت باید چیزهایی مثل پانسمان و کیت‌های پزشکی داشته باشید.

علاوه‌براین بازیکنان باید مقدار زیادی نوشیدنی‌های انرژی‌زا و داروهای مسکن داشته باشند تا سلامتی خودشان را حفظ و تقویت کنند.

انجام ندادن حمله‌های غیر ضروری

از آن‌جایی که هنوز به اندازه‌ی کافی تجربه ندارید، یکی از ترفندهای پابجی نیو استیت این است که به آرامی پیش بروید. خودتان را درگیر جنگ‌های غیرضروری نکنید مگر این‌که مطمئن باشید می‌توانید به آسانی در برابر دشمن از خودتان دفاع کنید. اول تلاش کنید که محیط اطرافتان را به‌خوبی بررسی کنید و جایگاه دشمنان را قبل از آشکارسازی خودتان بشناسید.

در صورتی که بی فکر و تحلیل به سمت دشمن پیش بروید، احتمالاً شکست می‌خورید. درنتیجه فقط زمانی حمله کنید که مجبورید.

ترفندهای پابجی نیو استیت

ارتباط با هم‌تیمی‌ها

همیشه گفته می‌شود که گفت‌‌وگو و ارتباط از کلیدهای موفقیت است. اگر هم‌تیمی‌های شما دانش خوبی در مورد بازی دارند، پس با آن‌ها در ارتباط باشید و قبل از حمله به ساختمان دشمن یا مواجه شدن با دشمنان، به آن‌ها اطلاع دهید.

جایگاه دشمن را علامت‌گذاری کنید تا به هم‌تیمی‌های‌تان کمک کنید رقبا را پیدا کنند. اگر می‌خواهید یک نارنجک به سمت دشمن پرتاب کنید، بعد از خبر کردن هم‌تیمی‌ها، همگی با هم به آن‌ها حمله کنید تا بتوانید به سادگی نابودشان کنید.

در این مقاله ما به ترفندهای پابجی نیو استیت برای تازه واردها پرداختیم. اما بدون شک یک عامل بسیار مهم و حتی واجب برای موفقیت و پیروزی‌های بیشتر در این بازی، دسترسی پیدا کردن به انسی پابجی نیو استیت است که یک واحد پول درون برنامه‌ است و به شما کمک می‌کند با امکانات و تجهیزات بیشتری بازی کنید و بدون محدودیت، نوعی دیگر از لذت بازی را تجربه کنید.

پس اگر به دنبال روشی هستید تا در کمترین زمان ممکن و با قیمتی معقول انسی را تهیه کنید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که خرید انسی نیو استیت را از طریق وبسایت معتبر game30t انجام دهید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها