اخبار بازی ها

۷ تا از بهترین نقاط فرود در فری فایر مکس

بهترین نقاط فرود در فری فایر مکس

۷ تا از بهترین نقاط فرود در فری فایر مکس برای به دست آوردن غنائم و اسلحه‌های بیشتر

فری فایر مکس Free fire Max یک بازی بتل رویال جدید است و برخورداری از مقدار زیادی از غنائم، یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای پیروزی در این بازی است. با این حال سلاح‌ها، کمک‌های اولیه و…، در مکان‌های رندوم در سرتاسر نقشه پخش شده‌اند. و هیچ تضمینی وجود ندارد که بازیکن‌ها با فرود آمدن در مکانی خاص از نقشه چه مقدار غنائم را پیدا خواهند کرد.

انتخاب مکان مناسب برای فرود می‌تواند شانس بازیکنان را برای به دست آوردن غنائم بیشتر، افزایش دهد. در نتیجه بازیکنان به دنبال بهترین مکان‌ها برای فرود هستند تا تجهیزات بیشتر، اسلحه‌ها، جلیقه، کلاه ایمنی و آیتم‌های دیگری را که نقشی مهم در گرفتن BOOYAH دارند، پیدا کنند.

در ادامه ۷ تا از بهترین نقاط فرود در فری فایر مکس را به شما معرفی می‌کنیم.

Refinery

Refinery یکی از محبوب‌ترین مکان‌های فرود در فری فایر مکس است و از آن‌جایی که وسط Kalahari قرار گرفته، مکان فوق‌العاده‌ای است. بازیکنان زیادی برای غنائم این‌جا فرود می‌آیند. شما ممکن است بتوانید منابع زیادی را این‌جا پیدا کنید. اما حواستان باشد که بیشتر بازیکنان برای غنائم این‌جا فرود می‌آیند. پس هر لحظه آماده‌ی جنگ باشید.

Peak یکی از بهترین نقاط فرود در فری فایر

Peak

این منطقه یکی از مشهورترین‌ها در نقشه‌ی Bermuda است و بازیکنان زیادی را در هر بازی به این‌جا می‌آورد. این مکان در ناحیه‌ای مرکزی واقع شده و دارای منطقه‌ای وسیع است. ساختمان‌های زیادی در آن وجود دارند که شما می‌توانید آیتم‌های مفیدی مثل جلیقه، سلاح، زره و…را در آن‌ها پیدا کنید.

اگر می‌خواهید یک BOOYAH داشته باشید، وقتی این‌جا فرود می‌آیید در کاور باشید.

خرید الماس فری فایر را با بهترین قیمت و در کم‌ترین زمان ممکن، در وبسیات game30t تجربه کنید

Hangar

Hanger جای مناسبی برای فرود در فری فایر است. این منطقه تقریباً باز است. تلاش کنید هر جا می‌توانید یک کاور پیدا کنید. بیشتر نبردهادر فضایی باز اتفاق می‌افتند و بازیکنان می‌توانند در بیشتر مسابقه‌ها این‌‌جا فرود بیایند و با تیم‌شان غنائم را به دست بیاورند.

Brasilia

Brasilia یکی از بهترین نقطه‌ها در بازی است که بازیکنان می‌توانند به آن برسند و بیشترین میزان آیتم‌ها را به عنوان غنائم به دست بیاورند. این مکان در مرکز نقشه قرار گرفته و زیپ‌لاین‌های زیادی سراسر آن قرار گرفته‌اند. این زیپ‌لاین‌ها وقتی یک دشمن تزدیک است بسیار اهمیت دارند چون به شما این امکان را می‌دهند که با سرعت بالا حرکت کنید.

Pochinok

این مکان در سمت چپ نقشه‌ی Bermuda‌ واقع شده است و به نظر میٰ‌رسد که غنائم زیادی دارد؛ غنائمی که برای تیم‌های زیادی کافی هستند. بیشتر محیط‌های امن بالای مرکز نقشه‌ها واقع شده‌اند و از آن‌جایی که این مکان سمت چپ است، باید عجله کنید تا در محیط امن باشید. البته وسایل نقلیه‌ی زیادی آن‌جا هستند و ممکن است از ان‌ها برای قرار گرفتن در محیط امن استفاده کنید.

Mill

این‌جا یکی از بهترین مکان‌های فری فایر مکس برای پیدا کردن غنائمی مثل سلاح‌ها، زره و کلاه ایمنی است. با این‌که فقط تعداد کمی ساختمان وجود دارند، این نقطه چیزهای زیادی برای تیم شما دارد.

این‌جا بازیکنان می‌توانند یک ماشین فروش خودکار را پیدا کنند تا با پیدا کردن سکه‌های FF در بازی، آیتم‌های انتخابی‌شان را از آن بگیرند. غنائم زیادی در این مکان وجود دارند و به همین دلیل بیشتر تیم‌ها را جلب می‌کنند.

Bayfront یکی از بهترین نقاط فرود در فری فایر مکس

Bayfront

این‌جا یک مکان عالی است که بازیکنان می‌توانند در حالی که در نقشه‌ی Kalahari‌ فری فایر مکس بازی می‌کنند، به آن وارد شوند. غنائم زیادی در آن وجود دارند که در این فضای بزرگ پخش شده‌اند. از آن‌جایی که این مکان غنائم زیادی دارد، برای هر جنگی موقع فرود آمدن، آماده باشید.

این یک فهرست کامل از ۷ تا از بهترین نقاط فرود در فری فایر مکس برای به دست آوردن غنائم و اسلحه‌ها است بود. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «همه چیز درباره‌ی سیزن ۲۶ فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها