اخبار بازی ها

بهترین سلاح های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل

سلاح های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل

آشنایی با بهترین سلاح های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل

سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile، با پیشرفت‌های جدیدی همراه است. و بخشی از این پیشرفت شامل سلاح‌های SMG یا مسلسل‌ها است. با وجود این همه‌ ویژگی‌های جدید و هیجان‌انگیز و کارآمد برای سلاح‌ها، فکر کردیم که خوب است این‌جا لیستی را از بهترین سلاح‌های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل تهیه کنیم تا شما از آن‌ها برای نابود کردن رقبای‌تان در سیزن ۱۳ کالاف استفاده کنید.

کالاف دیوتی

کالاف دیوتی محبوب‌ترین بازی در میان نوجوانان است، مخصوصاً به دلیل محیط جذاب بازی، بهترین سلاح‌ها و مأموریت‌هایی که یک گیمر را به خودشان معتاد می‌کند. در کنار پابجی موبایل PUBG Mobile، کالاف دیوتی موبایل هم دارای حالت بتل رویال است.

حالا که سیزن ۱۳ از راه رسیده است، هیجان و کیف بازی با توجه به سلاح‌های جدید چندین برابر شده است و به شما کمک می‌کند تا از هر جنگی لذت ببرید.

در این سیزن کالاف دیوتی موبایل، مجموعه‌ای از سلاح‌های فوق‌العاده را به بازی اضافه کرده است و قرار است که ما در این مقاله بهترین سلاح‌های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل معرفی کنیم.

بهترین سلاح های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل

ASM 10

ASM10 برای حمله‌های دوربرد مناسب است اما با توجه به سرعت شلیک نسبتاً پایینش برای بردهای کوتاه مناسب نیست. علی‌رغم ظاهر خصومت‌آمیزش، هیچ دلیل قانع‌کننده‌ی دیگری برای آنلاک کردن این نوع سلاح‌ها وجود ندارد.

Peacemaker MK2

این سلاح‌ کالاف دیوتی موبایل دارای قدرت صدمه در حد ۵۰ است، توانایی شلیک سریعی دارد و دارای ظرافتی بی‌نظیر و وزنی سبک است. همه‌ی این ویژگی‌ها باعث شده‌اند که بازیکن‌های علاقه‌مند به حمله و تهاجم، این سلاح را دوست داشته باشند.

اگرچه سرعت شلیک در این سلاح کمی پایین است، با قدرت صدمه‌ی بالا، زمان کم بارگیری مجدد و…،جبران می‌شود.

DR-H

DR-H دارای قدرت تخریب بالا به اندازه‌ی ۴۷ و سرعت شلیک زیادی است. دقت این اسلحه خیلی زیاد است، موقع نشانه گرفتن خطا ندارد و موقع شلیک کردن، کمتر نیاز داریم که آن را پر کنیم. نکته‌ی مهم در مورد این اسلحه این است که فقط در صورتی به آن دسترسی پیدا می‌کنید که بتل پس داشته باشید.

در لول ۲۱، بازیکن می‌تواند یک تفنگ داشته باشد. تنوع پوسته‌های این تفنگ فقط برای بازیکنانی در ردیف جوایز ۵۰، در دسترس است. آن هم فقط در صورتی که صاحب Premium Pass باشند.

در آخر می‌توان گفت که این اسلحه یکی از بهترین سلاح‌های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل است.

LK-24

LK24 یکی از بهترین سلاح‌های کالاف دیوتی است. سلاحی تهاجمی که می‌توانید از آن استفاده کنید و در صورتی که در نشانه‌گیری قوی نباشید، انتخاب بسیار مناسبی است.

LK24 سلاح خیلی مناسبی است چون سرعت شلیک بسیار بالایی دارد و دقت خیلی زیادی. این اسلحه‌ی تهاجمی، بی‌نقص و همه‌فن‌حریف است و می‌توانید از آن در امتداد یک SMG استفاده کنید. اگرچه که در بردهای بالا، چشم‌انداز بیشتری هم دارد.

LK-24 از سلاح های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل

KN-44

این اسلحه‌ی تهاجمی در همه‌ی بُردها، تأثیرگذار عمل می‌کند و قدرت آسیبش در هر شلیک، بی رقیب و نزدیک به ۷۰ است. KN-44 از عملکرد، توانایی آسیب، سرعت و دقتی استثنایی برخوردار است و همین باعث می‌شود که برای هر فاصله‌ای به‌خوبی عمل کند.

بهترین مسلسل‌های دستی در سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل

بسیاری از بازیکنان کالاف دیوتی موبایل مسلسل‌ها را برای بتل رویال انتخاب می‌کنند. بهترین مسلسل‌های کالاف دیوتی موبایل، آن‌هایی هستند که راحت‌تر حمل می‌شوند، راحت‌تر به کار می‌افتند و نسبت به تفنگ‌های تهاجمی، بهتر به حرکت درمی‌آیند و حمل می‌شوند.

Razorback

Razorback دارای قدرت آسیبی تا حد ۴۲ است و توانایی شلیک قابل‌قبولی دارد. دقت زیاد آن باعث می‌شود که از قابل‌اعتمادترین مسلسل‌های دستی باشد. در حال حضر دو پوسته با نام‌های Cosmos و Dark Matter برای این سلاح وجود دارد.

اگرچه این سلاح ویژگی‌های مثبت زیادی دارد، به راحتی نمی‌توان پیدایش کرد و به آن دسترسی پیدا کرد.

GKS

مسلسل دستی GKS، از سازگاری‌ای برخوردار است که هر بازیکن متوسطی موقع بازی کالاف دیوتی موبایل به آن نیاز دارد. GKS، در حالتی که به درستی و با دقت شلیک کنید، در هر بُردی، سر جای خودش می‌ایستد.

اندازه‌ی آسیبی که این سلاح وارد می‌کند ۴۳ است، دارای قدرت انفجار و حمل و نقل بالایی است و از بهترین سلاح‌های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل است.

QQ9

QQ9 در نبردهای از فاصله‌ی نزدیک، مشابهی ندارد. این اسلحه قدرت بسیار بالایی برای آسیب زدن دارد و سرعت شلیک آن ۸۳ است. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که QQ9 درواقع چابک‌ترین و سریع‌ترین اسلحه باشد.

در نبردهایی با فاصله‌ی نزدیک حتماً از QQ9‌ استفاده کنید که شبیه به آن وجود ندارد.

RUS-79U

RUS-79U، به‌طرز شگفت‌آوری جامع و کامل است. در نبردی که در یک محیط کوچک اتفاق می‌افتد، این اسلحه با سرعت بالای شلیک و پتانسیل بالایش برای صدمه زدن، از شما در نبردهایی که در فضاهای کوچک اتفاق می‌افتند، دفاع می‌کند.

همچنین در مکان‌های تنگ و شلوغ هم می‌توانید از RUS-79U استفاده کنید و با این سلاح به جایگاه برنده دست پیدا کنید.

QXR

این اسلحه دارای قدرت صدمه در حد ۳۸ است، شلیک آن فوق‌العاده سریع است، دقت بی‌نظیری دارد و در جنگ‌های نزدیک بسیار عالی عمل می‌کند. گیمرهای کالاف دیوتی موبایل، به راحتی نمی‌توانند این سلاح را پیدا کنند.

به‌محض این‌که گیمر همه‌ی مأموریت‌های Run and Gun را در چالش‌های فصلی به پایان برساند، می‌تواند این سلاح را داشته باشد.

بهترین اسلحه‌های تک‌تیرانداز در سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل

LOCUS

LOCUS  یک سلاح تک‌ تیرانداز و یکی از بهترین سلاح‌های کالاف است. قدرت تخریب بسیار بالایی دارد و شدیداً دقیق است. LOCUS جدیدترین تک تیرانداز در سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل است. قدرت آسیب این اسلحه به ۸۴ می‌رسد و در نبردهایی با فاصله‌ی زیاد، کارایی بسیار بالایی دارد.

DL Q33

DL Q33 می‌تواند قدرت آسیبی تا درجه‌ی ۸۰ داشته باشد و با استفاده از آن می‌توانید به هر هدفی در هر گستره‌ای شلیک و آن را نابود کنید. کنترل‌های تلفن‌های هوشمند، کمی کار کردن با این اسلحه را مشکل می‌کنند و سرعت بالای آتش آن به این معنی است که از دست رفتن یک شات تقریباً حتمی است.

با استفاده از ضمایمی مثل MIP Lite، YPM Combat Stock، Bipod و AWC، سهولت استفاده از اسلحه و دقت آن می‌تواند افزایش و ارتقا پیدا کند.

Kilo Bolt Action

Kilo Bolt Action دارای قدرت صدمه تا حد ۸۱ است و می‌تواند بسیار دقیق عمل کند. احتمالاً این اسلحه بهترین انتخاب سلاح دور برد است و اگر در دست‌های گیمر کاربلدی قرار بگیرد، می‌تواند بهترین عملکرد را داشته باشد.

درضمن شما می‌توانید با پوسته‌های مختلفی مثل Snowframe، SnowStream، Digital Death، Can’t Stop Me و Royal Flush دیزاین این اسلحه را تغییر دهید.

بهترین شات گان‌های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل

KRM-262

KRM-262 یک شات گان ایده‌آل است. این سلاح دارای قدرت صدمه‌ ۹۸ است، قدرت شلیک بسیار بالایی دارد و بسیار دقیق است. KRM-262 در سیزن ۱۳، این ظرفیت را دارد که صدمه‌های بسیار شدید وارد کند. و این حالت حتی از فاصله‌ی زیاد هم اتفاق می‌افتد.

این اسلحه در لول ۴۳ آنلاک می‌شود و خودش می‌تواند برای ضمایم بیشتر لول آپ شود.

KRM-262 از سلاح های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل

Echo

Echo یک شات گان خودبارگیر است که می‌تواند قدرت صدمه در حد ۹۳ داشته باشد. این سلاح دارای قدرت تخریب خیلی بالا، لگد کم و دقت زیاد است. وزن کم و قابلیت حمل این اسلحه باعث شده که ظرفیت تبدیل شدن به مهم‌ترین شات گان کالاف دیوتی موبایل را داشته باشد.

همچنین پوسته‌های متنوع و زیبایی مثل Natural Causes، Demon Eyes و Full Moon دارد.

بهترین تیربارهای سبک در سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل

Chopper بهترین نوع اسلحه در میان تیربارهای سبک است. این سلاح می‌تواند قدرت صدمه‌ای تا حد ۴۰ داشته باشد. همچنین دارای سرعت شلیک بالا و دقت زیادی است. سرعت تعویض گلوله در این سلاح بالا است و کارآمدی خیلی مناسبی دارد.

Chopper می‌تواند در هر گستره‌ای مورد استفاده قرار بگیرد.

کلام آخر

سلاح‌های زیاد و متنوعی در بازی کالاف دیوتی موبایل وجود دارند و ما تلاش کردیم تا در این مقاله بهترین سلاح‌های سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل را بررسی کنیم و ویژگی‌های‌شان را به شما معرفی کنیم.

بازیکن‌ها این امکان را دارند تا در سیزن ۱۳ کالاف دیوتی موبایل از این سلاح‌ها استفاده کنند و با قابلیت‌هایی که این اسلحه‌ها دارند، در نبردها پیروز شوند و موفقیت‌های زیادی را به دست بیاورند.

اگر از گیمرهای کالاف دیوتی موبایل باشید حتماً می‌دانید که برای دسترسی داشتن به اسلحه‌های پیشرفته و تجهیزات جنگی، باید سی پی کالاف دیوتی موبایل داشته باشید. cp به روش‌های مختلفی به دست می‌آید و یکی از روش‌ها خرید آن است.

ما در game30t به شما کمک می‌کنیم تا مبلغی مناسب در کمترین زمان ممکن، خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را انجام دهید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها