اخبار بازی ها

معرفی بهترین مکان‌های فرود در بازی فری فایر: نقشه‌ی Bermuda در سال ۲۰۲۲

بهترین مکان‌های فرود در بازی فری فایر: نقشه‌ی Bermuda در سال ۲۰۲۲

معرفی بهترین مکان‌های فرود در بازی فری فایر

انتخاب بهترین لوکیشن برای فرود در فری فایر Garena Free Fire، تصمیمی حساس است. بسته به استایل بازی، چگونگی کاراکتر و تجربه‌ی داخل بازی، بعضی از لوکیشن‌های بازی فری فایر بهتر از بقیه هستند. خوشبختانه نقشه‌ی Bermuda از هر نوع لوکیشنی برخوردار است. این نقشه دارای پناهگاه‌هایی امن برای بازیکنان تازه‌کار، لوکیشن‌های هیجان‌انگیز برای بازیکنان مهاجم و نقاطی تاکتیکی برای طرفداران بسیار مشتاق بازی است.در این مقاله از وبسایت گیم سیتی قرار است به معرفی بهترین مکان‌های فرود در بازی فری فایر بپردازیم.

بهترین مکان‌های فرود در نقشه‌ی Bermuda

Clock Tower

Clock Tower یکی از محبوب‌ترین نقاط فرود در فری فایر است.

اگرچه این مکان، در هر match، جایی نیست که بازیکنان خیلی زیادی فرود بیایند، نزاع‌های مسلحانه‌ی زیادی در این مکان و اطرافش اتفاق می‌افتند.

Clock Tower از بهترین نقاط فرود در فری فایراگرچه به بازیکنان تازه‌کار پیشنهاد نمی‌شود که این‌جا فرود بیایند، این مکان جای نامناسبی نیست. با وجود فضاهای باز زیاد برای حرکت و به دست آوردن غنائم، بازیکنان نباید به محض فرود زیر آتش دشمن قرار بگیرند.

Peak

Peak مکانی هیجان‌انگیز و از بهترین مکان‌های فرود در بازی فری فایر است. این منطقه دارای خانه‌های کمی است و یک مکان مرتفع طبیعی به حساب می‌آید. با این حال مکانی خطرناک برای فرود بازیکنان جدید است.

البته برای بازیکنان تهاجمی که به دنبال تقویت K/D ratio خودشان هستند، بهشت است.

معرفی Peak از بهترین لوکیشن‌های فرود در بازی فری فایراین منطقه دارای غنائم بسیاراست. وقتی قرار باشد یک عقب‌نشینی تاکتیکی اتفاق بی‌افتد،

جنگلی که در حلقه‌های بیرونی قرار گرفته، بسیار مناسب است. این جنگل همچنین می‌تواند به‌عنوان یک کاور در جنگ‌های مسلحانه باشد.

Hanger

این منطقه واقع در جنوب غربی جزیره و بسیار ریسکی است و جوایز زیادی هم دارد. از آن‌جایی که دیوار به دیوار نوار Clock Tower و Bimasakti قرار گرفته، بازیکنان زیادی در این منطقه و اطرافش می‌چرخند.

HANGER از بهترین مکان‌های فرود در بازی فری فایردر حالی که این لوکیشن غنائم زیادی دارد، برای بازیکنان جدید مناسب نیست.

به‌محض این‌که یک بازیکن این‌جا فرود می‌آید، هیچ زمانی برای گشت‌وگذار ندارد. او باید وسایل و تجهیزاتی برای بقا داشته باشد یا ریسک حذف شدن را بپذیرد.

Shipyard

Shipyard یک لوکیشن بسیار پیچیده و گیج‌کننده و از بهترین نقاط فرود در بازی فری فایر است.

با وجود مکان‌های زیادی برای قایم شدن، کمین کردن یک اتفاق مرسوم است. با این حال فرود آمدن در این مکان تجربه‌ای است که میزان آدرنالین را بسیار افزایش می‌دهد.

Shipyard در نقشه Bermuda‌بازی فری فایربا وجود فضاهای خالی در این لوکیشن، بازیکنان می‌توانند در این‌جا همدیگر را تعقیب کنند.

اما چیزی که این مکان را واقعاً خطرناک می‌کند، کمپرها هستند. آن‌ها معمولاً به ارتفاع می‌روند و به بازیکنانی که پایین هستند شلیک می‌کنند.

Sentosa

Sentosa‌ یک مینی جزیره‌ی زیبا واقع در جنوب غربی است.

این مکان خیلی آرام و بسیار عالی برای تازه‌کارهاست. باوجود فضاهای باز زیاد، درخت‌هایی که می‌توانند کاور باشند و خانه‌ها، بازیکنان می‌توانند به‌راحتی از رقبای‌شان قایم شوند.

Sentosa از بهترین مکان‌های فرود در فری فایراز مزیت‌های این مکان می‌توان به مقدار غنائمی اشاره کرد که این‌جا پیدا می‌شوند. گروهی که این‌جا فرود بیایند می‌توانند خیلی زود هر چیزی را که می‌خواهند پیدا کنند.

جان کلام

در این مقاله به بهترین مکان‌های فرود در بازی فری فایر پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «پابجی نیو استیت: پنج مکان عالی برای کمپ کردن و فرود در نقشه‌ Troi» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اگر فری فایر بازی محبوبتان باشد، حتماً می‌دانید که یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقای سطح بازی و دسترسی پیدا کردن به تجهیزات پیشرفته‌ی بازی، جم فری فایر است. 

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید جم فری فایر با قیمتی معقول و در کم‌ترین زمان ممکن، به وبسایت game30t مراجعه کنید. ما در مقاله به معرفی بهترین مکان‌های فرود در بازی فری فایر، پرداختیم. امیدوارم که توانسته باشیم مطالب مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

برگرفته از: firstsportz.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها