اخبار بازی ها

بهترین loadout اسلحه MAC-10 در سیزن سوم کالاف دیوتی موبایل: سال ۲۰۲۲

loadout اسلحه MAC-10

MAC-10 یک مسلسل دستی در فصل سوم 2022 کالاف دیوتی موبایل است. در این مقاله ما تلاش کرده‌ایم به بهترین loadout اسلحه MAC-10  در این سیزن بپردازیم.

اسلحه MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

سیزن سوم  ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile‌ امکانات متنوعی دارد و مسلسل MAC-10 که سرعت شلیک بسیار زیادی دارد یکی از این امکانات است. در این مقاله قرار است به بهترین شکل استفاده از اسلحه بپردازیم که به شما کمک می‌کند این فصل را به بهترین نحو پیش ببرید.

اسلحه MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

سیزن ۳ ۲۲ کالاف دیوتی موبایل اینجاست و آیتم‌های زیادی به آن اضافه شده است. این آیتم‌ها فقط شامل اسکین Snoop Dogg نیست و مسلسل MAC-10 که اسلحه‌ای جدید و فوق‌العاده محسوب می‌شود، یکی از این آیتم‌ها است.

اسلحه MAC-10 از Black Ops Cold War وارد فصل سوم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل شده و به‌خوبی با آن هماهنگ شده است.

قبل از این‌که این مسلسل جدید را وارد خیابان‌های میامی کنید، لازم است که مطمئن شوید قدرتمندترین سِتاپ را برای این اسلحه دارید. در ادامه بیشتر در مورد این سِتاپ صحبت می‌کنیم.

بهترین ضمیمه‌های مورد استفاده برای loadout اسلحه MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

بهترین loadout اسلحه MAC-10 در سیزن ۳ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل

  1. سرلوله (Muzzle): Agency Supressor
  2. لوله‌ی تفنگ (Barrel): 6.2″ Cavalry Barrel
  3. قنداق تفنگ (Stock): SAS Combat Stock
  4. Under barrel: Striker Foregrip
  5. مهمات (Ammunition): STANAG 53 Round Extended Reload

MAC-10 یک اسلحه برای برد نزدیک است درنتیجه تمرکز ما بیشتر بر سرعت و مخفی نگه داشتن بعضی از لگد زدن‌های آن است. با تجهیز کردن این ضمایم، این اسلحه‌ی جدید برای مبارزه‌ی تن به تن با دشمن بسیار عالی است.

در مورد لگد زدن، ما Agency Suppressor را انتخاب می‌کنیم. نه فقط برای ساکت نگه داشتن شلیک‌ها بلکه همچنین برای تحت کنترل قرار دادن بعضی از لگد زدن‌های عمودی MAC-10.

در ادامه، 6.2″ Calvary Barrel باعث می‌شود که مسلسل تقویتی را در بُرد تجربه کند تا در جنگ‌های بُرد متوسط به آن کمک شود و افزایش سرعت گلوله.

SAS Combat Stock را باید برای یک تقویت شدید در سرعت ADS و sprint-to-fire انتخاب کرد. این را با  Striker Foregrip جفت کنید تا سرعت ADS و سرعت عمومی افزایش پیدا ‌کند و شما ایده‌آل‌ترین و سریع‌ترین اسلحه را خواهید داشت.

در آخر، loadout اسلحه MAC-10 را با مهمات STANAG 53 Round Extended Reload کامل می‌کنیم. این اسلحه در roundها بسیار سریع عمل می‌کند. درنتیجه  گنجایش تجهیزات اضافی به شما این امکان را می‌دهد تا زمان بیشتری را در جنگ بمانید. بدون این‌که نگران خشاب‌گذاری دوباره باشید.

بهترین پرک‌ها (perk) برای loadout اسلحه MAC-10

بهترین پرک‌ها (perk) برای loadout اسلحه MAC-10

  1. Perk قرمز:  Lightweight
  2. Perk سبز: Vulture
  3. Perk آبی: Dead Silence

MAC-10 در مواجهه‌های رو در رو بسیار فوق‌العاده است. در نتیجه Lightweight با افزایش سرعت کمک می‌کند تا تیم دشمن را با سرعت بالاتربزنید و مستقیماً وارد عمل شوید.

اگرچه ما خشاب‌هایی را با گنجایش اضافی انتخاب کرده‌ایم، Vulture برای ذخیره کردن آن‌ها موردنیاز است چون سوزاندن آن در عرض چند ثانیه و در راندهای بسیار زیادی، ساده است.

در نهایت Dead Silence جای پای شما را بسیار کم‌صداتر می‌کند و می‌توانید به راحتی و قبل از واکنش دشمن عمل کنید.

چطور MAC-10 را در کالاف دیوتی موبایل آنلاک کنیم؟

برای دسترسی پیدا کردن به MAC-10 در فصل ۳ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل، تنها کاری که باید بکنید این است که به Tier 21 ازبتل پس Radical Raid برسید.

بهترین جایگزین‌ها برای MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

اگر به دنبال اسلحه‌ای با برد نزدیک هستید اما MAC-10 در دسترس نیست، PPSh-41 هم انتخاب مناسبی است. و اگر شات گان را به مسلسل ترجیح می‌دهید، JAK-12 یا R9-0 from Modern Warfare عالی هستند.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «چطور اسلحه‌ MAC-10 کالاف دیوتی موبایل را در سیزن سوم ۲۰۲۲ آنلاک کنیم؟» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اگر از طرفداران بازی کالاف دیوتی موبایل باشید، حتماً می‌دانید که یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقای سطح این بازی و تجربه‌ی لذت بیشتر، داشتن CP است که یک واحد پول درون برنامه است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، در کمترین زمان ممکن و با معقول‌ترین قیمت، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها