اخبار بازی ها

خرید باندل های اپکس (تمام باندل های اپکس را خریداری کنید)

 

خرید باندل های اپکس شبیه به لوت باکس های استاندارد هستند. مدل کسب و کار بازی به انواع وسایل ظاهری متکی است که از باندل ها تهیه می کنید که شامل پوسته های اسلحه، بنرها و فینیشرها هستند. ما می‌توانیم تقریباً هر چیزی را که بخواهیم رایگان بازی کنیم، اما اگر می‌خواهیم زیبا به نظر برسیم، باید انتظار داشته باشیم که هزینه را پرداخت کنیم.

به اندازه کافی منصفانه است اما متأسفانه، شما نمی‌توانید دقیقاً همان چیزی را که می‌خواهید از کاتالوگ عظیم اقلام Apex Legend خریداری کنید، زیرا فروشگاه تنها حدود 10 کالا را به طور همزمان دارد و روزانه نمی‌چرخد.

در این مقاله از سایت گیم سیتی یک راهنمای کامل برای باند های Apex آورده شده است. آنها چه هستند؟ چطور آن ها را بدست می آوری؟ و آیا آنها حتی ارزش خرید را دارند؟

باندل اپکس چیست؟

Apex Packs یا همان باندل اپکس، جعبه‌های لوت تصادفی هستند که می‌توانید در Apex Legends به دست آورید یا بخرید. وقتی یک Pack را در منوی اصلی باز می‌کنید، یک انیمیشن شروع می‌شود، و رنگ بسته ‌ای را که باز می‌کنید، می‌بینید، قبل از اینکه باز شود و سه لوازم آرایشی را که به تازگی برنده‌اید نشان دهد. رنگ Apex Pack به شما می گوید که چه کمیاب است، حتی قبل از اینکه آیتم های درون آن را ببینید. در اینجا انواع مختلف خرید باندل های اپکس وجود دارد:

 • بسته آبی Apex
 • Purple Apex Pack
 • بسته طلایی Apex

قیمت خرید باندل های اپکس

چگونه باندل های Apex را دریافت می کنید؟

می‌توانید بسته‌ های Apex را مستقیماً یا به‌عنوان بخشی از یک بسته فروشگاهی خریداری کنید، اما با افزایش سطح، بسته‌ هایی را نیز به‌ طور رایگان به دست می‌آورید. در بسته‌ها، شما معمولاً یک یا دو بسته را با اقلام ممتاز می‌گیرید، و وقتی مستقیماً آنها را خریداری می‌ کنید، قیمت آنها ۱۰۰ Apex Coin (۱ دلار) در هر بسته است. اما شما برای خرید باندل های اپکس ارزان می توانید به راحتی از مجموعه گیم سیتی اقدام کنید تا به طور سریع برای شما انجام شود.

چه زمانی می توانم باندل های Apex رایگان برای ارتقاء سطح کسب کنم؟

 • سطح 2 – 20: یک بسته در هر سطح
 • سطح 22 – 300: یک بسته در هر دو سطح
 • سطح 305 – 500: یک بسته در هر پنج سطح
 • شما به کسب 600 توکن Legend در هر سطح ادامه خواهید داد.

خرید باندل های اپکس

خرید انواع باندل های اپکس در گیم سیتی

با خرید باندل های اپکس از سایت گیم سیتی می توانید بسته های زیر در یک پک کامل دریافت کنید:

 1. پوسته های شخصیت
 2. بنرها
 3. قاب های بنر
 4. ردیاب های آمار
 5. مقدمه Quips
 6. هولوسپری ها
 7. تمام کننده ها
 8. احساسات ایستاده

 

چگونه یک بسته افسانه ای رایگان دریافت کنیم؟

همراه با Valkyrie، Respawn Entertainment همچنین به بازیکنان سه بسته موضوعی و یک بسته افسانه ‌ای به عنوان پاداش رایگان برای ورود به سیستم می‌دهد. این یک پله بالاتر از هفته‌ های گذشته است؛ زیرا بازیکنان فقط بسته‌ های موضوعی را به همراه Octane و Wattson دریافت کردند.

بسته‌های موضوعی بسیار شبیه بسته‌های Apex معمولی هستند، اما هر یک از آنها حداقل یک آیتم کمیاب یا بهتر مربوط به Legend که پس از آن تم‌ بندی شده تضمین شده است بنابراین؛ بسته‌های موضوعی Valkyrie هر کدام حداقل یک آیتم Valkyrie به همراه لوت معمولی در خود خواهند داشت.

خرید باندل اپکس

بسته‌های افسانه‌ ای بسته‌های Apex با حداقل یک آیتم Legendary تضمین ‌شده هستند که برای هیچ Legend قفل آن را باز نکرده‌اید. با توجه به اینکه بسته‌های Apex معمولی فقط 7.4% نرخ افت برای آیتم‌های Legendary دارند، این یک معامله عالی برای ورود ساده است. بسته‌های افسانه‌ای معمولاً فقط برای خرید در فروشگاه با 500 سکه Apex در دسترس هستند.

قیمت خرید باندل های اپکس

همانطور که گفته شد باندل های اپکس شامل بسته های ظاهری کاراکتر های بازی اپکس هستند که می توانید شخصیت شما را حرفه ای تر نشان دهد. شما می توانید این باندل را از وب سایت گیم سیتی دریافت کنید تا بازی را برای خود جذاب تر کنید. امیدوارم که توانسته باشیم مطالب مفید را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورت رضایت از ما، نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها