آموزش کالاف دیوتی

معرفی مپ جدید Blackout در بازی کالاف دیوتی موبایل

نقشه Blackout

مپ Blackout یکی از نقشه‌های بسیار چالش‌برانگیز و پرطرفدار بازی کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile است و ویژگی‌های قابل توجه بسیاری دارد. ویژگی‌هایی مثل مکان‌های زیبا و چشم‌اندازهایی بسیار هیجان‌انگیز که هرکدام کیفیت خاص خودشان را دارند و به شیوه‌ی خودشان بر بازی شما در کالاف دیوتی موبایل تأثیر می‌گذارند. به همین دلیل ما قصد داریم که در این مقاله از گیم سیتی به معرفی مپ جدید Blackout در بازی کالاف دیوتی موبایل و بررسی مپ بلک اوت (Blackout) کالاف دیوتی موبایل بپردازیم.

با ما همراه باشید تا مناطق مختلف نقشه‌ی Blackout در بازی کالاف دیوتی موبایل را به شما معرفی کنیم.

مپ Blackout بازی کالاف دیوتی موبایل

مناطق مختلف نقشه‌ی Blackout در کالاف دیوتی موبایل

منطقه Raid (Estates)

منطقه‌ی Raid در شمال مپ جدید Blackout در بازی کالاف دیوتی موبایل واقع شده و شما می‌توانید تعداد زیادی مجسمه را در این منطقه مشاهده کنید و همچنین یک استخر و یک زمین بسکتبال. فضاهای باز زیادی در این منطقه وجود دارند و می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و به قسمت جنوبی نقشه بروید.

منطقه Array

از مهم‌ترین بخش‌های منطقه‌ی Array می‌توان به ساختمان مرکزی آن اشاره کرد که بسیار حساس و پرطرفدار است و رقابت‌ها و جنگ‌هایی با برد نزدیک که در این منطقه اتفاق می‌افتند.

منطقه Firing Range

این منطقه‌ی چالش برانگیز در مرکز نقشه قرار گرفته است. در منطقه‌ی Firing Range شما شاهد ساختمان‌های بسیار زیادی در اطراف و مرکز نقشه هستید و یکی از مکان‌های بسیار مهم اسن نقشه برج مراقبت است. همان جایی که بازیکنان زیادی در آن با همدیگر رقابت می‌کنند.

منطقه Nuketown Island

Nuketown واقع در قسمت غربی مپ جدید Blackout در بازی کالاف دیوتی موبایل، دارای یک محوطه‌ی آزمایشگاه هسته‌ای است که فضای باز بسیار گسترده‌ای دارد و دارای شبکه‌ای زیرزمینی با اتاق‌ها و تونل‌هایی متفاوت است.

مپ جدید Blackout در بازی کالاف دیوتی موبایلمنطقه Ghost Town

Ghost Town فضایی شبیه به فضای غرب وحشی دارد و برای رقابت‌های گروهی مناسب است. در این‌جا شما می‌توانید ساختمان‌های دو طبقه‌ی بسیاری را در اطراف ببینید که برای تک تیراندازان بسیار مناسب است و باعث می‌شود که منطقه‌ی خوبی برای رقابت‌های دوربرد باشد.

منطقه Cargo Docks

این منطقه در قسمت شرقی مپ جدید Blackout در بازی کالاف دیوتی موبایل واقع شده و دارای فضای باز بسیار زیادی است. در این منطقه می‌توانید در رقابت‌های دوربرد شرکت کنید. دکل‌های بسیار زیاد و کانتینرهایی در این قسمت وجود دارند و داخل کانتینرها پر از غنائم بسیار است.

سی پی کالاف دیوتی موبایل

Cp کالاف دیوتی موبایل یک پول یا ارز درون بازی است و هر فردی که فقط یک بار کالاف بازی کرده باشد می‌داند که وقتی سی پی داشته باشید کیفیت بازی چقدر تغییر می‌کند. درواقع شما برای دست‌یابی به بهترین امکانات و تجهیزات مثل اسلحه‌ها، اسکین‌ها، قدرت‌ها و توانمندی‌های در مبارزه با دشمنان، امکان بازی در نقشه‌های متنوع، امکان بازی در حالت پرمیوم و ویژه و…باید cp داشته باشید.

بررسی مپ بلک اوت (Blackout) کالاف دیوتی موبایلاما این سی پی را چطور می‌توان به دست آورد؟

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از وبسایت گیم سیتی

بازی کالاف دیوتی هم مثل سایر بازی‌های بین‌المللی دارای پرداخت درون‌برنامه‌ای است. این بازی میلیون‌ها کاربر در سراسر دنیا دارد که بخش زیادی از آن‌ها در ایران ساکن هستند. اما کشور ما سال‌هاست که با محدودیت‌های مالی و انواع تحریم‌ها مواجه است. به همین دلیل افرادی که قصد انجام پرداخت‌های بین‌المللی دارند، به مشکل برمی‌خورند.

جای هیچ نگرانی‌ای نیست. مجموعه‌ی گیم سیتی امکان خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان را فراهم کرده و اگر شما به دنبال وبسایتی هستید تا بتوانید سی پی کالاف دیوتی موبایل را در کمترین زمان ممکن و با معقول‌ترین قیمت تهیه کنید، ما خرید cp کالاف دیوتی موبایل از وبسایت game30t‌ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در این مقاله ما به بررسی مپ بلک اوت (Blackout) کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «ترفندهایی برای برنده شدن در کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

منبع: www.callofduty.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها