آموزش کالاف دیوتی

مقایسه حالت بتل رویال کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

مقایسه حالت بتل رویال در کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

همه چیز درباره مقایسه حالت بتل رویال کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل

کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile از کمپانی اکتیویژن، بسیار پرطرفدار است چون ویژگی‌هایی خاص را به بازیکنان ارائه می‌دهد اما علی‌رغم این حالت، ما هنوز هم با پابجی موبایل PUBG Mobile مقایسه‌اش می‌کنیم. پابجی هم بازی‌ای است که مدت‌هاست مخاطب خودش را دارد و دارای گرافیکی درخشان و واقع‌گرایی فوق‌العاده‌ای است. این بازی‌های موبایلی با همه‌ی خصوصیت‌های خاص خودشان به رقیب همدیگر تبدیل شده‌اند. کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل را می‌توان از لحاظ ویژگی‌های متنوعی مقایسه کرد اما در این مقاله از گیم سیتی قرار است که ما به مقایسه حالت بتل رویال کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل و تفاوت بین بتل رویال کال آف دیوتی و پابجی موبایل بپردازیم.

تفاوت بین بتل رویال کال آف دیوتی و پابجی موبایلبتل رویال کالاف دیوتی موبایل

در تاریخ ۱۸ مارچ ۲۰۱۸، کمپانی اکتیویژن کالاف دیوتی موبایل را معرفی کرد اما بازی در اولین روز ماه اکتبر سال ۲۰۱۹ شروع به کار کرد. این بازی هیجان‌انگیز توانست توجه گیمرهای زیادی را جلب کند و بعد از تنها سه روز بعد از انتشار، بیشتر از ۳۵ میلیون بار دانلود شد. این بازی پرطرفدار دارای دو مود مولتی پلیر و بتل رویال است.

برای مقایسه حالت بتل رویال کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل ابتدا باید بتل رویال کالاف دیوتی موبایل را بشناسیم که درواقع حالتی است که بازی از زاویه‌های دید مختلفی بازی می‌شود. به بیان دیگر، یک بازیکن می‌تواند انتخاب کند که به عنوان اول شخص بازی کند یا سوم شخص، به تنهایی بازی کند یا دونفره یا در یک تیم.

در مورد نقشه‌ها، بازی دو نقشه‌ی Isolated و Alcatraz را در بازی ارائه می‌دهد که راهنمای شما هستند. در حالت بتل رویال کالاف دیوتی موبایل کاری که شما باید بکنید این است که اسلحه‌ها را جمع کنید تا آخرین بازمانده باشید. همان‌طور که بازی پیش می‌رود، فضای بازی کاهش پیدا می‌کند و بازیکنان را به محیط‌های تنگ‌تر هدایت می‌کند.

مودهای خاص دیگری هم با ویژگی‌های خاص خودشان هستند: مودهایی مثل حالت مولتی پلیر، اما آن‌ها هم دوره‌ای ارائه می‌شوند.

بتل رویال پابجی موبایل

پابجی Player Unknown Battle Ground بازی‌ای است که اولین بار در مارچ ۲۰۱۷ منتشر شد و آن‌قدر موفق بود که توسعه‌دهندگان نتوانستند آن را به کامپیوتر محدود کنند و ورژن موبایلش را هم ارائه کردند. در مارچ ۲۰۱۸ پابجی موبایل به بازی‌ای تبدیل شد با بیشترین میزان دانلود.

پابجی با آپدیت‌های ماهانه‌اش، همچنان هیجان‌انگیز باقی ماند و مدام ویژگی‌هایی جدیدتر را به بازیکنان تقدیم کرد. در بازی پابجی، یک بتل رویال مود وجود دارد که به معنای «همه علیه همه» (all against all) است.

مقایسه حالت بتل رویال کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایلاین پلی مود شبیه به بازی‌های گرسنگی (Hunger Games) است که درآن تجهیزات جنگ از مرحله‌ی اول موجود هستند. با این حال همان‌طور که بازیکنان در بازی جلوتر می‌روند، می‌توانند سلاح‌ها و تجهیزات را برای جنگ جمع کنند. در مورد مقایسه حالت بتل رویال کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل باید گفت که مثل همه‌ی مودهای بتل رویل، بازی با تعداد مشخصی از بازیکنان در جزیره آغاز می‌شود. این بازیکنان تا زمانی که فقط یک نفر باقی بماند، بازی می‌کنند و می‌جنگند.

شما همچنین می‌توانید کنترل‌های رانندگی برای موبایل‌ها را تغییر دهید چون آپشن‌های قابل شخصی‌سازی زیادی را ارائه می‌دهد.

از نظر بصری، پابجی دارای تصاویری بزرگ و دقیق از محیط اطراف است.

گیم پلی بازی

گیم پلی بازی کالاف دیوتی موبایل بسیار روان است از آن‌جایی که حالت بتل رویال تحت تأثیر قرار می‌گیرد، کسانی که بازی‌های سریع را ترجیح می‌دهند از بتل رویال کالاف دیوتی موبایل لذت خواهند برد.

از سویی دیگر گیم پلی پابجی کمی کندتر است و البته حالت واقعی‌تری دارد.

ویژگی های درون بازی (In-game features)

بسیاری از سلاح های کالاف دیوتی و ویژگی های چشمگیر BRنقشه‌هایی بزرگتر و عملکرد پویاتری در بازی دارند. با هر بروزرسانی ویژگی‌های بیشتری به بازی اضافه می‌شود. درضمن پابجی موبایل به اندازه کالاف دیوتی موبایل متنوع نیست.

گرافیک

یک نکته‌ی مهم در مورد تفاوت بین بتل رویال کال آف دیوتی و پابجی موبایل، گرافیک است. برای تلفن های هوشمند پیشرفته، کالاف دیوتی موبایل گرافیکی با نرخ فریم بالا دارد. پابجی موبایل از تصاویر بسیار با کیفیت پشتیبانی نمی‌کند اما تجربه‌ی مناسبی را در دستگاه های سطح پایین دارد. با این حال، این یک تجربه نرخ فریم 60 فریم در ثانیه را در دستگاه های میان رده و بالاتر ارائه می دهد.

بتل رویال در پابجی و بتل رویال در کالاف دیوتی موبایلنتیجه‌گیری

مهم نیست که شما کدام یکی را انتخاب می‌کنید. پابجی و کالاف دیوتی هر دو امکانات زیادی برای ارائه به شما دارند. به‌طور کلی در مقایسه پابجی موبایل و کالاف دیوتی موبایل می‌توان این‌طور گفت که انتخاب از میان این دو، فقط به شما بستگی دارد و این‌که فضای کدام را بیشتر می‌پسندید و با توجه به ویژگی‌های شخصیتی و شرایط خودتان، با کدام بازی ارتباط بیشتری برقرار می‌کنید.

اگر شما هم از طرافداران پابجی و کالاف دیوتی هستید، پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید یوسی پابجی موبایل و خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

در این مقاله به مقایسه حالت بتل رویال کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «پابجی موبایل یا کالاف دیوتی موبایل؟» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها