آموزشی, اخبار بازی ها

بررسی مپ های بازی فری فایر (Free Fire)

بازی فری فایر

بررسی مپ های فری فایر که برای بازی حرفه ای باید بدانید.

بازی محبوب و پرطرفدار فری فایر (Free Fire) دارای تنها 2 مپ می باشد، که در هریک از انها شما با چالش های بسیار زیادی روبرو خواهید شد، ما در این مطلب بازی آنلاین قصد داریم در رابطه با این دو مپ صحبت کنیم و در رابطه با نکات مهم هریک از آنها صحبت کنیم.

  • اضافه شدن حالت آموزشی در بازی فری فایر
  • نقد و بررسی کامل مپ Kalahari
  • نقد و بررسی کامل مپ Bermuda

اضافه شدن حالت آموزشی در بازی فری فایر:

اخیرا یک حالت آموزش به بازی فری فایر اضافه شده است در این حالت شما می توانید از تمامی سلاح‌ها استفاده کنید و تجربه بازی در مپ Kalahari را داشته باشید، درواقع این بخش برای کسانی مناسب است که در بازی فری فایر حرفه ای نیستند زیرا در این بخش می‌تواند تمامی مهارت های خود را ارتقا دهند.

 

نقد و بررسی مپ Kalahari:

در این مپ که مساحت بسیار زیادی ندارد شما در یک منطقه بیابانی فرود می‌آید که دارای ساختمان های بسیار زیادی است که در آن منطقه باید با دشمنان خود بجنگید و تا جایی که می‌توانید، Booyahs جمع آوری کنید. علاوه بر این شما می توانید صخره ها و تپه های زیادی را نیز در این نقشه ببینید برخلاف اینکه نقش بسیار کوچک می باشد شما باید مسافت‌های طولانی را در آن طی کنید.

اولین نکته‌ای که در اجرای بازی فری فایر و در این مپ باید بدانید این است که مکانهایی که در این نقش واقع شده‌اند فاصله بسیار کمی با یکدیگر دارند و همچنین تعداد مکان ها بسیار محدود است.
در این مپ شما می‌توانید اقدامات بسیار بیشتری نسبت به مپ دیگری که در بازی free fire وجود دارد استفاده کنید.

تعداد ساختمان های کوچک بسیار زیادی در این نقش پراکنده شده که فاصله بین آنها با یکدیگر بسیار کم است بنابراین مبارزات شما با دیگر کاربران در مسافت های بسیار کوتاه انجام می‌شود به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که از SMG ها و قدرتمند ترین اسلحه هایی که در این مپ در دسترس هستند استفاده کنید. درسته که فاصله بین مکان هایی که در این مپ وجود دارد بسیار کم است اما مکان های متنوع و مختلفی در این مپ واقع شده اند.

مکان فرود شما در این نقش بسته به سبک بازی شما متفاوت خواهد بود برخی از کاربران ترجیح می‌دهند در مکان های شلوغ فرود بیایند و برخی دیگر ترجیح می‌دهند که در ابتدا در مکان‌های بسیار خلوت فرود آمده و از مبارزه و جنگیدن پس از فرود خودداری کنند و تا زمانی که نتوانند از سلاح‌های قدرتمندی استفاده کنند مکانهای شلوغ نخواهند شد.

 بررسی مپ های بازی فری فایر (Free Fire)

تعداد افرادی که می توانند در این مپ با یکدیگر به رقابت بپردازند:

حداکثر افرادی که می‌توانند در این نقشه با یکدیگر به رقابت بپردازند ۵۰ بازیکن می باشند.

با ما همراه باشید تا در ادامه در رابطه با بهترین مکانهای فرود در مپ Kalahari صحبت کنیم.

بهترین مکان های فرود بازی فری فایر در مپ Kalahari:

Refinery:

این منطقه نسبتاً کوچک می باشد اما دارای مجتمع‌های و برج های بسیار زیادی است که بهت بخاطر این مکان‌ها راه‌های ورودی بین آنها بسیار باریک است. در این منطقه آیتم های بسیار زیادی وجود دارد و به همین دلیل است که بسیاری از کاربران تصمیم می‌گیرند که در این منطقه فرود بیایند.

Command post:

در این منطقه شما با چند ساختمانی کوچک اما با راهروهای بسیار باز روبه رو هستید، مبارزات و جنگیدن در این منطقه بسیار زیاد است و تعداد کاربرانی که در این منطقه فرود می آیند زیاد خواهد بود.

Old Hampton , Shrines, Foundation, Bayfront:

یکی از بهترین مناطق شمالی در این مپ، مکان های بسیار کوچک و ساختمان های بسیار کمی دارد و از طرفی دارای آیتم های بسیار ارزشمندی است اما متاسفانه بسیاری از کاربران از آیتم هایی که در این منطقه وجود دارد بی اطلاع هستند به همین خاطر جزو مناطقی است که کمترین کاربری در آن فرود می آید.

The Sub:

این مکان که در بین دو کوه مستقر شده و شانس بسیار بالایی برای افرادی دارد که به عنوان تک تیرانداز وارد بازی خواهند شد زیرا در این حالت شما می توانید امتیازات بسیار زیادی را به دست آورید.

نقد و بررسی مپ Bermuda:

 بررسی مپ های بازی فری فایر (Free Fire)

شلوغ ترین مپ بازی فری فایر، مپ Bermuda می باشد، که تمامی کاربران می توانند در آن بازی کنند. برای اینکه شما بدانید در ابتدا باید در چه نقطه ای از این جزیره فرود بیایید باید مناطق جنگی واقع شده در این نقشه را بشناسید منظور مناطقی است که تعداد بازیکنان بسیار زیاد است.

دوری از Bimasaki Strip:

ما به شما توصیه می‌کنیم تا حد ممکن از این منطقه دوری کنید زیرا تعداد کاربران بسیار زیادی در این منطقه را برای فرود انتخاب می کنند و امکان اینکه شما در این منطقه سری از دور رقابت‌ها حذف شود بسیار زیاد است.

بهترین مکان فرود در مپ Bermuda:

یکی از بهترین مکان هایی که شما می توانید برای فرود آمدن در این مدت انتخاب کنید Kota Tua , Cape Town هستند. اگر شما در قسمت جنوبی این مپ قرار دارید پیشنهاد ما به شما این است که در این مناطق فرود بیاید.
اما اگر در قسمت شمالی این مپ هستید، پیشنهاد ما به شما این است که در Nam village, Outpost بیایید زیرا این مناطق نسبت به دیگر مناطق کاربران بسیار کمتری در آنها فرود آمدند و در نتیجه هرج و مرج و شلوغی کمتری در آنجا خواهید دید.

Cape Town:

اگر شما در این منطقه فرود بیاید به راحتی می توانید اسلحه های تهاجمی را از آن خود کنید، گرچه مساحت این شهر بسیار کوچک می باشد اما ساختمان های بسیار زیادی در آن واقع شده و همچنین آیتم های زیادی برای غارت وجود خواهند داشت.

Kota Tua:

در این منطقه شما می توانید از اسلحه های قدرتمند زیادی استفاده کنید اما این منطقه برای شروع بسیار مناسب میباشد به شما توصیه می‌کنیم که به عنوان اولین فرود در این منطقه فرود بیاید، هنگامی که در این منطقه فرود می‌آید باید از خود را در ابتدا به آسیابی که در بالای تپه واقع شده است برسانید در آن آسیاب تعداد زیادی اسلحه مخفی شده و شما باید آنها را پیدا کنیم در نتیجه این آسیاب یک منطقه بسیار مناسب برای کمی می باشد.
البته توصیه ما به شما این است که اگر نمی‌توانید از اسلحه ها به خوبی استفاده کنید از این آسیاب دوری کنید.

Outpost:

یکی از مکان هایی است که شما می توانید سلاح های قدرتمند بسیار زیادی را در آنجا پیدا کنید از جمله وجود اسلحه های قدرتمند یکی از ویژگی‌های این منطقه می‌باشد.
که متاسفانه امروزه بازیکنان بسیار کمتری در این منطقه فرود نمی‌آیند اما شما می توانید از این امر به نفع خود استفاده کنید پیشنهاد ما به شما این است که در این منطقه فرود بیایید و به نقطه Hangar بروید.
در نقطه Hangar شما می‌توانید به سلاح های قدرتمند دیگری نیز دسترسی پیدا کنید.

Rim Nam Village:

در این منطقه شامل می توانید مجموعه ای از زره ها و سلاح های مختلف را به دست آورید اما پیدا کردن آنها کمی دشوار است اگر می‌خواهید در این منطقه فرود بیایید پیشنهاد ما به شما این است که باید تا جایی که می توانید سریع باشید و همچنین تا جایی که می‌توانید به غارت تجهیزات دیگر کاربران بپردازید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها