چطور عکس پروفایل را در بازی کالاف دیوتی موبایل تغییر دهیم؟

تغییر عکس پروفایل در کالاف دیوتی موبایل

روش تغییر عکس پروفایل در کالاف دیوتی موبایل

برای عوض کردن عکس پروفایل در بازی کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

عوض کردن عکس پروفایل در بازی کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل را باز کنید و روی تب username در قسمت بالا و گوشه‌ی سمت چپ اسکیرین‌تان بزنید. این کار قسمت عکس پروفایل را باز می‌کند تا تغییر عکس پروفایل کالاف دیوتی موبایل را انجام دهید.

تنظیمات Avatar & Frame

در قسمت Player Profile، به Basic tab بروید.

در این قسمت روی Avatar بزنید تا به تنظیمات Avatar & Frame‌ دسترسی پیدا کنید. این‌جا شما آپشن تغییر آواتارتان را به هر کدام از آواتارهای آنلاک داخل بازی دارید. اگر ترجیح می‌دهد که از یک عکس شخصی‌سازی شده استفاده کنید، باید وارد اکانت فیس‌بوک‌تان شوید تا بتوانید از عکس پروفایل آن استفاده کنید. وقتی روی Show‌ بزنید، تغییرات ایجاد شده‌ی شما برای بار دیگری که وارد بازی می‌شوید، ذخیره می‌شود.

تغییر عکس پروفایل کالاف دیوتی موبایل

در مرحله‌ی بعد این آپشن را دارید که Avatar Frame و Calling Card را برای اکانت کالاف دیوتی موبایل تغییر دهید. این تغییرات باید خیلی سریع اعمال شوند.

Game Card

در قسمت Player Profile، روی Game Card‌ بزنید. این‌جا می‌توانید همه‌ی تغییراتی را که ایجاد کرده‌اید ببینید. همچنین می‌توانید  regionهای انتخابی برای رنکینگ‌های Weapon Master و signature را ببینید و در سمت راست اطلاعاتی را اضافه کنید که می‌تواند روی پروفایل‌تان دیده شود.

در آخر، تگ‌هایی را اضافه کنید به پلی‌لیست‌تان تا هم‌تیمی‌های بهتری را برای بازی کردن در آینده پیدا کنید.

تغییر آواتار در بازی کالاف دیوتی موبایل

در این مقاله تغییر آواتار در بازی کالاف دیوتی موبایل را به شما آموزش دادیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «روش پیدا کردن هیستوری کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

کمتر گیمری ممکن است نداند که یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای موفقیت در بازی کالاف دیوتی موبایل، دسترسی داشتن به CP یا سی پی است که همان پول یا ارز درون برنامه‌ی این بازی است.

درصورتی که شما هم از هواداران کالاف دیوتی موبایل هستید، پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

امتیاز دهید
لاله دهقان‌پور
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها