چطور دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل را متوقف کنیم؟

چطور دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل را متوقف کنیم؟

آموزش غیر فعال کردن دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل

اگر شما هم با دانلود اتوماتیک کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile مشکل دارید، برای متوقف کردن دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل، این راهنمای قدم به قدم را دنبال کنید.

کالاف دیوتی موبایل را باز کنید. در منو اصلی روی آیکون Download که پایین اسکیرین شما قرار گرفته است بزنید.

متوقف کردن دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل

این‌جا و در دانلود منیجر، می‌توانید نقشه‌ها، سلاح‌ها، اپراتورها، صدا و دیگر محتواهای دانلودشده را ببینید. بالای اسکیرین، امکان فعال کردن Ask، قبل از دانلود وجود دارد. این باعث می‌شود که حتماً قبل از آغاز دانلود از شما درخواست شود و اگر موافق بودید ادامه پیدا کند.

وقتی آیکون Trash را در بالا و سمت راست انتخاب می‌کنید، می‌توانید بعضی از کانتنت‌های دانلودشده را برای حذف کردن انتخاب کنید. در قسمت بالا، این آپشن برای متوقف کردن تنظیمات دانلود خودکار وجود دارد.

جلوگیری از متوقف کردن دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل

این کار باعث جلوگیری و توقف دانلود خودکار هر نوع محتوای جدیدی برای کالاف دیوتی موبایل در دستگاه موبایل شما می‌شود. ما پیشنهاد می‌کنیم که فقط چیزی را دانلود کنید که واقعاً نیاز دارید چون وقتی چیزی را با فایلی که دارای سایز زیاد است دانلود می‌کنید، بازی می‌تواند در مدت کوتاهی فضای زیادی را ذخیره کند.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «روشی ساده برای ذخیره بازی کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

درضمن شما می‌توانید برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل با معقول‌ترین قیمت و در کم‌ترین زمان، به وبسایت game30t، مراجعه کنید.

امتیاز دهید
لاله دهقان‌پور
2.3 3 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
3 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها