اخبار بازی ها

آموزش خروج از اکانت بازی کالاف دیوتی موبایل

آموزش روش خروج و عوض کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل

خیلی از طرفداران کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile برای خروج از اکانت بازی کالاف دیوتی موبایل مشکل دارند. اگر شما هم از این دسته هستید، این مقاله را دنبال کنید.

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

برای خروج و عوض کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل، کالاف دیوتی موبایل را باز کنید و با زدن روی آیکون gear که بالا و سمت راست اسکیرین قرار دارد، وارد تنظیمات بازی شوید.

خروج از اکانت کالاف دیوتی موبایل

این‌جا در قسمت Legal and Privacy، آپشن خارج شدن از اکانت را در پایین و سمت راست می‌بینید. وقتی آن را انتخاب کنید از شما پرسیده می‌شود که آیا می‌خواهید از اکانت خارج شوید؟ کافی است روی گزینه‌ی Ok بزنید.

آموزش روش خروج و عوض کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل

وارد شدن به اکانت

زمان خیلی کمی طول می‌کشد تا لود شود و به login menu برگردید. این‌جا، این آپشن را دارید تا با اکانت مهمان وارد شوید که به صورت لوکال ذخیره خواهد شد. همچنین می‌توانید در ابتدا از اکانت مهمان استفاده کنید و بعداً آن را به فیس بوک، اپل آیدی یا اکانت اکتیویژن وصل کنید.

اگر ترجیح می‌دهید مستقیماً وارد اکانت اکتیویژن شوید، روی آیکون Call of Duty بزنید.

خروج از اکانت بازی کالاف دیوتی موبایل

بعد از ورود، به منوی اصلی بازخواهید گشت.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «روش رفع لگ و افت فریم در کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اگر از طرفداران بازی کالاف دیوتی موبایل باشید، حتماً می‌دانید که یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقای سطح این بازی و تجربه‌ی لذت بیشتر، داشتن CP است که یک واحد پول درون برنامه است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، در کمترین زمان ممکن و با معقول‌ترین قیمت، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها