آموزش کالاف دیوتی

همه چیز درباره فصل پنجم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل

فصل ۵ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل

معرفی فصل پنجم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل: TROPICAL VISION

توفانی در راه است و قرار است مستقیماً به فصل ۵ Tropical Vision بیاید. خود را به سلاح جدید با نام Oden مجهز کنید، به نقشه Apocalypse بروید و اولین و جدیدترین بتل پس بازی با نقش اصلی زن را به جلو ببرید و از نارنجک اکو Echo Grenade و بسیاری آیتم‌های دیگر استفاده کنید. فصل ۵: Tropical Vision کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile میدان نبرد را از تل‌های شنی کوی به جنگل‌های استوایی می‌برد. آماده فرود بر روی نقشه‌ی چندنفره‌ی جدید بازی یعنی Apocalypse  شده و در Guns Blazing Encore تبدیل به ابرسرباز شوید. از تجهیزات و مهارت‌های جدید مثل سلاح Oden و نارنجک Echo، و افزونه‌ی جدید مخصوص RPD استفاده کنید. فصل ۵: Tropical Vision کالاف دیوتی موبایل ساعت 4:30 بامداد روز 11 خرداد آغاز می‌شود و به دلیل اهمیت بالایش قرار است در این مقاله از گیم سیتی به معرفی فصل پنجم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل بپردازیم.

فصل پنجم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایلبا خرید بتل پس Tropical Vision آماده‌‌ی توفان پیش‌رو شوید!

فصل ۵ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل ویژگی‌های کاملاً جدیدی دارد و این اولین بار است که نقش اصلی بتل پس را خانمی بازی می‌کند. این بتل پس آیتم‌های رایگان و ویژه‌ای مانند اپراتورهای جدید، سلاح جدید، نقشه آبی سلاح Weapon Blueprints، پس‌زمینه مخصوص Calling Card، وسایل تزئینی Charm، امتیاز COD (CP) و بسیاری دیگر را در خود دارد.

سطح‌های رایگان بتل پس

شما می‌توانید شاتگان Echo-Tiki Troops را در سطخ ۲۶ بتل پس رایگان دریافت کنید و سلاح جدید Oden  را در سطح بگیرید. این سلاح، که نرخ آتش پایین اما قدرت زیادی دارد، مخصوص دفاع و پشتیبانی از هم‌تیمی هایی است که به دل میدان نبرد می‌روند.

دیگر پاداش رایگان فصل پنجم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل نارنجک Echo است که موقعیت دشمن را نمایان می‌کند. علاوه بر این‌ها، شما می‌توانید رنگ‌های مختلف سلاح‌ها، نقشه آبی سلاح‌ها و پس‌زمینه مخصوص From the Grave را در سطح 50 باز کنید.

فصل ۵ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل سطح‌های پولی بتل پس

شما می‌توانید با خرید بتل پس کالاف دیوتی موبایل  شانس خود را در جمع‌آوری تمام محتوای فصل Tropical Vision بالا ببرید. از محتوای پولی می‌توان به Rampage، Park-Survivor، Rivas-Smuggler و Rosa-Animal Instincts اشاره کرد. علاوه بر این‌ها، نقشه آبی جدید سلاح‌هایی مثل AK-47, MSMC, PKM و Kilo Bolt-Action را نیز می‌توانید دریافت کنید.

نقشه و حالت جدید بخش چندنفره: Apocalypse و  Guns Blazing Encore

نقشه Apocalypse

Apocalypse، که اولین بار در بازی کالاف دیوتی کلد وار معرفی شد، نقشه‌ای نسبتاً متوسط، مخصوص پلیرها با سبک بازی تهاجمی است. خط وسط نقشه بستری برای انواع فعالیت‌ها است و فضاهای داخلی نقشه باعث می‌شود تا فرصت‌های بی‌شماری برای نبردهای تاکتیکی و تهاجمی داشته باشید.

در دو طرف خط اصلی روستا و معبد را داریم که هردو مناطقی خطرناک‌ و مخصوص نبردهای نزدیک‌اند و شما می‌توانید با برنامه‌ریزی دقیق دست بالا را در محاصره مناطق داشته باشید.

حالت Guns Blazing Encore

شما در این حالت تبدیل به ابرسربازی می‌شوید و کاری می‌کنید که رقیبانتان درد را احساس کنند! در این مود جدید بخش چندنفره شما می‌توانید از ترکیب سلاح دلخواه استفاده کنید اما Scorestreakها و Operator Skillهای شما غیرفعال می‌شود.

هدف این مود ساده است: اپراتورهای رقیب را بکشید و اولین نفری باشید که 30 امتیاز دریافت می‌کند. هر دشمنی را که بکشید 1 امتیاز و هر ابرسربازی را که بکشید 3 امتیاز دریافت می‌کنید.

شما می‌توانید با پرکردن نوار خشم Fury خود تبدیل به ابرسرباز شوید و سه راه برای این کار دارید: (1) 100 امتیاز از کشتن اپراتورهای معمولی بگیرید، (2) 100 امتیاز قبل از مردن دریافت کنید و (3) 300 امتیاز از کشتن ابرسربازها دریافت کنید. وقتی مقدار نوار Fury به 500 برسد، دیگر نمایش اصلی شروع می‌شود!

فصل پنجم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایلدر نقش ابرسرباز از ویژگی‌های زیر بهره‌مند خواهید شد:

  • دو سلاح Death Machines با مجموعاً 200 گلوله در دست خواهید داشت
  • میزان سلامت Healthتان افزایش می‌یابد

در فصل پنجم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل اگر در میدان نبرد بمیرید یا مهمات خود را تمام کنید، دوباره به حالت اپراتور معمولی بازخواهید گشت.

ظاهر جدید روبات‌ها در مود بتل رویال Battle Royale

روبات‌ های بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل قرار است به مد و فشن روی بیاورند(!) و پوسته‌هایی (Skin) را که پیش‌تر مخصوص اپراتورها بود بپوشند. پیشنهاد می‌کنیم خیلی به ظاهر آن‌ها توجه نکنید چرا که همچنان وظیفه‌تان کشتن این‌ها آن‌هم بلافاصله است!

رویدادی با تم جدید: Flood Team Bravo

در فصل ۵ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل توفانی در منطقه‌ای استوانی به دست انسان تولید شده که باعث شده است سیلی راه بیفتد و جان افرادی در خطر باشد. سوپ Soap و نیم براوو Bravo باید با تقویت پمپ‌های آب سرتاسر نقشه آب سیل را از این منطقه تخلیه کنند.

ماموریت‌های General و Special را در مودهای مولتی‌پلیر و بتل رویال انجام دهید تا امتیاز رویداد را بگیرید و در بتل پس و پاداش‌های آن پیش بروید. ماموریت‌های رویداد را انجام دهید تا پاداش نهایی یعنی Soap – Vacay Ready Operator را روی اکانت خود بگیرید.

فصل ۵ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایلچالش‌های فصل جدید

فصل ۵ چالش‌های جدیدی دارد که با کامل کردن آن‌ها می‌توانید پاداش‌هایی مثل نقشه‌ آب سلاح‌ها، اسکین‎‌های اپراتورها و تا 30.000 امتیاز بتل پس بگیرید. شما این فرصت را دارید که افزونه‌ جدید و انحصاری RPD را نیز برای خود باز کنید.

نام این افزونه لوله کمپرسور خنک‌کننده Cooling Compressor Barrel است که با آن می‌توانید سیستم تعویض خشاب قدیمی را کنار بگذارید و در عوض با استفاده از مکانیسم داغ‌شدن بیش از حد لوله می‌توانید دمای لوله را کنترل کنید و بدون وقفه به هدفی شلیک کنید.

به‌روزرسانی رابط کاربری (UI)

در فصل پنجم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل ظاهر و رابط کاربری بازی تا حد زیادی تغییر کرده است. ما پس‌زمینه لابی مولتی‌پلیر را تغییر و شفافیت لابی اصلی Clan Wars را افزایش دادیم تا بتوانید راحت‌تر رتبه گروه، میزان پیشرفت، حرفه‌ای‌ها و … را ببینید.

ظاهر فروشگاه را نیز تغییر دادیم و رابط کاربری Crates and Bundles را عوض کردیم؛ از حالا می‌توانید پس‌زمینه متحرک Legendary Operators را ببینید و از صفحه‌های جدید و زیبای Lucky Draw لذت ببرید.

به‌روزرسانی فروشگاه: Mythic Oden و Drawهای جدید

با Prophet – Arbiter بروید و با استفاده از نقشه‌ی آبی سطح Mythic سلاح Oden – که انرژی‌محور است و می‌تواند قوی‌ترین اپراتورها را از پا در آورد – دشمنان را قتل عام کنید. Drawهای جدید نقشه‌های آبی سطح Legendary برای M4، PDW-57, RPD و … دارند. پوسته‌های سطح Legendray و Epic اپراتورها شامل Kreuger – Jungle Scarred، Proton – Scrapmaster، Portnova — Killer Bee، Siren – Synesthesia و Ghost — Retribution است.

اسلحه‌های فصل تراپیکال ویژن: کالاف دیوتی موبایل ۲۰۲۲

همچنین چندین آیتم شبیه به آن‌ها در فروشگاه وجود دارد تا بتوانید تم آن‌ها را با تمام Draw هماهنگ کنید. می‌توانید از ساعت 4:30 بامداد روز 11 خردادماه  از تمام این‌ها و دیگر تازه‌های فصل 5: Tropical Vision، مثل صفحه‌های جدید کامیک، بهره‌مند شوید. در بازی منظرتان هستیم.

خلاصه مطالب

در این مقاله از سایت گیم سیتی همه چیز درباره فصل پنجم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل گفته شد که شما از نمای جدید، چالش های این فصل و به روزرسانی های فصل مطلع شدید. شما عزیزان می توانید برای خرید سی پی کالاف دیوتی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. امیدوارم که مطالب مفیدی را توانسته باشیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

منبع: www.callofduty.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها