اخبار بازی ها

آموزش رایگان گرفتن اسکین Punk Waggor در بازی فری فایر

آموزش رایگان گرفتن اسکین Punk Waggor در بازی فری فایر

چطور و با چه روشی اسکین Punk Waggor در بازی فری فایر را داشته باشیم؟

حیوانات خانگی به ویژگی خاص فری فایر Garena Free Fire تبدیل شده‌اند. آن‌ها هم مثل بقیه‌ی کاراکترهای فری فایر توانمندی‌های خاصی دارند که به بازیکن در زمین نبرد کمک می‌کنند. به همین دلیل قرار است در این مقاله از گیم سیتی به آموزش رایگان گرفتن اسکین Punk Waggor در بازی فری فایر بپردازیم. اسکین Punk Waggor طرفداران زیادی دارد و صاحب ویژگی‌هایی هیجان‌انگیز است.

یکی از ایونت‌های اخیر در فری فایر به نام Feed the Pet، به بازیکنان این اجازه را می‌دهد که امکانات رایگان متنوعی را به دست بیاورند؛ امکاناتی که  Punk Waggor pet skin و Kitty pet مشهورترین‌های‌شان هستند.

راهنمایی برای رایگان به دست آوردن Punk Waggor pet skin در فری فایر

آموزش رایگان گرفتن اسکین Punk Waggor در بازی فری فایردر طول ایونت، شرکت‌کننده‌ها باید مجموعه‌ای از مأموریت‌های روزانه را برای به دست آوردن توکن‌های Biscuit کامل کنند که برای به دست آوردن یک mini-game مورد استفاده قرار می‌گیرند.

در آن mini-game، آن‌ها ۳۰ثانیه برای انتخاب از میان مجموعه‌ی ۱۲ حیوان خانگی زمان دارند.

اسکین Punk Waggor petهر حیوان خانگی به تعدادی توکن Biscuit ضروری نیاز دارد و توکن‌های Star را به گیمرها جایزه می‌دهد. با این حال باید به خاطر داشت که آن‌ها توکن‌های Biscuit را عاقلانه مصرف می‌کنند و آن‌هایی را که مورداستفاده قرار نمی‌گیرند، حذف می‌کنند.

رایگان به دست آوردن Punk Waggor pet skinگیمرها می‌توانند از توکن‌های Star که برای بازخرید آیتم‌های متنوعی که توسعه‌دهندگان سِت کرده‌اند استفاده کنند. آن‌ها باید کلاً ۳۵۰ Star Tokens برای به دست آوردن اسکین Punk Waggor pet داشته باشند.

اسکین Punk Waggor در ایونت Feed the petچطور به ایونت Feed the Pet دسترسی داشته باشیم؟

قدم اول: در ابتدا، بازیکنان باید Garena Free Fire را روی دستگاهشان باز کنند و بعد آیکون Calendar را در سمت راست انتخاب کنند.

قدم دوم: با کلیک کردن روی آن دکمه، بازیکنان به قسمت events هدایت می‌شوند. آن‌ها بعد باید روی آپشن Feed the Pet که زیر قسمت Max the Fire است بزنند.

خرید جم فری فایر از گیم سیتی

جم فری فایر درواقع یک واحد پول درون برنامه و متعلق به فضای بازی فری فایر است. وقتی به عنوان یک گیمر این پول کاربردی را در اختیار داشته باشید، می‌توانید اسلحه‌ها، تجهیزات متنوع و البته بهترین اسکین‌ها را بخرید و باکیفیت و امکانات بیشتری بازی کنید.

حتی با وجود سلاح قوی، لباس و سایر تجهیزات، ممکن است در بعضی مراحل بازی گیر کنید و شاید چند روز درگیر یک مرحله خاص باشید؛ این‌جاست که خرید الماس فری فایر به شما کمک می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید مرحله را ساده‌تر کنید و آن را به پایان برسانید.

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید جم فری فایر با قیمتی معقول و در کم‌ترین زمان ممکن، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

در این مقاله به آموزش رایگان گرفتن اسکین Punk Waggor در بازی فری فایر پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «مقایسه‌ پابجی و فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

منبع: sportskeeda.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها