اخبار بازی ها

چطور باندل اژدها در ایونت لوت بازی فری فایر را داشته باشیم؟

چطور باندل اژدها در ایونت لوت بازی فری فایر را داشته باشیم؟

آموزش گرفتن باندل اژدها در ایونت لوت بازی فری فایر

لذت بصری وسایل و تجهیزات تزئینی، مخصوصاً باندل‌های فری فایر Garena Free Fire و سِت‌ها، آن‌ها را به یکی از پرطرفدارترین آیتم‌ها در فری فایر تبدیل کرده است. به همین دلیل توسعه‌دهندگان بازی به اضافه کردن انواع جدید این آیتم‌ها به Luck Royale‌ که مغازه‌ی داخل بازی است، ایونت‌ها و الیت پس ادامه می‌دهند. ما هم تصمیم گرفته‌ایم که در این مقاله از گیم سیتی به آموزش اینکه چطور باندل اژدها در ایونت لوت بازی فری فایر را داشته باشیم؟ بپردازیم. گارنا فری فایر در ایونت لوت (Loot event)، آیتمی زیبا یعنی باندل اژدها (Dragon Master Bundle) را به شما ارائه می‌دهد.

بازیکنان باید گردونه را بچرخانند تا یک باندل دراگون ویژه را به عنوان جایزه و البته رایگان به دست بیاورند. البته اولین استفاده از گردونه رایگان است و برای چرخش های بعدی باید جم یا الماس فری فایر پرداخت کنید.

روش به دست آوردن باندل اژدها در ایونت لوت بازی فری فایر

ایونت لوت در بازی فری فایر در تاریخ ۱۳ اکتبرآغاز شده و تا ۱۹ اکتبر ادامه خواهد داشت. در طول این بازه‌ی زمانی بازیکنان باید جم فری فایر داشته باشند تا بتوانند آیتم‌هایی را به دست بیاورند؛ آیتم‌هایی شامل باندل اژدها در ایونت لوت بازی فری فایر.

یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های ایونت این است که بازیکنان مطمئن هستند با تعداد نُه چرخش، لباسی یونیک خواهند داشت. اما هزینه‌ی چرخش‌های گردونه در ادامه افزایش پیدا خواهد کرد.

باندل اژدها در بازی فری فایربرخلاف ایونت‌های دیگر، در ایونت لوت بازیکنان می‌توانند بعد از یک چرخش با ادامه دادن چرخش بعدی، درخواست جوایز را با قیمت اصلی داشته باشند. از سویی دیگر، ممکن است جوایز اخیر خودشان را برای یک تخفیف در چرخش بعدی مبادله کنند. در این حالت آیتم‌ها را دریافت نخواهند کرد.

قیمت الماس‌ها در هر دو حالت، شامل موارد زیر است:

چرخش عادی

چرخش دارای تخفیف

چرخش اول

رایگان

N/A

چرخش دوم

۹ الماس

۴ الماس

چرخش سوم

۱۹ الماس

۹ الماس

چرخش چهارم

۳۹ الماس

۱۹ الماس

چرخش پنجم

۶۹ الماس

۳۹ الماس

چرخش ششم

۹۹ الماس

۶۹ الماس

چرخش هفتم

۱۹۹ الماس

۱۲۹ الماس

چرخش هشتم

۲۹۹ الماس

۱۹۹ الماس

چرخش نهم

۴۹۹ الماس

۳۹۹ الماس

کل ۱۲۳۲ الماس

۸۶۷ الماس

آیتم‌های ایونت لوت در بازی فری فایر

شاید بپرسید که در ایونت Loot‌ می‌توان به چه آیتم‌هایی دست پیدا کرد. در پاسخ به این سوال می‌توان گفت که در این ایونت، با استفاده از گردونه می توانید ۹ پاداش یا جایزه به دست بیاورید که شامل موارد زیر هستند:

  • Dragon Master Bundle
  • The Warrior’s Spirit
  • Fiery Flames surfboard
  • Crate of Balance
  • Cube Fragment
  • Diamond Royale Voucher
  • Weapon Royale Voucher
  • Game Streamer Gun Crate
  • Titanium Gun Crate

آموزش گرفتن باندل اژدها در ایونت لوت بازی فری فایرتوجه داشته باشید که اگر بازیکنان بعضی از این آیتم‌ها را داشته باشند، آن‌ها توسط گان کریت‌ها جایگزین خواهند شد.

برای دسترسی پیدا کردن به ایونت و انجام چرخش، بازیکن باید با زدن روی the event interface، ایونت لوت را باز کند. Hit the Loot event زیر سکشن news قرار دارد. در مرحله‌ی بعد کاری که باید کرد این است که گردونه را بچرخانید و از الماس‌ها استفاده کنید تا جوایز را به دست بیاورید.

در این مقاله به باندل اژدها در ایونت لوت بازی فری فایر پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «همه چیز درباره کاراکتر لئون در بازی فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

خرید الماس فری فایر از گیم سیتی

اگر از طرفداران پروپاقرص فری فایر باشید، می‌دانید که برای دسترسی پیدا کردن به سلاح‌ها، تجهیزات و امکانات بازی به جم یا الماس نیاز دارید. در این مقاله هم به این نکته اشاره کردیم که فقط اولین استفاده از گردونه در ایونت لوت رایگان است و برای چرخش‌های بعدی شما نیاز به الماس دارید.

اگر به دنبال راهی هستید تا بتوانید جم فری فایر را در کم‌ترین زمان ممکن و با معقول‌ترین قیمت تهیه کنید، ما خرید جم فری فایر از وبسایت game30t‌ را به شما پیشنهاد می‌کنیم. فروشگاه گیم سیتی با دو سال سابقه‌ی فعالیت تخصصی در زمینه‌ی آیتم درون‌برنامه‌ای بازی‌های آنلاین، توانسته نظر بسیاری از گیمرهای مطرح کشور را به خود جلب کند. امیدوارم به پاسخ سوال خود که چطور باندل اژدها در ایونت لوت بازی فری فایر را داشته باشیم؟ رسیده باشید. در صورت رضایت از ما نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگدارید.

برگرفته از: www.sportskeeda.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها