اخبار بازی ها

روش‌ بالا بردن مریت در پابجی موبایل

افزایش مریت در پابجی موبایل

چطور مریت (Merit) را در پابجی موبایل بالا ببریم؟

امتیاز‌های شایستگی یا مریت Merit، درواقع یک مقیاس برای پابجی موبایل PUBG Mobile‌ است که بنا بر رفتار شما با هم‌تیمی‌های‌تان در یک match‌ تعیین می‌شود. هدف امتیازهای Merit این است که بازیکنان سمی از دیگر بازیکنان جدا شوند تا تجربه‌ی بازی آن‌ها را خراب نکنند.

امتیازهای مریت شما با یک سیستم اتوماتیک در پابجی موبایل و بر اساس فعالیت‌تان در بازی و فیدبک‌هایی که از هم‌تیمی‌های‌تان می‌گیرید حساب می‌شود. البته در موارد نادری، سیستم ممکن است به اشتباه امتیازهای Merit‌ شما را حساب کند.

همان‌طور که گفتیم فلسفه‌ی امتیازهای مریت این است که تشخیص داده شود شما بازیکنی سمی هستید یا نه. همه‌ی بازیکنان پابجی موبایل ۱۰۰ Merit points می‌گیرند. اگر امتیازهای شما کمتر از این باشد، باید یاد بگیرید که چطور می‌توانید آن‌ها را افزایش دهید.

روش‌ بالا بردن مریت در پابجی موبایل

در این مقاله، به شما روش بالا بردن مریت در پابجی موبایل را نشان می‌دهیم و این‌که چه باید بکنید تا امتیازهای Merit را از دست ندهید.

خطاهایی که مریت شما را در پابجی موبایل کاهش می‌دهند

Merit points در پابجی موبایل این کاربرد را دارند که بازیکنانی را که در مقابل هم‌تیمی‌های‌شان رفتاری سمی دارند، فیلتر می‌کنند. اگر فعالیت‌هایی را انجام دهید که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم، پابجی موبایل امتیازهای Merit شما را بسته به میزان جدی بودن رفتارتان کاهش می‌دهد.

کشتن هم‌تیمی: هربار که یکی از هم‌تیمی‌های‌تان را بکشید، ۳۰ امتیاز از دست می‌دهید و گاهی اوقات ممکن است حتی تا ۵۰ امتیاز را از دست بدهید. در صورتی که هم‌تیمی‌های‌تان شما را ریپورت کنند، مریت بیشتری را هم از دست خواهید داد.

هم‌دستی با یک هکر: اگر تصادفاً با یک هکر وارد تیمی شوید، اتفاقی نمی‌افتد چون اگر فقط یک بار اتفاق بی‌افتد، تنبیه نمی‌شوید. اما اگر دوباره و هفت روز بعد با یک هکر بازی کنید، هر بار ۱۵ مریت را از دست خواهید داد.

تقلب: اگر از نرم‌افزار تقلب استفاده کنید، اکانتتان بن خواهد شد. و وقتی این بن شدن منقضی شود، از مریت شما ۶۰ امتیاز کم خواهد شد.

توجه کنید که همه‌ی این کارها با یک سیستم اتوماتیک پابجی موبایل اتفاق می‌افتد. پس برایش مهم نیست که شما کارهای اشتباه را از قصد یا تصادفاً انجام داده‌اید.

بعضی بازیکنان امتیازهای‌شان را بخاطر شوخی با هم‌تیمی‌های‌شان از دست می‌دهند. سیستم نمی‌تواند تشخیص دهد که آیا شما یک بازیکن سمی هستید یا فقط دارید با دوستانتان شوخی می‌کنید. پس بهتر است مراقب رفتارهای‌تان باشید.

 اگر از هوادارن پابجی موبایل باشید حتماً می‌دانید که برای تجربه‌ی سطح بالاتری از بازی و استفاده از تجهیزات و سلاح‌های بیشتر باید یوسی داشته باشید. شما می‌توانید خرید یوسی پابجی موبایل را در کم‌ترین زمان و با قیمتی معقول، در وبسایت game30t تجربه کنید.

ضررهای مریت پایین در پابجی موبایل

مریت پیش‌فرض برای همه‌ی بازیکنان در پابجی ۱۰۰ است. اگر یک بازیکن کمتر از ۱۰۰ امتیاز Merit داشته باشد، بسته به امتیازهایی که برایش باقی مانده، دچا ضررها و مشکلاتی می‌شوند. در ادامه به جزئیات بیشتری در این مورد می‌پردازیم.

کمتر از ۱۰۰ امتیاز: حداکثر امتیاز Battle که هر روز می‌گیرید تا ۲۰۰ تا کاهش پیدا می‌کند.

۶۰ تا ۹۰ امتیاز: امتیازهای Battle و امتیازهای Experience هم در صورتی که مریت شما بین ۶۰ تا ۹۰ باشد، کاهش پیدا می‌کنند. پس احتمالاً بخواهید امتیازهای Merit را به ۱۰۰ برگردانید تا بتوانید به درستی بازی کنید.

۶۰ امتیاز یا کمتر: به محض این‌که امتیازهای‌تان به کمتر از ۶۰ برسد، نمی‌توانید بازی‌های چندنفره‌ای را با بازیکنان دیگر داشته باشید. امتیازهای Battle و امتیازهای Experience هم تا ۵۰٪ کاهش پیدا خواهند کرد.

صفر امتیاز: به مدت یک هفته اکانت شما بن خواهد شد.

چطور وقتی امتیازهای مریت خیلی کم هستند، تعدادشان را افزایش دهیم؟

در حالی که Merit می‌تواند سریعاً کاهش پیدا کند، پس گرفتن آن‌ها بسیار وقت‌گیر است. در این‌جا به روش‌ بالا بردن مریت در پابجی موبایل می‌پردازیم و این‌که چطور می‌توان در صورتی که امتیازهای مریت شما کم‌تر از ۶۰ است، آن را افزایش داد.

تنظیمات matchmaking را به SOLO مود تغییر دهید و Matchهای کلاسیک را پیدا کنید. بعد از به پایان رساند یک match، شما امتیازهایی را به دست خواهید آورد. تعداد امتیازهایی که شما می‌توانید به دست بیاورید بستگی زیادی به جای شما در match دارد.

در جایگاه ۱۰تای اول، ۳ امتیاز Merit به دست خواهید آورد.

در جایگاه ۱۱ تا ۵۰، ۳ امتیاز Merit به دست خواهید آورد.

در جایگاه ۵۱ تا ۱۰۰، ۳ امتیاز Merit به دست خواهید آورد.

روش‌ بالا بردن مریت در پابجی موبایل

شما می‌توانید به راحتی چک کنید که چند امتیاز Merit دارید. کافی است به پروفایل‌تان بروید و روی تب Tier Overview بزنید. تعداد مریت شما آن‌جا و در قسمت پایین و سمت چپ موبایل شما نشان داده می‌شود.

البته درصورتی که به فعالیت‌های غیرقانونی‌تان ادامه دهید، افزایش مریت و برگرداندن تعداد آن به ۱۰۰ تا فایده‌ای ندارد و مدام باید به دنبال روش‌هایی برای افزایش امتیاز باشید.

در این مقاله به روش‌ بالا بردن مریت در پابجی موبایل پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «ترفندهای حرفه‌ای تیراندازی در پابجی موبایل PUBG mobile» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها