اخبار بازی ها

چطور در کالاف دیوتی موبایل از گان اسمیت استفاده کنیم؟

گان اسمیت کالاف دیوتی موبایل

گان اسمیت در بازی کالاف دیوتی موبایل، بخشی است که در آن می‌توانید تفنگ‌ها را تجهیز و بر اساس نیاز خود آماده کنید. با ما همراه باشید تا بیشتر با Gunsmith آشنا شویم.

گان اسمیت چیست؟

گان اسمیت Gunsmith یک آپشن شخصی‌سازی در کالاف دیوتی موبایل   Call of Duty Mobile است. در ورژن موبایل بازی، شما این امکان را داشتید که اکسسوری‌هایی را به سلاح‌های‌تان اضافه کنید. این اکسسوری‌ها می‌توانند یک خشاب اسلحه‌ی بزرگ‌تر، یک صدا خفه‌کن یا قنداق تفنگ باشد و هر کدام از این‌ها می‌توانند ظاهر و ویژگی‌های اسلحه را تغییر دهند.

گان اسمیت اصلاحات و تغییراتی قابل‌توجه را ایجاد می‌کند. در گذشته این‌طور بود که شما می‌توانستید سلاح‌هایی با پوسته‌هایی را تهیه کنید اما حالا اسلحه‌هایی که شخصی‌سازی می‌شوند بسیار هیجان‌انگیزتر هستند.

گان اسمیت کالاف دیوتی موبایل

چطور به گان‌ اسمیت دسترسی پیدا کنم؟

آپشن گان اسمیت در قسمت لوداوت (loadout) بازی قرار داد. همان‌طور که در مقدمه گفتیم، تا ۱۰ slot افزایش پیدا کرده است و به این معنی است که شما می‌توانید وارد هر مسابقه‌ای با انتخاب از میان ۱۰ لوداوت مختلف شوید. و این فضایی برای انواع سلاح‌های شخصی‌سازی شده است.

کافی است که در اسکیرین، روی “loadout” بزنید و بعد روی اسلحه. این کار باعث می‌شود وارد قسمت سلاح‌های زیادی شوید که به کتگوری‌های assault، sniper، LMG و…تقسیم می‌شود و به‌محض این‌که یک سلاح تجهیزشده داشته باشید، می‌توانید با فشار دادن دکمه‌ی Gunsmith، کاملاً آن را شخصی‌سازی کنید.

چرا بعضی آپشن‌ها قفل هستند؟

ممکن است ببینید که بعضی آپشن‌ها برای یک اسلحه قفل هستند. این به این دلیل است که آن سلاح را به اندازه‌ی کافی ارتقا نداده‌اید تا به آن آپشن‌ها دسترسی پیدا کنید. قبلاً ارتقای اسلحه خیلی زیاد و همه‌جانبه نبود اما حالا حالت خیلی گسترده‌ای دارد و شامل آپشن‌های اضافه‌ای است که گان اسمیت آن را فعال می‌کند. و این به این معنی است که هر کسی می‌تواند سلاحش را پیشرفته و از همه‌ی آپشن‌هایش استفاده کند.

شما می‌توانید روی دکمه‌ی upgrade بزنید که بالای صفحه است و از کارت‌های Weapon XP که دردر طول بتل پس به دست آورده‌اید استفاده کنید تا این‌ها را آنلاک کنید یا این‌که می‌توانید با این اسلحه مسابقه‌های بیشتری بازی کنید.

خواهید دید که سلاح‌هایی که شما زیاد استفاده می‌کنید، سریع‌تر ارتقا پیدا می‌کنند چون شما اصولاً همچنان که از آن‌ها استفاده می‌کنید، لول‌ها را آنلاک می‌کنید. اگر کارت‌های XPتان تمام شدند، فقط بیشتر با یک اسلحه بازی کنید تا خیلی زود به همه‌ی آپشن‌های شخصی‌سازی دسترسی پیدا کنید. یا می‌توانید کارت‌های XP را به دوستان بفرستید و در مقابل یک کارت XP‌ را پس بگیرید.

Gunsmith

آیا می‌توانم سلاح‌های دارای پوسته را تغییر دهم؟

بله اگرقبلاً سلا‌ح‌های دارای اسکین را آنلاک کرده باشید یا در ایونت‌ها یا فصل‌های خاص جایزه گرفته باشید، می‌توانید همچنان به آن‌ها دست پیدا کنید. این به این معنی است که می‌توانید یک ورژن شخصی‌سازی شده از یک پوسته‌ی نادر را داشته باشید.

به صفحه‌ی weapon Gunsmith بروید و روی camo بزنید. در آن‌جا آپشن‌هایی را در قسمت بالا برای آپشن‌های rare ‌ یا uncommon‌می‌بینید که درواقع اسکین‌های قبلی‌ای هستند که جایزه گرفته‌اید.

حالا آپشن‌های camo بیشتری برای انتخاب وجود دارند که می‌توانید در قسمت پایین و چپ ببینید. چیزهای زیادی برای آنلاک و انتخاب کردن وجود دارند.

چه چیزی را باید آپگرید کنم؟

در سمت راست صفحه‌ی Gunsmith، چارتی وجود دارد که ویژگی‌های هر سلاحی را نشان می‌دهند؛ قدرت صدمه، بُرد، نرخ شلیک، حرکت و جابه‌جایی، کنترل‌ها و این‌که برای هر اسلحه پنج ضمیمه داشته باشید.

این نرخ‌ها با توجه به تغییرات و اصلاحاتی که شما در سلاح‌تان ایجاد می‌کنید، تغییر خواهند کرد. یک صداخفه‌کن اضافه کنید و بُرد کاهش پیدا خواهد کرد، قنداق را جابه‌جا کنید و در حالتی که دقت را کاهش می‌دهید، تحرک و سرعت را افزایش خواهید داد.

تغییراتی که ایجاد می‌کنید خیلی به این بستگی دارد که چطور می‌خواهید با آن سلاح بازی کنید و این از نقشه‌ای به نفشه‌ی دیگر تغییر می‌کند. در نقشه‌های کوچک مثل Shipment 1944، تحرک و ظرفیت خشاب بسیار مهم هستند. در نتیجه می‌توانید سریع باشید و تعداد تغییرات خشاب را کاهش دهید. درنتیجه تغییر یک SMG به این منظور، برای گان اسمیت ایده‌آل است.

گان اسمیت

شما می‌بینید که پارامترهای اسلحه چطور تغییر می‌کنند وقتی که در آن‌ها تغییر ایجاد می‌کنید. اگر گیر افتاده‌اید، برای پیشنهادات، روی لامپ کوچک بزنید اما بهتر است که آزمون و خطا کنید. همچنین می‌توانید چندین ورژن تغییریافته‌ی اسلحه‌ها را ذخیره کنید. بعد می‌توانید با زدن روی blueprints، در قسمت پایینی صفحه، به آن ورژن‌ها دست پیدا کنید.

در آخر باید گفت که پرک (perk)هایی هم هستند که باید به آن‌ها توجه کنید. این‌ها در این حین که شما سلاح‌ها را ارتقا می‌دهید، آنلاک می‌شوند. گاهی یک perk نسبت به یکی از تغییرات فیزیکی اسلحه، آپشن بهتری است و ارزش دارد که به دنبالش باشید.

به محض این‌که همه‌ی تغییرات را ایجاد کنید، مطمئن باشید که اسلحه‌ی تازه را ذخیره می‌کنید و مطمئن شوید که آن را برای کاراکترتان هم تجهیز می‌کنید.

از ایونت‌ها به نفع خودتان استفاده کنید

سیستم ایونت‌ها به سه قسمت تقسیم شده است: Featured، Seasonal و Daily. این‌ها را که کامل کنید می‌توانید جایزه بگیرید.فقط لاگین کردن به شما جوایزی روزانه را در طول ماه می‌دهد و یک کار مفید در این‌جا کارت‌های اسلحه‌ی XP است. این‌ها می‌توانند برای ارتقای اسلحه و آنلاک کردن آپشن‌ها در گان اسمیت مورد استفاده قرار می‌گیرند.

با بتل پس چم و خم همه چیز را درک کنید

بتل پس اساساً شامل جوایزی مجانی است که شما برای بازی کردن و موفق شدن در بازی می‌گیرید. دو ورژن از آن وجود دارند: بتل پس و پریمیون بتل پس که شما برایش پول بپردازید.

پریمیوم بتل پس، دسترسی پیدا کردن به جوایز بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. پوسته‌های اسلحه‌ی بیشتر، کاراکترهای بیشتر، ایموت‌ها و حتی چند CP برای رسیدن به لول‌هایی خاص. اما با Gunsmith، بعضی از آن جوایز اسلحه اهمیت کمتری دارند چون شما می‌توانید چیزی را که می‌خواهید انتخاب کنید.

کاربرد گان اسمیت در کالاف دیوتی موبایل

در نهایت، از آن‌جایی که گان اسمیت تعداد زیادی آپشن را بدون پرداخت پول ارائه می‌دهد، فقط بازی کنید و آپشن‌ها آنلاک خواهند شد.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «رازهای برنده شدن در کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها