تکنولوژی

بررسی ویژگی‌های بتل پس مسابقات The International 10 بازی Dota 2

بازی Dota 2

شرکت ولو بتل پَس مسابقات اینترنشنال ۱۰ را با انتشار یک آپدیت سنگین در دسترس بازیکنان Dota 2 قرار داد.

با اینکه برگزاری مسابقات اینترنشنال ۱۰ بر اثر شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد و احتمالاً تا سال ۲۰۲۰ شاهد پیگیری آن نخواهیم بود، اما شرکت ولو برنامه‌ی ویژه و شگفت‌انگیزی را برای بازیکنان Dota 2 تدارک دیده است. شرکت Valve در ساعات پایانی روز گذشته بتل پس مسابقات اینترنشنال امسال را با یک به‌روزرسانی سنگین در همه‌ی مناطق در دسترس قرار داد که ویژگی‌های کاملاً جدیدی را درکنار قابلیت‌های کلیدی و محبوب قبلی به بازی اضافه می‌کند.

بررسی ویژگی‌های بتل پس مسابقات The International 10 بازی Dota 2

طبق روال سال‌های گذشته، میزان ۲۵ درصد از مبلغ فروش بتل پَس مستقیماً به جایزه‌ی مسابقات اینترنشنال پیش‌رو اضافه می‌شود و با فروش فوق‌العاده‌ی بتل پس در ساعات اولیه‌ی انتشار می‌توان انتظار داشت که دوباره شاهد شکست رکورد مبلغ جایزه‌ی کلی باشیم.

بتل پس امسال با سه برچسب قیمتی متفاوت قابل خریداری است و بازیکنان می‌توانند سطح ۱ آن را با قیمت ۹.۹۹ دلار، سطح ۵۰ آن را با قیمت ۲۹.۳۵ دلار و سطح ۱۰۰ آن را با قیمت ۴۴.۹۹ تهیه کنند. کسانی که اقدام به تهیه‌ی سطوح ۵۰ و ۱۰۰ بتل پَس می‌کنند، به نسبت لول‌های دریافتی میزان پنج و پانزده درصد مبلغ کمتری پرداخت خواهند کرد که این موضوع باعث تشویق بازیکنان به خریداری سطوح بالاتر می‌شود. دستیابی به سطوح بالاتر بتل پَس آیتم‌ها و امکانات بیشتری را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که ازطریق تهیه‌ی بسته‌های افزایش سطح، تکمیل مأموریت‌ها و پیش‌بینی صحیح بازی‌ها می‌توان به این کار اقدام کرد.

بسته‌های افزایش سطح در قیمت‌های ۲.۴۹ دلار، ۴.۹۹ دلار و ۹.۹۹ دلار به ترتیب ۵، ۱۱ و ۲۴ سطح به بتل پَس اضافه می‌کنند و محدودیتی در خرید آن‌ها وجود ندارد، اما برای این کار بهتر است تا انتشار «بسته‌های افزایش سطح دارای تخفیف» صبر کنید.

قابلیت تشکیل Guild (انجمن‌) نخستین ویژگی تازه‌ی بتل پس مسابقات اینترنشنال سال ۲۰۲۰ است که امکان ایجاد یک اجتماع و بازی درکنار دوستان را برای کاربران فراهم می‌کند. هر یک از اعضا می‌توانند با کسب امتیاز‌های ویژه به افزایش سطح انجمن کمک کنند و چالش‌های متفاوتی نیز برای کسب امتیاز وجود دارد. همه‌ی بازیکنان می‌توانند به انجمن‌ها ملحق شوند، اما درحال‌حاضر تنها دارندگان بتل پَس می‌توانند آن‌ها را ایجاد کنند.

بررسی ویژگی‌های بتل پس مسابقات The International 10 بازی Dota 2

هیچ کاری رضایت‌بخش‌تر از نابودی یک اِنشنت درکنار دوستان و تکرار پی‌درپی این کار نیست. با ورود ویژگی «انجمن‌ها» شما می‌توانید به جامعه‌ای از بازیکنان هم‌فکر بپبوندید و مطمئن باشید که در مسیر پیروزی همواره تیم مناسبی را در کنارتان دارید. با همکاری یکدیگر سطح اجتماع‌تان را بالا ببرید و از این طریق برای خود و اعضای دیگر جوایزی کسب کنید. امکان پیوستن همه‌ی بازیکنان به انجمن وجود دارد، اما تنها کاربران بتل پس قادر به ایجاد آن‌ها خواهند بود.

  • قراردادهای روزانه: از میان اهداف روزانه یک قرارداد را انتخاب کنید و سپس با تکمیل آن‌ها و پیروزی در بازی‌ها به کسب «امتیاز انجمن» برای اعضای دیگر و «امتیاز بتل پَس» برای خودتان اقدام کنید.
  • چالش‌های انجمن: هر هفته چهار چالش تازه در دسترس اعضای انجمن قرار می‌گیرد که هر کدام یکی پس از دیگری با تکمیل چالش‌ها آزاد می‌شوند و «امتیاز انجمن» و «طلای فروشگاه جانبی» در اختیار می‌گذارند. برای محاسبه‌ی میزان پیشرفت باید با سه عضو انجمن پارتی تشکیل دهید.
  • دستیابی به اهداف با پذیرش خطر بیشتر: زمانی‌که در یک اجتماع حضور دارید، با انجام هر بازی «امتیاز انجمن» دریافت می‌کنید. با اعضای انجمن پارتی تشکیل دهید و در صف انتظار بازی بمانید تا امتیاز بیشتری کسب کنید. شما صرف‌نظر از روش بازی خود به انجمن‌تان کمک خواهید کرد.

افزایش دشواری چالش‌ها به‌هنگام رشد انجمن متناسب با سطح بازی‌ها خواهد بود. با مشارکت در فعالیت‌ها سطح انجمن خود را افزایش دهید. شما می‌توانید با تکمیل قراردادها و چالش‌ها امتیاز به دست آورید و پاداش‌هایی نظیر شکلک‌ها، چالش‌های اضافی، ارتقاء پرچم انجمن و پاداش‌های بتل پَس آزاد کنید.

بررسی ویژگی‌های بتل پس مسابقات The International 10 بازی Dota 2

یک رویداد تابستانی ویژه نیز به‌زودی در دسترس کاربران بتل پَس مسابقات اینترنشنال ۱۰ قرار می‌گیرد که اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است، اما بی‌شباهت به رویداد سال‌های گذشته نیز نخواهد بود.

در تابستان پیش‌رو قدرتی اسرارآمیز برای ایجاد اختلال در نبرد پیشینیان از راه می‌رسد که هیچ‌کس توان ایستادگی دربرابر قدرت بسیار زیادش را ندارد. از میدان نبرد دور شوید تا به یک هزارتوی خوفناک و پُر از رنج برسید. کسی برای فائق آمدن بر همه‌ی آن‌ها … احتمالاً این فرد شما خواهید بود.

  • هزارتوی پُرپیچ‌وخم انتظارتان را می‌کشد: برای کشف اسراری که برای مدت‌ها درون غبار این جنگ بزرگ پنهان بوده است، با دوستان خود وارد هزارتوی آشفتگی و دیوانگی شوید.
  • انتخاب زندگی یا مرگ: برای برگزیدن مسیرتان مثل یک تیم عمل کنید. پشت هر دری یک شگفتی تازه در انتظارتان است و هیچ یک از ماجراجویی‌ها مشابه دیگری نخواهد بود. کسانی که شایستگی خود را اثبات کنند، با چالش‌های بزرگ‌تری مواجه می‌شوند و یقیناً پاداش مناسب‌تری دریافت خواهند کرد.
  • پاداش‌های اضافی بتل پَس: در زمان آغاز این رویداد ویژه، تمام بازیکنان می‌توانند آن را امتحان کنند و این رویداد پذیرای همه خواهد بود، اما دارندگان بتل پَس به ازای تجربه‌ی آن پاداش‌های خاص دریافت می‌کنند.

به همه‌ی این‌ها مواردی از قبیل Sprayها (افشانه‌ها)، Tauntها (طعنه‌ها)، Emoticonsها (شکلک‌ها)، Chat Wheel Soundها (صداهای گردونه‌ی گپ)، Courier (قاصد) تکامل‌پذیری با نام برایت‌اسکای، Music Pack (بسته‌ی موزیک)، Announcer Pack (بسته‌ی گوینده) جدیدی با نام بانگ اینترنشنال، Special Ranged Attack Effect (جلوه‌ی ضربه‌ی ویژه برای قهرمان دورزن)، Emblem Effect (جلوه‌ی نماد اینترنشنال ۱۰)، Seasonal Effects (جلوه‌های فصلی)، Ward تازه، River Vials (بطری‌های رنگ برای رود میانی)، صندوق Trust of the Benefactor و تندیس‌های Aegis of Champions و Baby Roshan را نیز اضافه کنید تا متوجه شوید که تهیه‌ی بتل پَس امسال برای کسب بهترین تجربه‌ی ممکن از بازی Dota 2 امری ضروری است.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها