آموزش کالاف دیوتی

کالاف دیوتی موبایل چقدر اینترنت مصرف می ‌کند؟

کالاف دیوتی موبایل چقدر اینترنت مصرف می ‌کند؟

میزان مصرف داده Call of Duty Mobile سوالی است که همه می پرسند. از کسانی که اینترنت بی سیم در خانه ندارند تا کسانی که دارند. در یک ساعت، کالاف دیوتی موبایل حدود 35 مگابایت ترافیک اینترنت مصرف می کند. اگر بازی یک ساعت در روز انجام شود. یک فرد به طور متوسط ​​حدود 1 گیگابایت داده اینترنت در ماه مصرف می کند. اما در ادامه این مقاله از سایت گیم سیتی با ما همراه باشید تا به طور کامل برای شما شرح دهیم که هر بخش این باری چه میزان داده مصرف می کند؟!

Call Of Duty در هر ساعت چند گیگابایت مصرف می کند؟

مقدار داده استفاده شده درCall of Duty: Warzone ، 175 مگابایت در ساعت است که برابر با 8 ساعت بازی است. حال برای شما جدولی را در زیر آماده کرده ایم که این مطالب را برای شما روشن تر می سازد.

یک بازی جنگ مدرن از چه مقدار داده استفاده می کند؟

بازی

مصرف داده در ساعت (MB)

Rainbow Six Siege

70

Call of Duty Black Ops 4

40

Call of Duty WWII

40

Call of Duty Modern Warfare

80

 

یک بازی Call Of Duty Cold War از چه مقدار داده استفاده می کند؟

به استثنای اجرای یک یا دو برنامه اضافی به طور همزمان، باید انتظار داشته باشید که مقدار فضای ذخیره‌ سازی مورد نیاز برای هر مسابقه چند نفره آنلاین بین 15 تا 20 مگابایت باشد. استفاده از داده‌ ها در طول اکثر این افزایش‌ها یا زمانی که بازی راه ‌اندازی شد به طور قابل توجهی افزایش یافته است. یا اولین مسابقه شروع می شد.

 

Call Of Duty: Mobile در روز چقدر از داده استفاده می کند؟

تقریباً 39.29 مگابایت داده در یک بازی یک ساعت و ده دقیقه ای با استفاده از کالاف دیوتی موبایل مصرف می شود. علیرغم حجم بالای داده (49.8 مگابایت)، تنها بخش کوچکی (25.30 KB) در پس زمینه ظاهر می شود. این بازی در صورتی که هر روز حدود یک ساعت آن را بازی کنید، در طی 30 روز بیش از 1178.7 مگابایت داده موبایل مصرف می کند.

Cod چند گیگابایت مصرف می کند؟

تخمین زده می شود که بازی PUBG Mobile 28 درصد از منابع بازی را مصرف می کند، منهای فایل داده اصلی و به روز رسانی های آن. در یک دستگاه تلفن همراه، میانگین استفاده از داده در ساعت حدود 06 مگابایت از نظر کالاف دیوتی موبایل است، که در مقایسه با آن در طول یک ساعت 35 مگابایت داده مصرف می کند. حدود 30 نفر در ماه از Free Fire استفاده می کنند. به طور متوسط، به کاربران شش ساعت گیم پلی ارائه می شود. نکته قابل توجه این است که تخمین زده می شود که Call of Duty: Modern Warfare حجم بالایی از داده را مصرف می کند.

 

Call Of Duty: موبایل چند گیگابایت استفاده می کند؟

کمی بیشتر از یک اینچ فضا برای ذخیره سازی دستگاه شما نیاز است. بازی می تواند با فضای ذخیره سازی 6 گیگابایتی اجرا شود، بنابراین فضای ذخیره سازی مورد نیاز شما برای نصب CoD: Mobile 6 گیگابایت است و بازی ها می توانند در این مقدار فضای ذخیره سازی اجرا شوند. این یک فضای ذخیره سازی فوق العاده است. اگر منابع شما کم است و گوشی شما نمی تواند به خوبی کار کند، بازی سختی است.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد مقدار مصرف داده اینترنت در بخش های مختلف کالاف دیوتی موبایل، متفاوت است. به همین دلیل یک میانگین کلی و تقریبی برای مصرف این بازی می توان تعیین کرد که در این مقاله از سایت گیم سیتی به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت. امیدوارم که در این مقاله به خوبی متوجه شذه باشید که کالاف دیوتی موبایل چقدر اینترنت مصرف می ‌کند؟ و از مطالب ما رضایت کافی را داشته باشید.

بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها