آموزش فری فایر

اسکین‌های محبوب و‌ پرطرفدار بازی فری فایر

معرفی اسکین‌های محبوب و‌ پرطرفدار بازی فری فایر

معرفی اسکین‌های محبوب و‌ پرطرفدار بازی فری فایر

تنوع بالایی از اسکین‌های اسلحه‌ها در فری فایر Garena Free Fire وجود دارد. پوسته اسلحه‌های فری فایر نقشی مهم و تأثیرگذار را در بازی ایفا می‌کنند. آن‌ها فقط ظاهر سلاح‌هایی را که تجهیز کرده‌اند ارتقا نمی‌دهند بلکه مشخصاتی مثل نرخ آسیب، سرعت بارگذاری و…را هم تقویت می‌کنند. باتوجه به اهمیت این پوسته‌ها اگر شما یک بازیکن حرفه‌ای باشید، حتماً به این اسکین‌ها اهمیت می‌دهید. در همین راستا ما هم قرار است که در این مقاله از گیم سیتی به معرفی اسکین‌های محبوب و‌ پرطرفدار بازی فری فایر بپردازیم و آشنایی با بهترین اسکین‌های بازی فری فایر را در نظر داشته باشیم.

۵تا از بهترین اسکین‌های بازی فری فایر

در مورد اسکین‌های محبوب و‌ پرطرفدار بازی فری فایر چه می‌دانید؟ برای پاسخ به این سوال مطالعه‌ی این لیست را از دست ندهید.

معرفی اسکین‌های محبوب و‌ پرطرفدار بازی فری فایرBlue Flame Draco (AK)

اسکین Blue Flame Draco (AK) در واقع یک اسکین اسلحه‌ی Evo است که می‌تواند لول آپ شود. این اسکین می‌تواند با آپ گرید شدن به سطح هفتم برسد. قبلاً اسکین Blue Flame Draco (AK) دربخش Free Fire’s Faded Wheel حاضر بود. اما الان پیدا کردنش آسان نیست.

Ultimate Titan (Scar)

پوسته‌ی Ultimate Titan یکی از اسکین‌های پرطرفدار بازی فری فایر است. این اسکین نرخ صدمه‌ی Scar را افزایش می‌دهد و نرخ شلیکش را دو برابر می‌کند. اما ظرفیت خشاب اسلحه را کاهش می‌دهد.

بهترین اسکین‌های بازی فری فایرMegalodon Alpha (Scar)

Megalodon Alpha  یک اسکین اسلحه‌ی   Evoبا قابلیت آپگرید شدن است. این اسکین نرخ آسیب را افزایش می‌دهد و نرخ شلیک را دوبرابر می‌کند. اما سرعت بارگذاری اسلحه را کاهش می‌دهد.

Apocalyptic Red (M1014)

Apocalyptic Red  دارای یک انیمیشن در معرض نمایش برای M1014 است. این اسکین نرخ آتش را دوبرابر می‌کند، سرعت بارگذاری مجدد را افزایش می‌دهد اما ظرفیت خشاب اسلحه را افزایش می‌دهد.

معرفی اسکین‌های محبوب و‌ پرطرفدار بازی فری فایرUnicorn’s Rage (Golden Era) (AK)

AK همین الان از نظر صدمه، یکی از قوی‌ترین اسلحه‌ها در فری فایر است. بعد از تجهیز آن با Unicorn’s rage، نرخ صدمه‌ی AK دوبرابر خواهد شد و دقت آن هم افزایش پیدا خواهد کرد. تنها مشکلی که وجود دارد این است که ظرفیت خشاب سلاح کاهش پیدا می‌کند.

اهمیت جم فری فایر

جم فری فایر درواقع یک واحد پول درون برنامه و متعلق به فضای بازی فری فایر است. وقتی به عنوان یک گیمر این پول کاربردی را در اختیار داشته باشید، می‌توانید اسلحهه‌ها، اسکین برای اسلحه‌ها و تجهیزات متنوعی را بخرید و باکیفیت و امکانات بیشتری بازی کنید.

در کنار اسلحه‌ی باکیفیت و قوی، داشتن لباس‌هایی مثل انواع زره‌ها و یا کلاه‌های ایمنی که جلوی اصابت گلوله به بدن کارکتر را بگیرد، نقش بسیار مهمی در جریان پیروزی در بازی دارد و جم فری فایر امکان داشتن این لباس‌ها را برای شما مهیا می‌کند.

حتی با وجود سلاح قوی، لباس و سایر تجهیزات، ممکن است در بعضی مراحل بازی گیر کنید و شاید چند روز درگیر یک مرحله خاص باشید؛ این‌جاست که خرید الماس فری فایر به شما کمک می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید مرحله را ساده‌تر کنید و آن را به پایان برسانید.

خرید جم فری فایر از گیم سیتی

فروشگاه گیم سیتی با دو سال سابقه‌ی فعالیت تخصصی در زمینه‌ی آیتم درون‌برنامه‌ای بازی‌های آنلاین، توانسته نظر بسیاری از گیمرهای مطرح کشور را به خود جلب کند. فقط کافی است نگاهی به نظرات مشتریان ما در زیر هر محصول بیندازید تا با میزان محبوبیت game30t آشنا شوید.

شما می‌توانید خرید الماس فری فایر را با بهترین قیمت و سریع‌ترین زمان در گیم سیتی انجام دهید. شارژ جم فری فایر در گیم سیتی به هیچ عنوان نیاز به ورود به اکانت شما ندارد و تنها با آیدی اکانت قابل انجام است و کافی است که آیدی‌تان را برای ما ثبت کنید. همچنین اگر دوست دارید به‌صورت هفتگی یا ماهانه جم دریافت کنید، می‌توانید از گیم‌ سیتی کمک بگیرید.

در این مقاله به اسکین‌های محبوب و‌ پرطرفدار بازی فری فایر موضوع پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «روم کارت رایگان در بازی فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

منبع: www.sportskeeda.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها