اخبار بازی ها

۱۰ تا از بهترین سلاح های پابجی نیو استیت

بهترین سلاح های پابجی نیو استیت

معرفی بهترین سلاح های پابجی نیو استیت

پابجی نیو استیت PUBG New state از آخرین بازی‌های سبک بتل رویال است که ارائه شده. این بازی چندنفره‌ی آینده‌نگر در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۱ منتشر شد و فقط مختص دستگاه‌های موبایل بود.

نیو استیت از همه‌ی ویژگی‌های PUBG Mobile برخوردار است. این بازی دارای اسلحه‌هایی که می‌شناسید، یک ستینگ جدید و گیم‌پلی‌ای تقریباً مشابه است. بعضی گیمرها ممکن است این همه شباهت را دوست نداشته باشند اما نیو استیت هنوز چیزهای زیادی دارد تا یک محصول جانبی عالی محسوب شود.

در این مقاله قصد داریم که نگاهی به بهترین سلاح های پابجی نیو استیت بیندازیم.‍

M24 از بهترین سلاح های پابجی نیو استیت

M24

M24‌تک تیراندازی است که به کارگیری آن خیلی راحت است و این راحتی دلایل زیادی دارد. اولین دلیل این است که با این سلاح می‌توان به‌خوبی از نقطه‌ی کمین‌گاه به سمت هدف تیراندازی کرد. این اسلحه دارای یکی از بهترین سلاح های پابجی نیو استیت و دارای ضمایم چندگانه‌ای است اما بهترین آن صداخفه‌کنی است که باعث می‌شود هر کسی بتواند یک شکارچی بی‌صدا باشد.

نشانه‌گیری بی‌نقص M24 مدیون لگد زدن بسیار کارآمد آن است که با قدرت آسیب ۸۸، ترکیب می‌شود. مجموعه‌ی ضمایم این سلاح شامل میدان‌های دید چندگانه، خشاب‌های مختلف و آپگریدهایی برای دهانه‌ی اسلحه است.

AKM

AKM، قدمتی دارد که به سال ۱۹۵۹ می‌رسد. با این حال قدیمی بودنش باعث کاهش قدرتش نمی‌شود. این اسلحه قرار است که جایگزینی باشد برای AK-47 و وقتی به ویژگی‌هایش نگاه می‌کنیم این جایگزینی چیز عجیبی نیست. AKM از مهمات 762mm استفاده می‌کند و برای نبردهایی در برد متوسط، بسیار مناسب است.

M416

قبل از صحبت کردن در مورد M416، باید در مورد همتایش در دنیای واقعی صحبت کنیم که Heckler & Koch HK416 نام دارد. چه در بازی و چه در دنیای واقعی، این اسلحه یکی از تاکتیکی‌ترین تفنگ‌های تهاجمی در دسترس است. برای کسانی که به‌راحتی با AKM به احساس رضایت دست پیدا نمی‌کنند، M416 همان کار را بی عیب و نقص انجام می‌دهد.

بهترین مزیت‌های این اسلحه این است که استفاده از آن راحت است، لگد ملایمی دارد و سرعت شلیکش بالاست. علاوه بر بردهای دور، بازیکنان می‌توانند از آن در جنگ‌هایی با فاصله‌ی متوسط و نزدیک استفاده کنند تا دشمنان نابود شوند. M416 دارای پنج جایگاه برای ضمایم است و این به معنی است که بازیکنان می‌توانند میدان دید، خشاب، قنداق و سر لوله‌ی تفنگ به آن اضافه کنند.

M416 از بهترین اسلحه های پابجی نیو استیت است.

Beryl M762 از بهترین اسلحه های پابجی نیو استیت

Beryl M762

Beryl M762 که با نام karabinek szturmowy wzór 1996 Beryl هم شناخته می‌شود یک تفنگ تهاجمی فوق‌العاده است که شما می‌توانید آن را در پابجی داشته باشید. وقتی به این اسلحه می‌رسیم، باید گفت که ترکیبی است میان تنوع AKM و نرخ شلیک Groza. M762 دارای چند گونه در دنیای واقعی و بهترین در بازی پابجی است.

تنها ایراد این سلاح این است که دارای یک kickback‌ احمقانه است و این ویژگی با توجه به نرخ شلیکش، قابل درک است. با این حال، بازیکنان می‌توانند با استفاده از ضمیمه‌های بسیاری، لگد زدن را به حداقل برسانند و یک میدان دید با برد متوسط را به آن اضافه کنند.

Grenade Launcher

اگر هر بازیکنی در پابجی یک Grenade Launcher داشته باشد، کل بازی بیشتر از چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد. دلیلش هم این است که این اسلحه قدرت عجیب و غریبی دارد و می‌تواند وسایل نقلیه را نابود کند. این سلاح فقط یک سلاح نیست و مثل یک توپخانه‌ی سنگین می‌ماند.

بعضی افراد ممکن است تصور کنند که این اسلحه بازی را شبیه به کالاف دیوتی موبایل می‌کند؛ آن هم به دلیل طبیعت تک‌شات آن. با این حال بازیکن‌ها چه چیز دیگری از چنین اسلحه‌ای می‌خواهند؟ لازم به ذکر است که این سلاح را نمی‌توانید در سراسر نقشه پیدا کنید و از بهترین سلاح های پابجی نیو استیت است.

AWM

در حالی که AWM به AKM‌ شباهت دارد، اما سلاحی متفاوت است. این اسلحه شباهت کمی به یک تفنگ تهاجمی دارد. AWM همچنین با نام Arctic Warfare Magnum شناخته می‌شود و یک تک تیرانداز بولت اکشن است که می‌تواند در یک چشم‌به هم زدن، هدف را نابود کند.

به عنوان یک اسلحه‌ی بولت اکشن، سرعت AWM کمی پایین است و این تنها ویژگی منفی‌اش است. اما در کنار این خصیصه، سلاحی بسیار قدرتمند است و می‌تواند تنها با یک شات و از فاصله‌ای دور بهترین زره پوش‌ها را نابود کند. خوشبختانه همه نمی‌توانند به این سلاح دست پیدا کنند چون بخشی از ایردراپ بازی است.

Crossbow

در اولین نگاه، ممکن است از Crossbow متنفر یا عاشقش شوید و حد وسطی وجود ندارد. دلیلش این است که استفاده از این سلاح در پابجی نیو استیت حالتی چالش‌برانگیز دارد. اما بازیکنانی که استفاده‌ی درست از آن را بلد هستند، می‌توانند همیشه ودر نبردهای با فاصله‌ی متوسط، از وان شات برای کشتن استفاده کنند.

این اسلحه دارای چندین ضمیمه است؛ ضمیمه‌هایی مثل اسکوپ‌های مختلف. این سلاح می‌تواند در مواجهه‌های نزدیک با دشمن، بسیار خوب عمل کند مخصوصاً اگر سلاح حمل کنند. درضمن این اسلحه در صورتی که درست استفاده شود، می‌تواند بازیکن را به یک شکارچی واقعی تبدیل کند.

Vector از سلاح های پابجی نیو استیت

Vector

این اسلحه یک سلاح کلاسیک از زمان پابجی است و هنوز در پابجی نیو استیت به کار گرفته می‌شود. Vector کاربردهای زیادی دارد، سرعت شلیکش بالاست و ضمایم زیادی دارد. بدون ‌شک این اسلحه بهترین مسلسل پابجی است و در موقعیت‌ها و وضعیت‌های تنگ، کارایی بالایی دارد.

S12K

استفاده از شات‌گان‌ها در بازی پابجی، می‌تواند چالش‌برانگیز باشد اما وقتی به درستی مورد استفاده قرار بگیرد، کاملاً قدرتمند است. مخصوصاً S12K که این توانایی را دارد تا در بردهای متوسط، به راحتی دشمنان را بکشد.

مزیت بزرگ S12K مربوط به ضمایم آن است و طراحی نیمه اتوماتیکش. این شات گان بهترین اسلحه برای استفاده در جنگ‌ها میان دو تیم است و برای حالت بتل رویال بسیار مناسب است.

Groza

حتی بدترین بازیکن دنیا هم می‌تواند از Groza برای کشتن استفاده کند. این سلاح که به نام Thunderstorm هم شناخته می‌شود، در سال ۱۹۹۲ و در روسیه تولید شد و تبدیل به یک اسلحه‌ی کلاسیک کالت شده است. Groza یک تفنگ تهاجمی Bullpup است و قدرت شلیک و صدمه‌ی آن خیلی بالاست.

Groza اسلحه‌ای است که به راحتی می‌توان از آن استفاده کرد. تنها نقطه ضعفش شاید سرعت پایین بارگیری مجدد باشد. اما همین هم نیست و می‌توان گفت که با این سلاح، قبل از این‌که اصلاً به بارگیری مجدد نیاز پیدا کنید، حریف را می‌زنید.

در این مقاله ما به معرفی ۱۰ تا از بهترین سلاح های پابجی نیو استیت پرداختیم. اما اگر شما یک گیمر واقعی باشید می‌دانید که یکی از روش‌های دسترسی به بهترین و کارآمدترین اسلحه‌ها و تجهیزات، خرید آن‌ها با انسی پابجی نیو استیت است؛ پول درون برنامه‌ی نیو استیت که بدون آن نمی‌توان هیجانی نامحدود را تجربه کنید.

شما می‌توانید برای خرید انسی پابجی نیو استیت، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها