اخبار بازی ها

مأموریت‌ های داستانی هفته‌ دوم پابجی نیو استیت

مأموریت های داستانی هفته دوم پابجی نیو استیت

مأموریت‌ های داستانی هفته‌ دوم پابجی نیو استیت و اطلاعاتی در مورد Sam Berry

PUBG New State، بازی بتل‌رویال آینده‌نگری از کمپانی کرفتون Krafton است. با انتشار این بازی به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگان بیشتر مشکلات آن را برطرف کرده‌اند. اولین پیش‌فصل نیو استیت آغاز شده است و بازی یک مأموریت داستانی را به نمایش می‌گذارد که در آن بازیکنان گذشته‌ی Troi را کاوش می‌کنند و هم‌زمان برای Survivor Pass آماده می‌شوند.

مأموریت‌ های داستانی پابجی نیو استیت چهار هفته طول می‌کشد و مأموریت‌های هفته‌ی اول همین الان هم در دسترس است. اگر موفق نشده‌اید آن را به پایان برسانید، می‌توانید از راهنمای ما برای به پایان رساندن مأموریت‌های هفته‌ی اول کمک بگیرید.

مأموریت‌ های داستانی هفته‌ دوم پابجی نیو استیت هم شبیه به مأموریت‌های داستانی هفته‌ی اول است. اما در این هفته، بازیکنان در مورد Zoe، دختر Sam Berry بیشتر خواهند دانست. این داستان توصیف‌کننده‌ی تشنجی در رابطه‌ی میان این پدر و دختر است و کاملاً شبیه به مأموریت هفته‌ی اول، بازیکنان تجربیاتی را برای ارتقای سطح survivor pass به دست خواهند آورد.

یک روش کارآمد دیگر برای لذت بردن از پابجی نیو استیت، ارتقای سطح آن به‌واسطه‌ی واحد پولی است. انسی یا NC  نیو استیت ، پولی است که شما می‌توانید از آن استفاده کنید تا آزادی و امکانات بیشتری داشته باشید.

ما در مجموعه‌ی game30t تمام تلاشمان را کرده‌ایم تا شما با صرف کمترین زمان و هزینه‌ای مناسب به همه‌ی واحدهای پولی از جمله انسی دسترسی داشته باشید و با استفاده از این امکان، از بازی موردعلاقه‌تان لذت بیشتری ببرید.

برای خرید انسی با ما در تماس باشید، تا در کمترین زمان ممکن، این واحد پول درون برنامه را دریافت کنید.

راهنمایی برای مأموریت های داستانی هفته دوم پابجی نیو استیت

مأموریت‌ های داستانی پابجی نیو استیت : هفته‌ دوم

درست شبیه به هفته‌ی اول، کلاً سه مأموریت وجود دارد و بازیکنان باید برای به پایان رساندن آن‌ها به Troi سفر کنند. در این هفته، بازیکنان درگیر زندگی Sam Berry‌، مخصوصاً رابطه‌اش با دخترش خواهند شد. مأموریت‌ها این‌طور که در ادامه می‌آید، اتفاق خواهند افتاد:

  1. برای مردم (For the People): بازیکنان باید سه پوستر نیو استیت را در سراسر Troi پیدا کنند.
  2. وحشت و هراس (Dread) : پیدا کردن دستبند Zoe، در اطراف شهرداری
  3. Zoe: بازیکنان نیاز دارند که کیف Zoe را در Chester پیدا کنند.

راهنمای گام‌به‌گام برای به دست آوردن آیتم‌ها

درست مثل هفته‌ی گذشته، بازیکنان می‌توانند بعضی از این آیتم‌ها را در Chester پیدا می‌کنند. در ادامه به مراحل دست‌یابی به این آیتم‌ها در مأموریت های داستانی هفته دوم پابجی نیو استیت می‌پردازیم:

  • ابتدا باید به Chester که دقیقاً در کنار mall واقع شده است بروید.
  • بعد از رسیدن به Chester، به ایستگاه پلیس بروید.
  • در طبقه‌ی هم‌کف ایستگاه پلیس، تعدادی سلول وجود دارند. در یکی از این سلول‌ها، بازیکنان می‌توانند کیف دستی Zoe را پیدا کنند. بعد از جمع‌آوری کیف دستی Zoe، باید به Chester بروید.
  • در حین جست‌وجو، بازیکنان می‌توانند پوسترها را ببینند. اما برخلاف هفته‌ی گذشته، هیچ جای به‌خصوصی با تعداد زیادی پوستر وجود ندارد و بازیکنان باید در Troi، کمی جست‌وجو کنند. آن‌ها معمولاً در شهرها و محوطه‌های کوچک دیده می‌شوند. پوسترها به‌صورت تصادفی پخش می‌شوند درنتیجه نمی‌توان به محل خاصی اشاره کرد.
  • برای دسترسی به آیتم بعدی، بازیکنان نیاز دارند که به شهرداری بروند. شهرداری در قسمت پایینی شهر واقع شده است. در شهرداری یک مجسمه‌ی تخریب‌شده قرار دارد و در کنار آن، چادر Zoe  واقع شده است. در آن چادر، بازیکنان می‌توانند دستبند Zoe را پیدا کنند.
  • در این هفته، بازیکنان درکی از آنچه در شهرداری گذشته و رابطه‌ی میان Sam Berry و دخترش Zoe پیدا می‌کنند. نمی‌توان از طریق دشمنان به این آیتم‌ها دست پیدا کرد. و آن‌ها هیچ مکانی را در کیف اشغال نمی‌کنند.

دست‌یابی به آیتم ها در مأموریت های داستانی پابجی نیو استیت : هفته دوم

در این مقاله به مأموریت های داستانی هفته دوم پابجی نیو استیت پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «راهنمایی برای مأموریت‌ های هفته اول پابجی نیو استیت» را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها