اخبار بازی ها

پابجی نیو استیت: پنج مکان عالی برای کمپ کردن و فرود در نقشه‌ Troi

کمپ کردن و فرود در نقشه‌ی Troi

بهترین مکان‌ها برای کمپ کردن و فرود در نقشه‌ Troi یا چطور Troi را مال خودمان کنیم؟

پابجی نیو استیت یک بازی چند نفره‌ی آنلاین بتل رویال با سبک آینده‌نگر است که توسط استودیوی پابجی PUBG Studios توسعه پیدا کرده و توسط کرفتون Krafton منتشر شده است. پابجی نیو استیت بخش دوم سری دنباله‌دار PUBG Battlegrounds در PUBG Universe است و هیچ ربطی به پابجی موبایل PUBG Mobile اوریجینال که توسط Tencent توسعه پیدا کرده است، ندارد. این بازی اوایل امسال معرفی شد. کرفتون توانست قبل از انتشار نهایی، دو تست آلفا و یک تست تکنیکال را باموفقیت برگزار کند.

نیو استیت همه‌‌ی ویژگی‌های پابجی اورجینال را به نمایش می‌گذارد‌ اما به همراه یک پیچیدگی آینده‌نگرانه و بعضی ویژگی‌های خاص و منحصربه‌فرد خودش. بازی در سال ۲۰۵۱ و در Erangel اتفاق می‌افتد که اولین نقشه‌ی پابجی است. غیر از آن، یک نقشه‌ی جدید هم به نام Troi وجود دارد که بیشتر داستان‌های PUBG Universe در آن اتفاق می‌افتد. در این مقاله ما به بهترین مکان‌ها برای کمپ کردن و فرود در نقشه Troi و دیگر ویژگی‌های خاص آن می‌پردازیم.

پابجی نیو استیت

 

نقشه‌ی Troi

Troi نقشه‌ای با ابعاد 8×8 km است و به Erangel شباهت دارد. جزیره‌ی اصلی به سه قسمت تقسیم شده است؛ یک نقشه‌ی بزرگ و دو نقشه‌ی کوچک که با پل به همدیگر وصل می‌شوند. درکل ۲۲ مکان وجود دارند که بازیکنان می‌توانند در آن‌ها فرود بیایند. اما در میان آن‌ها این پنج تا بهترین هستند. در بیشتر بخش‌های Troi، غنائم به‌صورت متعادل تقسیم شده‌اند.

فراموش نکنید که علاوه بر تسلط بر نقشه، در جهت پیدا کردن بهترین مکان‌ها برای کمپ کردن و فرود در نقشه Troi ، شما برای موفقیت در نیو استیت، به خرید انسی نیاز دارید.

انسی یا NC پول داخل بازی Pubg New State است که می‌توانید از طریق قسمت استور این بازی، خریداری‌اش کنید و با خرید مبالغی از این پول می‌توانید در پابجی موبایل نیو استیت برای خود اسکین‌های جذابی مثل لباس‌ها، عینک‌ها، تجهیزات، سلاح های مختلف و…را داشته باشید.

ما در مجموعه‌ی game30t به شما کمک می‌کنیم تا در کم‌ترین زمان ممکن و با راحت‌ترین روش، خرید انسی پابجی موبایل نیو استیت را انجام دهید.

تقسیم‌بندی محتوایی این مقاله

بهترین مکان‌های فرود در نقشه‌ی Troi

  1. Mall
  2. Exhibit Hall
  3. Trailer Park

بهترین مکان‌ها برای کمپ کردن در نقشه‌ی Troi

  1. City Hall
  2. Lab

این مکان‌های کمپ کردن و فرود در نقشه‌ Troi ، در ابتدا و انتهای بازی نیو استیت، دارای مزایایی هستند. اگرچه بیشتر مکان‌های Troi شباهت‌هایی به دیگر نقشه‌های پابجی دارند، بعضی نقاط بسیار خاص و دارای فوایدی در طول بازی هستند.

بهترین مکان‌های فرود در نقشه‌ Troi

در بازی‌های پابجی، Hot dropping به‌ این معناست که بازیکن بلافاصله بعد از فرود بر روی نقشه، وارد عمل شود. این نوع بازی از همان ابتدا و شروع نیازمند عمل است. بیشتر بازیکن‌ها این‌جا فرود می‌آیند و اولین جنگ‌ها هم بسیار شدید خواهند بود. بازیکن‌ها باید بتوانند از هر نوع اسلحه‌ای که به سمتشان پرتاب می‌شود برای بقای خودشان استفاده کنند. یکی از مهم‌ترین مسائلی که بر فرود و عملیات بعدش تأثیر می‌گذارد، مسیر پرواز است. بازیکن‌ها باید بتوانند بر اساس مسیر پرواز، مکان را انتخاب کنند. ما در اینجا بهترین مکان‌های فرود نقشه‌ی Troi را در پابجی نیو استیت، به شما معرفی می‌کنیم.

مرکز خرید Mall مکانی مناسب برای فرود بر نقشه Troi

مرکز خرید (Mall)

در تست آلفا، مرکز خرید مکانی است که بسیاری از بازیکنان آن را برای فرود ترجیح می‌دهند. این مکان فضای بسیار بزرگی شامل دو ساختمان است که یکی از آن‌ها خود مرکز و آن یکی ساختمانی دیگر است. Mall همچنین به پشت‌بام دسترسی دارد. اسلحه‌ها هم روی پشت‌بام قرار می‌گیرند پس بازیکنان می‌توانند یک اسلحه بردارند و تقریباً بعد از فرود، بلافاصله جنگ را شروع کنند.

به‌طورکلی، غنائم موجود در مرکز خرید، خوب به نظر می‌رسند. بازیکنان می‌توانند به‌راحتی هر نوع اسلحه‌ای را در این مکان پیدا کنند. داخل مرکز خرید، چندین مغازه وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در آن‌ها غنائم پیدا کنند یا تا زمانی که دشمنان آن‌جا را ترک می‌کنند، قایم شوند.

مرکز خرید همچنین دارای پله‌برقی است که نقش خیلی بزرگی در جنگ‌ها ایفا می‌کند. این پله‌برقی‌ها بسیار مفید هستند پس اگر بازیکنان از پله‌برقی اشتباهی برای بالا و پایین رفتن استفاده کنند، سرعت حرکتشان به‌طور واضحی کاهش پیدا می‌کند.

مرکز خرید تقریباً در مرکز نقشه واقع شده است که باعث می‌شود فارغ از مسیر پرواز، دسترسی به آن آسان‌تر باشد. بازیکنان همچنین می‌توانند در این مکان، بعد از زنده ماندن در اوایل بازی، به‌راحتی به نقاط دیگر سفر کنند چون وسایل نقلیه‌ی اطراف مرکز خرید هم بسیار کاربردی هستند و بازیکنان می‌توانند با استفاده از آن‌ها فرار یا مکان را ترک کنند.

سالن نمایشگاه Exhibit Hall مکان خوبی برای فرود در نقشه‌ی Troi

سالن نمایشگاه (Exhibit Hall)

سالن نمایشگاه شباهت زیادی به مرکز خرید دارد. این مکان چند صد متر دورتر از مرکز خرید است و توسط دو شهر و یک تپه احاطه شده است. سالن نمایشگاه دارای یک سقف باز است و بازیکنان می‌توانند به‌راحتی بپرند روی آن. مثل مرکز خرید، سالن نمایشگاه هم دارای پله‌برقی است و اتاق‌های کوچکی هم برای نمایشگاه دارد که بازیکنان می‌توانند در آن‌ها غنائم به دست بیاورند یا مثل مرکز خرید در آن‌ها قایم شوند.

ویژگی‌ای که موجب تفاوت میان سالن نمایشگاه و مرکز خرید می‌شود، دو وسیله‌ی نقلیه‌ای هستند که داخل آن قرار گرفته‌اند. یکی از آن‌ها Nova نام دارد و اتومبیل برقی بسیار سریعی با دو صندلی است. وسیله‌ی نقلیه‌ی دیگر، یک موتور برقی به نام «رعدوبرق» است و بازیکنان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. البته باید خیلی مراقب باشند چون هدایت آن‌ها به بیرون از ساختمان کمی مشکل است.

اگرچه سالن نمایشگاه در وسط نقشه قرار دارد، کمی بالاتر از سمت راست نقشه است و اگر مسیر پرواز مناسب نباشد، رسیدن به آن مشکل است. با این حال عملیاتی که در این منطقه می‌توانند صورت بگیرند، شبیه به مرکز خرید است.

پارک تریلر Trailer Park مکانی مناسب برای فرود بر نقشه Troi

پارک تریلر (Trailer Park)

سومین انتخاب ما پارک تریلر است. این مکان پر از تریلر (اتاقکی چرخ‌دار که اتومبیل یا کامیونی را به دنبال خود می‌کشد) است. غنائم می‌توانند علاوه بر بالا در داخل پارک هم پیدا شوند. بازیکنان می‌توانند این‌جا فرود بیایند و درجا وارد عمل شوند. آن‌ها می‌توانند از تریلر‌ها به‌عنوان کاور استفاده و به دشمنان حمله کنند. دقیقاً مثل سالن نمایشگاه، پارک تریلر دارای وسایل نقلیه است. vulture یک موتور گازوئیلی است که سریع‌ترین موتور در بازی است. اگرچه شتابش کمی کند است اما به‌محض این‌که سرعت بگیرد، بازیکن می‌تواند با آن در همه‌ی نقاط Troi سفر کند.

در پارک تریلر، سطوح شیبداری هم وجود دارند  و اگر اوضاع از کنترل خارج شود، بازیکنان می‌توانند از طریق آن‌ها فرار کنند. این مکان به دلیل جایی که در نقشه دارد، سومین انتخاب در لیست ماست. پارک تریلر تقریباً بالای نقشه واقع شده است و اگر مسیر پرواز مناسب نباشد، رسیدن به آن ممکن است دشوار شود.

بهترین نقاط برای کمپ کردن در نقشه‌ی Troi

اگر فرود آمدن و درجا وارد عملیات شدن، موردعلاقه‌ی شما نیست، کمپ کردن می‌تواند برای‌تان مناسب باشد. کمپ کردن درواقع به این معناست که جایی دورتر از مسیر پرواز فرود بیایید تا با بازیکنان کمتری مواجه شوید. هدف اصلی بازی‌های بتل رویال، «بقا» است درنتیجه کمپ کردن هیچ ایرادی ندارد. ما در این‌جا مناطقی را به شما معرفی می‌کنیم که برای کمپ کردن در پابجی نیو استیت مناسب هستند.

شهرداری city hall از بهترین مکان‌ها برای کمپ کردن در نقشه Troi است

شهرداری (City Hall)

در قسمت پایینی جزیره شهری است و ساختمان شهرداری در آن واقع شده است. این ساختمان در وسط است و با مغازه‌ها و خانه‌ها احاطه شده است. بیرون از شهرداری، چادرهای تظاهرات‌کنندگان، ماشین‌های خراب و مجسمه‌های تخریب‌شده‌ای وجود دارند که درواقع نمادی از گذشته‌ی Troi هستند. غنائم این مکان در مقایسه با شهرهای نزدیک، بسیار خوب هستند و بازیکنان می‌توانند هم در بیرون و هم داخل شهرداری غنائم به دست بیاورند. همچنین ساختمان‌هایی وجود دارند که می‌توان در آن‌ها غنائم بیش‌ازاندازه‌ای پیدا کرد.

اگر بازیکنان دیگر هم این‌جا فرود بیایند، بازیکن می‌تواند از ساختمان‌های نزدیک برای به دست آوردن غنائم، جنگیدن یا فرار استفاده کند. یک فایده‌ی دیگر این مکان این است که بازیکنان می‌توانند به‌راحتی به قسمت‌های دیگر نقشه بروند چون ساختمان شهرداری با همه‌ی بخش‌های نقشه در ارتباط است.

آزمایشگاه Lab از بهترین مکان‌ها برای کمپ کردن در نقشه Troi

آزمایشگاه (Lab)

این مکان در بالا و سمت راست نقشه واقع شده است. آزمایشگاه جایی دور از بیشتر مناطق نقشه و به همین دلیل بهترین نقطه برای کمپ کردن است. این مکان خیلی بزرگ و دارای طبقات زیادی است. هر طبقه‌ دارای درهای اتوماتیک است، اتاق‌های مختلفی دارد و راهروهایی دراز.

فقط یک راه برای ورود به آزمایشگاه وجود دارد. این وروردی دارای یک آلارم مزاحم است که وقتی کسی وارد می‌شود سروصدا می‌کند. اگر بازیکنان نتوانند از این مکان استفاده کنند، می‌توانند از وسایل نقلیه‌ی داخل پارکینگ استفاده کنند. برخلاف سالن نمایشگاه یا پارک تریلر، وسایل نقلیه‌ای که در این‌جا قرار می‌گیرند، رندوم هستند اما در اکثر اوقات می‌توانید یک وسیله‌ی نقلیه‌ی برقی پیدا کنید.

 

همان‌طور که بالاتر گفتیم، یکی از بهترین روش‌ها برای کسب موفقیت‌های بیشتر در بازی پابجی موبایل نیو استیت و برداشتن همه‌ی موانع و محدودیت‌ها، خرید nc بازی پابجی موبایل نیو استیت است. برای خرید انسی با ما در تماس باشید، تا در کمترین زمان ممکن، این واحد پول درون برنامه را دریافت کنید.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «تفاوت پابجی موبایل و پابجی موبایل نیو استیت» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها