اخبار بازی ها

پابجی نیو استیت: تاریخچه Erangel در سال ۲۰۵۱

تاریخچه‌ی Erangel در سال ۲۰۵۱ در پابجی نیو استیت

نگاهی به اتفاقات سال ۲۰۵۱ در Erangel

PUBG New State، بازی آینده‌نگر بتل رویال از کمپانی Krafton، هم‌اکنون در دستگاه‌های دارای سیستم‌عامل آی او اس و اندروید حاضر است. همان‌طور که اوایل امسال اعلام شد، نیو استیت بالاخره آماده‌ی انتشار است. توسعه‌دهنده‌ها تعداد زیادی تست آلفا و آخرین تست تکنیکال را برگزار کرده‌اند تا مطمئن شوند که بازی آماده است. آن‌ها طرفدارن بازی را درگیر D-series کرده‌اند که جنبه‌های مختلف نیو استیت را به بحث می‌گیرد.

در این مقاله که در مورد پابجی نیو استیت است ما تلاش کرده‌ایم که به تاریخچه‌ Erangel در سال ۲۰۵۱ بپردازیم.

تاریخچه‌ی Erangel در سال ۲۰۵۱

تاریخچه‌ Erangel

Erangel اولین نقشه‌ی PUBG universe است با ابعاد 8×8 km. این نقشه به دو بخش تقسیم شده است: یک جزیره‌ی بزرگ‌تر و جزیره‌ای کوچک‌تر. به‌طورکلی ۲۵ مکان در Erangel وجود دارند. یکی از مهم‌ترین جزیره‌ها در PUBG universe، Erangel است که جنگ اصلی در آن‌جا اتفاق افتاد. قبل از آشنایی با تاریخچه Erangel در سال ۲۰۵۱، بهتر است که کمی بیشتر در مورد تاریخچه‌ی Erangel بدانیم.

Erangel، بدون مردی به نام Sergei Kalimnick، پدر خوانده‌ی میدان‌های جنگ، سرزمینی خالی است. Sergei در Erangel به دنیا آمد و بزرگ شد. در سال ۱۹۶۵، وقتی Sergei فقط یک پسر کوچک بود با چشم‌های خودش نابود شدن کامل جزیره‌اش را دید. اما Sergei جوان زنده مانده بود. این اتفاق معنای جدیدی را به زندگی او اضافه کرد. او تبدیل به اولین نفری شد که در Erangel زنده ماند. Sergei تصادفاً به نوارهای قسمت امنیتی زندان دست پیدا کرد.

او شروع کرد به فروختن آن‌ها برای منافع شخصی خودش که بعداً به‌عنوان نوارهای Gulag دوبله‌ شد. این نوارها توجه افرادی مرموز به نام investors را به سمت خودشان جلب کردند. Investors از Sergei خواستند تا کاری مشابه اما در مقیاسی وسیع‌تر را انجام دهد. در سال ۱۹۹۴، Sergei اولین میدان جنگ را در خانه‌ی خودش یعنی Erangel راه انداخت. از آن زمان تا‌به‌حال Sergeir به یکی از قدرتمندترین افراد دنیا تبدیل شده است.

ساختمان‌های Pochinki در Erangel سال ۲۰۵۱

پابجی نیو استیت: Erangel در سال ۲۰۵۱

با هجوم و حمله‌ی سال ۲۰۵۱، Erangel‌ دچار تغییرات زیادی شد. درواقع تخریب و دچار آسیب‌های زیادی شد. و این تنها دلیل جنگ‌های مداومی است که در این منطقه اتفاق می‌افتند. مکان‌های بسیاری در این منطقه یا کاملاً تخریب شده‌اند یا بخشی از آن‌ها آسیب زیادی دیده است. اما تخریب تنها اتفاقی نیست که در Erangel رخ داده است بلکه توسعه‌های بسیاری هم در Erangel دیده می‌شود.

کمپانی Tythonic در تاریخچه Erangel

کمپانی Tythonic که دارای یک آزمایشگاه در Troi است، کنترل Mylta Power  را به دست گرفته است. به همین دلیل، تعدادی نقاط و سازه‌های جدید در سراسر Erangel دیده می‌شود. یک پل جدید هم برای وصل شدن به بخش نظامی، برای نقل و انتقال‌ها ساخته شده است. ما باید منتظر بمانیم تا چیزهای بیشتری بفهمیم چون هنوز اطلاعات زیادی در مورد Tythonic نداریم. از آن‌جایی که داستان با سرعت کمی پیشرفت می‌کند، در مورد آزمایشگاه Tythonic در Erangel بیشتر خواهیم دانست.

فراموش نکنید که علاوه بر تسلط بر نقشه، در جهت پیدا کردن بهترین مکان‌هایی برای فرود و کمپ کردن، شما برای موفقیت در نیو استیت، به خرید انسی نیاز دارید.

انسی یا NC پول داخل بازی Pubg New State است که می‌توانید از طریق قسمت استور این بازی، خریداری‌اش کنید و با خرید مبالغی از این پول می‌توانید در پابجی موبایل نیو استیت برای خود اسکین‌های جذابی مثل لباس‌ها، عینک‌ها، تجهیزات، سلاح های مختلف و…را داشته باشید.

ما در مجموعه‌ی game30t به شما کمک می‌کنیم تا در کم‌ترین زمان ممکن و با راحت‌ترین روش، خرید انسی پابجی موبایل نیو استیت را انجام دهید.

در این مقاله به تاریخچه Erangel پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «بهترین مکان‌ها برای فرود بر مپ Karakin» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها