اگر به این صفحه هدایت شدید یعنی سفارش شما هم اکنون در یکی از وضعیت های زیر قرار دارد! لطفا با توجه به پیامک دریافتی ، توضیحات مربوط به وضعیت سفارش خود را با دقت مطالعه نموده و درصورت لزوم اقدامات ذکر شده را انجام دهید :

دراین وضعیت همکاران ما سفارش شما را مورد برسی و رسیدگی قرار میدهند بنابراین اقدام خاصی از سوی شما نیاز نیست و تنها منتظر باشید تا پیامک های بعدی برای شما ارسال گردد!

پس از قرار گرفتن سفارش شما در این وضعیت لازم است تا کد 6 رقمی سوپرسل آیدی که به ایمیل شما ارسال شده است را از طریق لینک زیر ثبت بفرمایید :

**** game30t.com/supercell-id-info ****


  • توجه 1 : ثبت کد سوپرسل آیدی فقط از طریق لینک بالا انجام میپذیرد لطفا از مراجعه به پشتیبانی خودداری کنید!

  • توجه 2 : کد سوپرسل آیدی برای انجام سفارش الزامی است بنابراین اگر کد از طرف شما ثبت نشود سفارش انجام نخواهد شد!

  • توجه 3 : درصورتیکه کد سوپرسل آیدی در ایمیل دریافت نشده است فقط دو احتمال وجود دارد : یا ایمیل اشتباه ثبت شده و یا سرویس سوپرسل آیدی قفل شده است که در هردو صورت جای نگرانی نیست چراکه پس از 24 ساعت از ثبت سفارش درصورتیکه کد سوپرسل آیدی رو برای ما ارسال نکنید وجه سفارش کیف پول شما منتقل میشود تا هرزمان که بخواهید سفارش جدیدی ثبت کنید!

اگر سفارش شما در این وضعیت قرار گرفت بدانید که کد سوپرسل آیدی که برای ما ثبت کردید اشتباه بوده و یا منقضا شده است بنابراین باید ایمیل خود را رفرش کرده تا آخرین کد سوپرسل آیدی را مشاهده فرمایید سپس مجددا از طریق لینک زیر آن را ثبت نمایید :

**** game30t.com/supercell-id-info ****


  • توجه : درصورتیکه کد جدید ثبت شده صحیح باشد باید تا حداکثر 2 ساعت سفارش انجام شود در غیر اینصورت بدانید که کد مجددا اشتباه بوده است

درصورتیکه هریک از اطلاعات ورود به بازی شامل ایمیل ، رمز و … اشتباه باشد و همکاران ما نتوانند وارد اکانت بازی شما شوند ، سفارش در این وضعیت قرار میگرید و وجه آن به کیف پول شما منتقل میشوند تا بتوانید مجددا با اطلاعات صحیح ثبت سفارش نمایید!

محصولی که خریداری میکنید باید حتما با محصولی که در اکانت بازی شما موجود است یکسان باشد بنابراین اگر آیتم سفارش داده شده با چیزی که در بازی است متفاوت باشد و یا به کلی وجود نداشته باشد سفارش در این وضعیت قرار میگرید!

وجه سفارش در این حالت به کیف پول شما منتقل میشود تا بتوانید محصول صحیح را مجددا ثبت سفارش نمایید 

درصورتیکه که سفارش شما در این وضعیت قرار گرفت بدان معنی است که در انجام سفارش مشکلاتی از طرف فروشگاه بوجود آمده و تکمیل آن با چند ساعت تاخیر انجام میشود!
مشکل معمولا طی چند ساعت رفع شده و سفارش تکمیل میگردد اما در مواردی ممکن است تا حداکثر 24 ساعت نیز به طول بیانجامد!

دراین حالت اقدام خاصی از سوی شما لازم نیست و تنها خواهشمندیم صبور باشید تا مشکلات رفع شوند

اگر مبلغ سفارش شما نسبتا زیاد باشد معمولا قبل از تکمیل در این وضعیت قرار میگیرد و بصورت قسمت قسمت طی چند مرحله انجام خواهد شد که دلیل این موضوع نیز حساسیت زیاد گوگل نسبت به تراکنش های مبلغ بالاست!

در این وضعیت درواقع سفارش شما درحال انجام است ولی مدتی طول میکشد تا تکمیل شود بنابراین تا ردیافت پیامک تکمیل صبور باشید 

با قرار گرفتن سفارش شما در این وضعیت یعنی استرداد وجه به حساب بانکی توسط مدیریت تایید شده و میبایست اطلاعات کارت بانکی خود را از طریق لینک زیر برای ما ثبت نمایید :

**** game30t.com/refund ****


  • توجه : شماره کارتی که ثبت میکنید میبایست حتما با شماره کارتی که پرداخت از آن صورت گرفته است یکسان باشد درغیراینصورت استرداد انجام نخواهد شد

سفارش بطور کامل لغو شده و وجه آن پس از کسر کارمزد انتقال بانکی با موفقیت به حساب اعلامی شما برگشت خورده است!

در این وضعیت سفارش شما انجام شده و میتوانید وارد بازی شده و از آن لذت ببرید!