آموزش فری فایر

بهترین ترکیب کاراکترهای 2021 بازی فری فایر

معرفی بهترین ترکیب کاراکترهای بازی فری فایر

معرفی ۵تا از بهترین ترکیب کاراکترهای 2021 بازی فری فایر

ترکیب کاراکتر‌ها یک ویژگی فوق‌العاده در فری فایر Garena Free Fire است که به گیمرها این فرصت را می‌دهد تا توانمندی‌های چندین کاراکتر را با همدیگر ترکیب و درجا از مزایای همه‌ی آن‌ها استفاده کنند. برای این کار، افراد باید اسلات‌های مهارت را بخرند و این خرید می‌تواند با طلا یا الماس فری فایر باشد. یک ترکیب درست بدون شک کمک می‌کند تا اجرا در زمین جنگ ارتقا پیدا کند. به همین دلیل بازیکن‌های زیادی به دنبال ترکیب‌هایی هستند که می‌شود با آن‌ها “Booyah”‌ را در فری فایر داشت. بازیکنان می‌توانند با توجه به ترجیحات شخصی‌شان ترکیب‌ها را میکس کنند. توانمندی‌های این کاراکترها در ادامه فهرست شده است. و ما در این مقاله از گیم سیتی قرار است که به بهترین ترکیب کاراکتر در بازی فری فایر free fire و معرفی بهترین ترکیب کاراکترهای 2021 بازی فری فایر بپردازیم.

۵: Wukong + Antonio + Moco + Kla

بهترین ترکیب کاراکتر در بازی فری فایر free fireWukong: استتار

تبدیل شدن به بوته با ۲۰٪ کاهش در سرعت حرکت، به مدت ۱۰ ثانیه طول می‌کشد. دارای یک کول داون ۳۰۰ ثانیه‌ای است و زمانی که بازیکنان به یک دشمن حمله می‌کنند، تبدیل تمام می‌شود. به‌علاوه، زمان طولانی کول داون وقتی یک دشمن را زمین می‌زنند، ریسِت می‌شود.

Antonio: روح گانگستر

در معرفی بهترین ترکیب کاراکترهای 2021 بازی فری فایر، Antonio یک آپشن فوق‌العاده برای کلش اسکواد در فری فایر است و با توانایی Gangster’s Spirit بازیکنان ده HP اضافه را وقتی که راند شروع می‌شود، دریافت می‌کنند.

Moco: چشم هَکِر

Moco دشمنانی را که تیر می‌خورند، به مدت دو ثانیه نشان می‌کند. و در ادامه اطلاعات فارغ از لوکیشن آن‌ها با هم‌تیمی‌های‌شان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

Kla: Muay تایلندی

وقتی از بهترین ترکیب کاراکتر در بازی فری فایر free fire حرف می‌زنیم، با استفاده از Kla’s Muay Thai، اولین صدمه‌ی بازیکن ۱۰۰٪ کاهش پیدا می‌کند و باعث می‌شود اولین جنگ‌ها درمواجهه‌هایی با برد نزدیک دوام داشته باشند.

۴: Dimitri + Laura + Rafael + Maro

معرفی بهترین ترکیب کاراکترهای 2021 بازی فری فایرDimitri: ضربان قلب شفابخش

با فعال کردن توانایی Dimitri، او یک healing zone با عرض ۳.۵m ایجاد می‌کند. در این فضا، بازیکن و متحدانش ۳ HP/s

را بازیابی می‌کنند و همچنین می‌تواند وقتی به زمین زده می‌شود، خودش را ریکاوری کند.

Laura: تیرانداز زیرک

مهارت Sharp Shooter که Laura از آن برخوردار است، وقتی با دوربین اسلحه روی بازیکنان زوم می‌شود، ۱۰٪ افزایش در دقت دارد.

Rafael: سکوت محض

در مورد معرفی بهترین ترکیب کاراکترهای 2021 بازی فری فایر، Rafael که در فری فایر تجهیز می‌شود، وقتی بازیکنان از تک تیرانداز و تفنگ استفاده کنند، یک افکت خاموشی فعال می‌شود. درضمن دشمنانی که تیر می‌خورند و می‌افتند، ۲۰٪ دچار از دست دادن سریع‌تر HP می‌شوند.

Maro: Falcon Fervor

Maro’s Falcon Fervor با فاصله میزان صدمه را تا ۵٪ افزایش می‌دهد. به‌علاوه صدمه‌ی وارده به دشمنانی که نشان شده‌اند، تا ۱٪ افزایش پیدا می‌کند.

۳: Xayne + Leon + Otho + D-Bee

بهترین ترکیب کاراکتر در بازی فری فایر free fireXayne: مواجهه‌ی شدید

بازیکنان موقتاً ۸۰ HP می‌گیرند و یک بونس که صدمه به دیوارها و سپرهای Gloo را ۴۰٪ افزایش می‌دهد. این توانمندی به مدت ۱۰ ثانیه ادامه پیدا می‌کند و یک کول داون خاص ۱۵۰ ثانیه‌ای دارد.

Leon: بازر بیتر

بعد از بقای ناشی از یک رویارویی در زمین جنگ فری فایر، این توانمندی به بازیکنان ۵ HP می‌دهد.

Otho: غبار حافظه

بعد از حذف یک دشمن، محل قرار گرفتن دشمنان دیگری که در بردی تا ۲۵ متر قرار گرفته‌اند مشخص می‌شود. دقیقاً مثل Moco، این اطلاعات هم با هم‌تیمی‌های بازیکن به اشتراک گذاشته می‌شود.

D-Bee: ضرب گلوله

وقتی از معرفی بهترین ترکیب کاراکترهای 2021 بازی فری فایر حرف می‌زنیم، بعد از باف اخیر، با استفاده از توانایی D-Bee سرعت حرکت ۵٪ افزایش پیدا کرده و دقت، ۲۰٪ افزایش پیدا کرده است. این فقط زمانی کار می‌کند که بازیکنان موقع حرکت کردن، شلیک کنند.

۲: Alok + Jai + Jota + Dasha

معرفی بهترین ترکیب کاراکترهای 2021 بازی فری فایرJai: بارگذاری مجدد

بعد از زمین زدن یک دشمن، خشاب اسلحه، با ۳۰٪ گنجایشش بارگذاری می‌شود (این حالت محدود به AR، Pistol، SMG و SG است).

Jota: حملات پایدار

موقع استفاده از سلاح‌ها، زدن دشمن مقداری از سلامت را برمی‌گرداند. اگر زمین زدن دشمنان مدیریت شود، ۱۰٪ HP بازیابی خواهد شد.

Dasha: جشن گرفتن

Dasha صدمه‌ی ناشی از سقوط و افتادن و زمان ریکاوری بعد از سقوط را تا ۳۰٪ و ۶۰٪ کاهش می‌دهد. همچنین لگد زدن را تا ۶٪ کم می‌کند.

۱: K + Luqueta + Miguel + Kelly

بهترین ترکیب کاراکتر در بازی فری فایر free fireK: استاد همه‌چیز

Master of All، حداکثر EP بازیکنان را تا ۵۰ افزایش می‌دهد و دو مود دارد: Psychology‌ و Jiu-Jitsu. اولی هر ۲.۲ ثانیه، ۳ EP تا ۱۵۰ EP را ریکاور می‌کند، درحالی که دومی ریت مکالمه را تا ۵۰۰٪ بالا می‌برد. عوض شدن مود، ۳ ثانیه کول داون دارد.

Luqueta: هت تریک

هر کشتن با توانمندی Luqueta، حداکثر سلامتی را به میزان ۱۰ تا ۵۰ افزایش می‌دهد.

Miguel: قاتل دیوانه

در زمینه‌ی بهترین ترکیب کاراکترهای 2021 بازی فری فایر، بازیکنان موقع استفاده کردن از این توانایی، برای هر کشتن ۳۰ EP به دست می‌آورند. این می‌تواند به راحتی و با استفاده از توانایی K، تبدیل شود.

Kelly: دو سرعت

Kelly سرعت دویدن سرعتی را ۱٪ افزایش می‌دهد. در حالی که ممکن است زیاد به نظر نیاید. وقتی در فری فایر لول آپ اتفاق بیفتد، افزایش قابل توجهی دارد.

خرید جم فری فایر از گیم سیتی

حتی با وجود سلاح قوی، لباس و سایر تجهیزات، ممکن است در بعضی مراحل بازی گیر کنید و شاید چند روز درگیر یک مرحله خاص باشید؛ این‌جاست که خرید الماس فری فایر به شما کمک می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید مرحله را ساده‌تر کنید و آن را به پایان برسانید.

نتیجه‌گیری

قطعاً اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی معتبر باشید، می‌دانید که برای کسب موفقیت‌های بیشتر در هر بازی‌ای شما به پول درون برنامه‌ی آن بازی نیاز دارید و این پول در فری فایر جم یا الماس فری فایر است. الماس فری فایر به شما کمک می‌کند تا به امکانات و تجهیزات بیشتر و باکیفیت‌تری دسترسی داشته باشید.

در این مقاله ما به بهترین ترکیب کاراکترهای 2021 بازی فری فایر پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «روم کارت رایگان در بازی فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شما می‌توانید خرید الماس فری فایر را با بهترین قیمت و سریع‌ترین زمان در game30t انجام دهید. شارژ جم فری فایر در گیم سیتی به هیچ عنوان نیاز به ورود به اکانت شما ندارد و تنها با آیدی اکانت قابل انجام است و کافی است که آیدی‌تان را برای ما ثبت کنید. همچنین اگر دوست دارید به‌صورت هفتگی یا ماهانه جم دریافت کنید، می‌توانید از گیم‌ سیتی کمک بگیرید.

منبع: www.sportskeeda.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها