آموزش فری فایر

بهترین سلاح‌های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

بهترین ترکیب سلاح‌ها در حالت کلش اسکواد فری فایر

معرفی بهترین سلاح‌های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

کلش اسکواد یک مود فوق‌العاده پرطرفدار در فری فایر Garena Free Fire است؛ مودی که با سیستم رتبه بندی شده مختص به خودش، بسیار رقابتی است. در این مود از بازی فری فایر، شما باید سلاح ها را به جای برداشتن آن‌ها بخرید و دانستن اینکه کدام اسلحه را بخرید کلید پیروزی است. مود کلش اسکواد یک مینی مپ است و جنگ‌های کوتاه و شدیدی در آن اتفاق می‌افتد. برای موفقیت بیشتر در کلش اسکواد باید در مورد سلاح‌های آن هم اطلاعاتی جامع داشت. به همین دلیل در این مقاله از گیم سیتی به معرفی بهترین سلاح‌های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر پرداخته‌ایم. در ادامه با ما همراه باشید تا فهرستی از بهترین ترکیب سلاح‌ها در حالت کلش اسکواد فری فایر را به شما معرفی کنیم.

ترکیب بهترین سلاح‌های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

همان‌طور که در ابتدای این مقاله هم گفتیم، مود کلش اسکواد در فری فایر بسیار سخت، شدید و نزدیک بُرد است. بنابراین سلاح‌های موردنیاز برای این مود باید در بردهای کوتاه مسلط باشند.

بهترین سلاح‌های حالت کلش اسکواد بازی فری فایرM1014 و MP40

M1014 و MP40 دوتا از بهترین آپشن‌های حاضر در بهترین سلاح‌های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر هستند. میزان صدمه‌ی شدید (۹۴) M1014 و تحرک و جنبش عالی آن (۶۰) به بازیکنان کمک می‌کند در حمله‌های شدید، دشمنان را شکست دهند.

در کنار قدرت بالای شلیک MP40، ترکیب این اسلحه با سلاح‌های دیگر بی‌رقیب می‌شود.

بهترین ترکیب سلاح‌ها در حالت کلش اسکواد فری فایرMAG-7 + MP40

Mag-7 و MP40 ترکیبی در فری فایر است که می‌تواند با ترکیب قبلی برابری کند. ترکیب شات‌گان و SMG‌ بهتر از این نمی‌شود.

سرعت بالای بارگذاری مجدد در Mag-7 که ۵۵ است و نرخ بالای صدمه که ۸۹ است، باعث می‌شود که بازیکن در برابر دشمنان دست بالا را داشته باشد. در کنار مزیت‌های MP40، این ترکیب بهترین انتخاب برای نابودی هم‌زمان چند رقیب است.

بهترین سلاح‌های حالت کلش اسکواد بازی فری فایرDesert Eagle + MP40

وقتی یک بازیکن سلاح‌های آنلاک‌شده‌ی زیادی ندارد، این ترکیب سلاح‌ها در حالت کلش اسکواد فری فایر، در اولین راندها، بسیار مفید است و بازیکنان می‌توانند از این ترکیب این دو سلاح اصلی و فرعی برای حذف تأثیرگذار دشمنان استفاده کنند.

در بردهای کوتاه، Desert Eagle می‌تواند دشمنان را در چندین شات نابود کند و MP40 با ریت بالای شلیک و سرعت حرکت زیاد در این نقشه‌ی کوتاه، همیشه نیرومند است.

جم فری فایر و دسترسی به انواع سلاح‌ها

همان‌طور که در این مقاله در مورد بهترین ترکیب سلاح‌ها در حالت کلش اسکواد فری فایر گفتیم شما باید برای موفقیت بیشتر در فری فایر بدانید که در هر مود بهتر است از چه سلاح‌های و چه ترکیبی در اسلحه‌ها استفاده کنید تا موفق شوید و پیروزی‌های زیادی کسب کنید.

اما اگر یک گیمر حرفه‌ای باشید، قطعاً می‌دانید که یک روش مفید برای دسترسی به انواع سلاح‌ها و تجهیزات و مهمات جنگی، استفاده از جم فری فایر است.

الماس فری فایر یک پول درون برنامه است که شما می‌توانید با دسترسی به آن آیتم‌های مختلفی را داشته باشد و با امکاناتی متنوع مثل انواع اسکین‌ها، باندل‌ها، تفنگ‌ها، زره‌ها، کلاه‌های ایمنی و…را داشته باشید.

اما چطور و با چه روشی می‌توانید جم فری فایر را تهیه کنید؟

خرید جم فری فایر از وبسایت گیم سیتی

شما می‌توانید خرید الماس فری فایر را با بهترین قیمت و سریع‌ترین زمان در game30t انجام دهید. شارژ جم فری فایر در گیم سیتی به هیچ عنوان نیاز به ورود به اکانت شما ندارد و تنها با آیدی اکانت قابل انجام است و کافی است که آیدی‌تان را برای ما ثبت کنید. همچنین اگر دوست دارید به‌صورت هفتگی یا ماهانه جم دریافت کنید، می‌توانید از گیم‌ سیتی کمک بگیرید.

ویژگی اصلی این فروشگاه انجام سریع سفارشات با ارزان‌ترین قیمت برای تمامی محصولات است. اگرچه عامل اصلی تعیین‌کننده‌ی قیمت فروش محصولات در تمامی فروشگاه‌ها نرخ دلار حواله‌ای است اما چیزی که گیم سیتی را از دیگر رقبا متمایز می‌کند نرخ سود دریافتی بسیار کم آن است. به بیان دیگر دلیل قیمت بالای محصولات در دیگر فروشگاه ها نرخ سود بالایی است که از مشتری گرفته می‌شود و ما از این قاعده مستثنی هستیم.

در این مقاله به معرفی بهترین سلاح های حالت کلش اسکواد بازی فری فایر پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «۵ اسلحه برتر در بازی فری فایر 2022» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

منبع: www.sportskeeda.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها