اخبار بازی ها

راهنمای Gear‌ در براول استارز

Gear در براول استارز

راهنمایی برای Gear در براول استارز: نگاهی کلی، چگونگی کرفت کردن و فهرستی از پنج ستاره‌ی برتر

آخرین آپدیت براول استارز Brawl Stars ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که قرار است بازی را تغییر دهند. سال گذشته براولرها لوازمی جانبی برای اضافه کردن به star power داشتند و حالا gearها را داریم. Gearها در عین این‌که آپشن‌ها شخصی‌سازی را فراهم می‌کنند، عمق و پیچیدگی بیشتری دارند.

در این راهنمای Brawl Stars، ما لیستی را از gearها را ارائه می‌دهیم، به آن‌ها رتبه می‌دهیم و برای هر کدام بهترین براولرها را مشخص می‌کنیم. پس برای آشنایی بیشتر با Gear در براول استارز، با ما همراه باشید.

تغییرات: یک سفر

Gearها شبیه به گجت هستند و می‌توانند در همه‌ی گیم مودها مورد استفاده قرار بگیرند. این به این معنی است که براولرها دارای gearهای مشابه هستند، اما به صورت کلی و نه اختصاصی.

Gearها توانایی‌هایی دارند که تعامل‌های براولر را تغییر می‌دهند و در انتها مسیر match تغییر می‌کند. براولر این توانایی را دارد که gear را در skill level 10 باز نگه دارد و skill level 11 مورد استفاده قرار می‌گیرد.

راهنمایی در مورد Gear  در براول استارز

چطور در براول استارز Gearها را بسازیم؟

برای gear داشتن، بازیکنان به دو واحد پول نیاز دارند. آن‌ها را به نام Gear tokens و Gear scrap‌ می‌شناسیم. هر دو آن‌ها در جعبه‌های براول ظاهر می‌شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند در Club Club‌ خریداری شوند. Gear tokens دارای rate ۱۰ است در حالی که Gear scrap‌ دارای rate مشابه با سکه‌ها و Powerpoints‌ است.

آن‌ها می‌توانند این‌ها را بفروشند و این توکن‌ها از وبسایت کلاب هستند. توکن‌های Gear شبیه به یک blueprint‌ هستند و در حالی که gear scrap شبیه به سکه‌ها است، به یک نمونه از gear نیاز دارند.

Gear scrap و Gera tokens فقط وقتی از جعبه‌ها پایین می‌افتند که یک یا تعداد بیشتری از براولرها بیشتر و بیشتر باشند. درنتیجه پیشنهاد می‌شود که حداقل به یک براولر این شانس را بدهید تا از توکن‌ها و اسکرپ value استفاده کنند. اولین براولرکه تا لول ۱۰ آپگرید خواهد شد، یک اپ را با بازیکن خریداری خواهد کرد.

Gearها: انواع و ابعاد

در حال حاضر ۵ gear در براول استارز وارد بازی شده‌اند و هر کدام دارای سه لول هستند.

Gear: قوانین و مقررات

Speed: این gear سرعت حرکت را در بوته‌ها ۱۵ تا ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.

Armband: این gear ۳۰۰/ ۴۵۰/ ۶۰۰ پوند را به زندگی یک انسان leather-based اضافه می‌کند. وقتی که یک براولر در سلامت کامل است، در هر ثانیه شیلدها تا ۱۰ درصد از HPاش را دارند.

Damage: اگر HP زیر ۵۰٪ باشد، damage‌ اضافی به آمار براولر اضافه می‌شود. Damage gear بر star power‌ و gadget number تأثیر نمی‌گذارد.

Resistance: این gear امکان کاهش در stun-terms  و ریسک‌های پایین‌تر و کاهش ۳۰ تا ۳۵٪ را فراهم می‌کند. براولر آن را باثبات نگه می‌دارد و در حالی که برای دو ساعت توقف می‌کند، برد ۱۵۰٪ را از دست می‌دهد. برای افزایش لول gear، بازیکنان نیاز دارند تعداد مشابهی از چیزهایی را که می‌خواهند افزایش دهند، بسازند.

GEAR SCARP موردنیاز برای هر لول

به این نکته توجه کنید که Gearها نمی‌توانند بین براولرها منتقل شوند. درنتیجه به محض این‌که یک Gear در براول استارز ساخته می‌شود، به سمت براولری می‌آید که انتخاب شده است. از میان همه‌ی آپشن‌ها من وقتی یک match را شروع می‌کنم، دوتای آن‌ها را انتخاب می‌کنم که Star Power  و Gadgets  هستند.

در ادامه به معرفی پنج Gear‌ براول استارز می‌پردازیم:

RESISTANCE

Resistance نزدیک به پایان قرار گرفته است. از آن‌جایی که این gear فوق‌العاده است، کارآمدی‌اش را همه جا نمی‌توان دید و فقط در موقعیت‌های خاصی قابل دسترس است.

فراتر از آن برای براولرهایی با برد کوتاه مناسب است. چون براولرهایی با برد بلند می‌توانند در مقایسه با براولرهای برد بلند آهسته و با آٰرامش جواب دهند. این کاهش در ۳٪ cap و در ۳۵٪   آهسته‌تر و ضعیف است. این همچنین دلیلی است برای این‌که ابن gear در تایر دارای بالاترین رتبه است.

HEAL

Heal در همه‌ی گیم مودها یک gear وابسته به موقعیت و مکان است. براولرها به طور مداوم حرکت می‌کنند، در نتیجه نمی‌توانند توسط موشک‌های دشمن مورد اصابت قرار بگیرند.

۱ تا ۵ ثانیه طول می‌کشد که Heal  فعال شود. بیشتر اوقات وقتی هیچ دشمنی وجود ندارد، به شما کمک می‌کند. همچنین موقعیت‌هایی وجود دارند که بازیکن پشت کاور قرار می‌گیرد تا سریعاً مداوا شود. همچنین موقعیت‌هایی وجود دارند که gear بسیار مفید است. و وقتی کارهایی خطرناک انجام دهید، امن خواهید بود.

SPEED

افزایش سرعت این گجت بسیار زیاد است. متأسفانه همه‌ی نقشه‌ها چمن ندارند. حتی نقشه‌هایی با چمن، می‌توانند براولرهایی داشته باشند که super آن‌ها  چمن‌ها را نابود کنند. این gear در براول استارز عملکردش را از دست می‌دهد پس می‌تواند احیا شود. اگرچه خیلی سخت است، این دلیلی است برای این‌که SPEED در جایگاه سوم قرار گرفته است.

DAMAGE

گرفتن damage اضافی وقتی که کم و در حد 50% HP است، چیزی است که همه می‌توانند انجام می‌دهند. Damage gear وابسته به map-ability نیست. این باعث می‌شود که این gear چندکاره باشد. درضمن این آیتم مناسب towingers است.

SHIELD

Shield قدرتمندترین آیتم در جهان است. چون همیشه اکتیو است. و برای براولرهایی مثل Spike‌ و Colt که سلامتشان پایین و در حد medium است و از نقشه‌های mode-dependent استفاده نمی‌کنند مناسب است اما در همین حال وقتی به براولرهایی مثل Spike و Colt می‌رسیم. این وسیله وقتی برای دخیره کردن براولرهایی با سلامت بالا مورداستفاده قرار می‌گیرد، ارزشش را از دست می‌دهد.

راهنمایی در مورد Gear‌در براول استارز

راهنمایی برای BRAWLERS GEAR: براولرهایی که برای هر GEAR مناسب هستند

انتخاب gearها بستگی به مود و نقشه دارد، اما بعضی gearها می‌توانند برای براولرهای خاصی بهترین انتخاب باشند. در ادامه براولرهایی را معرفی می‌کنیم که بیشترین سازگاری را با هر gear دارند.

Speed gear وقتی تعداد زیادی بوته در نقشه وجود دارند، برای این منطقه بسیار مناسب است. براولرهایی که پیشنهاد می‌شوند، آن‌هایی هستند که بیشترین نفع را از speed gear می‌برند و بعد اولین speed gear باید برای آن‌ها ساخته شود و همچنین باید منابع بیشتری با پیشرفت زمان وجود داشته باشند. بازیکنان می‌توانند شروع کنند به ساخت speed gear بیشتر برای براولرهای بیشتر.

براولرهای پیشنهادی: Bo, Nita, Shelly, Bull, Rosa, Frank, Buzz, Ash, El Primo, 8 Bit, Jacky, Tara, Edgar

Resistance: سریع‌ترین و تخریب‌گرترین براولرها یک سرباز ترسیده هستند. Frank، Bibi و Jacky هم یک نقش بازی می‌کنند. توصیه می‌شود وقتی از این gear استفاده شود که بازیکنان می‌دانند تیم‌های دشمن احتمالاً براولرهایی را با توانمندی‌های  پایین و کم‌حس انتخاب می‌کنند.

در کل این Gear در براول استارز ، محبوب‌ترین در گیم مود است اما توسط tankها و heavyhitterها مخصوصاً در brawl balls‌ و heistها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

براولرهای پیشنهادی: bull, El Primo, Bibi, Rosa, Darryl, Frank, Bibi, Jacky, Darryl

Damage: از آن‌جایی که damage gear وقتی که سلامت براولر به زیر ۵۰٪ می‌رسد، اکتیو می‌شود براولرهایی با سلامت خوب یا توانایی در حال مداوا می‌توانند از تجهیزات براولر استفاده کنند.

براولرهای پیشنهادی: Bull, El Primo, Surge, Stu, Mortis, Amber, Pam, Colt, Bea, Bo, Nita, Rosa, Frank, Buzz, Ash, 8 Bit, Jacky, Tara, Edgar, Byron, Rico.

باوجود تکنولوژی‌ای که چندکاره‌ترین است، ماشین این توانایی را دارد که از همه‌ی براولرها به جز high hp استفاده کند و برای ۷۰۰۰ یا ۵۰۰۰ HP قتل و ترور ندارد. بازیکنان همچنین می‌توانند این gear را برای بازی کردن بزرگ‌ترین نقش بازیکن ست می‌کنند.

براولرهای پیشنهادی: Spike, Crow, Lola, Meg, Leon, Colette, Mortis, Max, Edgar, Piper, Brock, Jessie, Colt, Sprout, Tick, Darryl.

در حال حاضر فقط پنج gear در بازی وجود دارند و شخصی‌سازی‌هایی را به بازی اضافه می‌کنند.  سوپرسل Supercell این برنامه را دارد که gearهای بیشتری را در سال ۲۰۲۲ به بازی اضافه کند. این به این معنی است که بازیکنان می‌توانند انتظار تغییرات بالانس داشته باشند تا نابرابری‌های gear  را کاهش دهند.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «۱۰ تا از بهترین براولرها برای Gem Grab» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها