اخبار بازی ها

۵ تا از بهترین ضمایم اسلحه در کالاف دیوتی موبایل

معرفی ۵ ضمیمه اسلحه در کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین ضمایم اسلحه در کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل Call of Duty mobile پنج مدل loadout را در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. Loadoutها با توجه به سطح شما در بازی در اختیارتان قرار می‌گیرند. در ابتدای بازی فقط دو loadout دارید اما می‌توانید هر ۵ تا را به تدریج و با تغییر سطح بازی آنلاک کنید. loadoutهای مختلف دارای اسلحه‌های مختلف با ضمایم متعددی هستند که توانایی‌های اسلحه را افزایش می‌دهند.

درواقع ضمایم نقش مهمی را برای موفقیت شما در بازی ایفا می‌کنند. ما قرار است در این مقاله به بهترین ضمایم اسلحه در کالاف دیوتی موبایل بپردازیم که اگر در کالاف دیوتی موبایل از آن‌ها استفاده کنیدِ، نتایج بهتری می‌گیرید.

Laser Sight

 

Laser sight ، یک ضمیمه اسلحه در کالاف دیوتی موبایل

Laser Sight همان‌طور که در مسلسل‌های کوتاه مفید است، در تفنگ‌های تهاجمی هم بسیار کاربردی است. این وسیله موقعی که تهاجمی بازی می‌کنید، کمک زیادی به شما می‌کند و از استفاده از آن لذت خواهید برد. با Laser sight می‌توانید هدفی ثابت داشته باشید و شانس بیشتری برای کشتن و حذف کردن رقیب‌ها. اما اگر بازی تدافعی را ترجیح می‌دهید، این ضمیمه برای‌تان مناسب نیست.

Stock

Stock یک ضمیمه اسلحه در کالاف دیوتی موبایل

این ضمیمه‌ی اسلحه در کالاف دیوتی موبایل کمک می‌کند تا در حالی که اطرافتان را بررسی می‌کنید، سریع‌تر بدوید. اگر تلاش کنید که بدون Stock بکشید، سرعتتان خیلی کم خواهد بود. ضمیمه‌ی Stock-AR کمک می‌کند که سریع‌تر حرکت کنید، درنتیجه هدف قرار دادنتان از جانب دشمنان هم بسیار مشکل خواهد شد.

Extended Mag

Extended mag ، ضمیمه اسلحه در کالاف دیوتی موبایل

در هر سطحی از بازی، این ضمیمه‌ی اسلحه بسیار مفید خواهد بود. با استفاده از آن می‌توانید سایز magazine را افزایش دهید و گلوله‌های بیشتری را پرتاب کنید. البته کاملاً بستگی دارد که از اسلحه‌ی تهاجمی استفاده کنید یا SMG. پس به‌طور کلی می‌توان گفت که با این ضمیمه magazine افزایش پیدا می‌کند و وقتی این افزایش اتفاق بیفتد، نیاز ندارید که مدام خشاب‌گذاری انجام دهید.

Quickdraw

Quickdraw یک ضمیمه اسلحه در کالاف دیوتی موبایل

Quickdraw ضمیمه‌ای است که به شما کمک می‌کند روی اسلحه‌ی تهاجمی یا SMG، با سرعت بالاتری از طریق دوربین، هدف قرار دهید و خیلی زودتر دشمن را بکشید. Quickdraw خیلی هم خوب روی اسلحه‌های تهاجمی و SMGها می‌نشیند.

اگر از دویدن و شلیک کردن لذت می‌برید، این ضمیمه کاملاً به دردتان می‌خورد.

Foregrip

Foregrip ضمیمه اسلحه در کالاف دیوتی موبایل

Foregrip ضمیمه‌ای است که کمک می‌کند اسلحه‌ی شما تعادل بیشتری داشته باشد. از هر اسلحه‌ای که استفاده کنید، این ضمیمه به دردش می‌خورد و کمک می‌کند تا لگد تفنگ را کنترل کنید. اهمیت این وسیله آن‌قدر زیاد است که اگر از آن استفاده نکنید، در مقایسه با بازیکنی که از آن استفاده می‌کند، ضرر خواهید کرد. پس استفاده از آن در loadouts بسیار اهمیت دارد.

امیدواریم که این راهنما در مورد ضمایم اسلحه در کالاف دیوتی موبایل برای‌تان کاربردی باشد و در روند بازی به دردتان بخورد.

در مورد اسلحه‌ها، یک روش دیگر که به شما کمک می‌کند تا بهترین اسلحه‌ها و تجهیزات را در اختیار داشته باشید، بدون محدودیت بازی کنید و پیروزی‌های بیشتری کسب کنید این است که CP که پول درون برنامه‌ی کالاف دیوتی موبایل است را داشته باشید و انواع آیتم‌ها را با آن خریداری کنید.

شاید از خودتان بپرسید که با وجود تحریم‌ها و مشکل ایرانیان برای خرید و عدم امکان خرید مستقیم و بدون‌واسطه، چطور می‌توانید سی پی را تهیه کنید.

نگران نباشید ما در game30t به شما کمک می‌کنیم تا در کمترین زمان ممکن، خرید سی پی کالاف ارزان را تجربه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها