آموزش کالاف دیوتی

انواع وسایل نقلیه در کالاف دیوتی موبایل

انواع وسایل نقلیه در کالاف دیوتی موبایل

وسایل نقلیه نقش بسیار مهمی در کالاف دیوتی موبایل دارند. یک بازی بتل رویال با نقشه هایی ارائه می شود که دارای چندین زمین هستند. بازیکنان باید در اطراف نقشه رفت و آمد کنند، و زمانی که بازیکنی پیاده است انجام این کار سخت است. نقشه تنها چالشی نیست که یک بازیکن با آن روبرو می شود، منطقه کوچک شدن چالش اضافه شده است و مهم نیست که چقدر در پیش بینی منطقه خوب باشد، ممکن است گاهی اوقات به خطا برود.

این منطقه ممکن است از جایی که در حال حاضر هستید بسیار دور باشد و رسیدن به آن با پای پیاده برای شما دشوار باشد. رسیدن زودهنگام به منطقه مزیت بیشتری نیز دارد زیرا می‌توانید نقطه‌ای را بگیرید و دشمنان ورودی را بازرسی کنید. می توان بر همه این چالش ها غلبه کرد و تنها زمانی می توان از مزایای آن لذت برد که حرکت در امتداد نقشه سریع باشد.

حرکات سریعتر همیشه به معنای حرکت شخصیت نیست. با پیشرفت بازی، آسیب وارد شده توسط منطقه مدام افزایش می یابد و در مناطق پایانی بسیار کشنده می شود. این منطقه همچنین بازیکنان را در یک مکان تنگ می‌کند و همین امر باعث می‌شود که پیاده ‌روی بیشتر چالش‌برانگیز باشد زیرا هرگز نمی‌دانید چه کسی ممکن است در اطراف باشد. نگه داشتن ساعت در همه جهات در همه زمان ها بسیار دشوار است. در چنین شرایطی، بهترین دوست و حمایتی که یک بازیکن می تواند در بازی داشته باشد، وسیله نقلیه است. در این مقاله از سایت گیم سیتی شما را تمام وسایل نقلیه کالاف دیوتی موبایل اشنا می کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

وسایل نقلیه در کالاف دیوتی موبایل

چندین وسیله نقلیه در CoD Mobile وجود دارد. برخی با سلاح های مجهز کشنده هستند و برخی فقط برای حرکت در نقشه خوب هستند. این خودروها به ترتیب زمانی نیستند.

ATV

ATV یک وسیله نقلیه انحصاری است که فقط در نقشه Isolated قابل مشاهده است. این نقشه چندین مکان از سری‌های Call of Duty: Modern Warfare و Black Ops را نشان می‌دهد، اما مکان‌های دیگری نیز دارد. وسیله نقلیه یک وسیله نقلیه زمینی سنگین است که برای زمین های سنگی و ناهموار ایده آل است. این وسیله نقلیه دو بازیکن را در خود جای داده و دارای HP خوب است. مقاومت در برابر آسیب نیز در این خودرو بسیار بالاست. یکی از مواردی که بازیکنان هنگام استفاده از این وسیله نقلیه می توانند با آن مبارزه کنند، کنترل است. کنترل آن ممکن است سخت باشد و بازیکنان اغلب می توانند در حین گرفتن نوبت یا توقف وسیله نقلیه، لیز بخورند یا دریفت شوند.

اسنوبرد

اسنوبرد تنها وسیله نقلیه ای در بازی است که می تواند تنها یک بازیکن را بنشیند یا در خود جای دهد. این یک اسنوبرد کلاسیک است که می توان آن را در مناطق برفی در نقشه ایزوله یافت. با این حال، وسیله نقلیه فقط با برف سازگار نیست. همچنین می تواند در زمین ساده اجرا شود. این چند مزیت دارد، مانند اینکه با سوخت کار نمی کند، بنابراین، محدودیتی برای تمام شدن آن وجود ندارد. نکته ای که بازیکنان باید در نظر داشته باشند این است که سقف ندارد و همچنین سرعت بالایی ندارد. اگر آخرین بازمانده تیم هستید و می خواهید در مسابقه پیروز شوید، بهتر است از این موضوع دوری کنید. همچنین هیچ پوششی ارائه نمی دهد زیرا یک وسیله نقلیه صاف است. این یک وسیله نقلیه بسیار جالب برای سوار شدن در بازی به نظر می رسد و احساس می کند.

 

ماشین برفی

اسنوموبیل یکی دیگر از وسایل نقلیه برفی است که در زمین های ساده نیز به آرامی حرکت می کند. این وسیله نقلیه دو بازیکن را در خود جای می دهد و درصد خوبی از اسنوبرد سریعتر است. می تواند جایگزین خوبی برای موتور باشد. یک صندلی برای راننده در نظر گرفته شده است و بازیکن پیلیون می تواند تیراندازی کند و پشتیبانی آتش را به تیم ارائه دهد. اگر در حال بازی دو نفره هستید یا تنها دو بازیکن زنده در تیم هستید، وسیله نقلیه خوبی است. ماشین برفی در هنگام عجله گزینه خوبی است زیرا سریع است. همچنین کنترل آن در یک حرکت خطی چندان دشوار نیست، بنابراین اگر دشمن به سمت شما شلیک می کند، می توانید سعی کنید از گلوله ها طفره بروید. با این حال، با سهم عادلانه خود از خطرات همراه است. این وسیله نقلیه سرپوشیده نیست و شما را در معرض گلوله هایی قرار می دهد که به سمت شما شلیک می شود. از آنجایی که وسیله نقلیه سریع است، پیچیدن تند ممکن است دشوار باشد. ظاهر شد

 

تانک

این سخت ترین وسیله نقلیه در بازی Call of Duty: Mobile است. تانک در هیچ بازی دیگری از این فرنچایز حضور نداشته است و یک انحصاری برای موبایل است. این یک وسیله نقلیه بسیار سنگین است که در عین حال کشنده است. این وسیله نقلیه با یک تفنگ صاف 120 میلی متری و یک مسلسل سنگین قدرتمند ارائه می شود. تانک می تواند هر چیزی را که سر راهش باشد نابود کند. تنها راه آسیب رساندن به این خودرو استفاده از مواد منفجره روی زره ​​عقب است. اگر توانستید این وسیله نقلیه را تهیه کنید، باید فقط در آن بنشینید و بدون هیچ خطری در اطراف نقشه پرسه بزنید. خیلی سریع نیست و می تواند در زمین های ناهموار گیر کند، اما این وسیله نقلیه سختی است، بنابراین کند بودن در جاده نباید مشکلی ایجاد کند. هیچ بازیکنی در این وسیله نقلیه در معرض قرار نمی گیرد زیرا ضد گلوله است. این بهترین وسیله نقلیه در کل بازی است و به ویژه برای کمپینگ ها مفید است.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد وسایل نقیله در بازی کالاف دیوتی موبایل، از هر نوعی وجود دارد که هر کدام بسته به شرایطی که داخل بازی پیش می آید کاربرد دارند. مجموعه گیم سیتی در این مقاله انواع وسایل نقلیه در کالاف دیوتی موبایل را برای شما به طور کامل شرح دادیم. امیدوارم که مطالب مفیدی را تواسنته باشیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورت رضایت از ما نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها