آموزشی, اخبار بازی ها

درباره رویال پس بازی پابجی موبایل (Royale Pass )چی میدونی؟

Royale Pass بازی پابجی

همه ی نکات درباره رویال پس بازی پابجی موبایل

الایت پس pubg mobile نوعی گذر در بازی پابجی موبایل است که با استفاده از این گذر می توان در این بازی ماموریت های چالش برانگیز بیشتری را انجام داد. در ادامه به بررسی کاملی از رویال پس پابجی موبایل و همچنین معرفی آن خواهیم پرداخت. اگر میخواهید همه چیز درباره رویال پس بازی پابجی موبایل را بدانید در ادامه با گیم سیتی همراه باشید.

همانطور که می دانید بازی پابجی دارای طیف گسترده ای از سلاح های متفاوت است که با پیشروی در بازی آن ها را به دست خواهید آورد و می توانید از خودتان دفاع کنید؛ همچنین از جا به جایی وسایل نقلیه نیز می توانید بهره ببرید. در خانه ها و مکان های مختلف پناه بگیرید و با انجام کارهای مختلف باید فقط سعی کنید که زنده بمانید و آخرین نفری باشید که نجات پیدا کرده است.

رویال پس Rolaye Pass پابجی چیست؟

رویال پس پابجی موبایل، متشکل از ماموریت هایی می باشد که دارای چالش هایی در بازی است. رویال پس پابجی یک رویداد فصلی است و در طول فصل این اجازه را به بازیکن می دهد تا ماموریت های مختلفی را انجام دهد و جوایز مختلفی را هم کسب کند. عضویت در این بازی رایگان است اما می توانید با خریدن الایت از مزایای بهره مند شوید.

دسته بندی عضویت در رویال پس پابجی به دو شکل زیر میباشد:

1. عضویت رایگان (فقط جوایز رایگان)

2. عضویت الایت (جوایز و اسکین های خاص)

درباره رویال پس Royale Pass بازی پابجی موبایل چی میدونی؟

رویال پس دارای 70 لول است که بخش رایگان در 5 قسمت اول قرار می گیرد؛ هنگامی که شما 10 لول را به اتمام رساندید می توانید باکس مشخص را باز کرده و آیتم های مشخص شده را به دلخواه خودتان از ردون باکس انتخاب کنید. در بخش الایت شما شاهد الایت و الایت پلاس هستید که در زیر به توضیح دسته بندی که در بالا صورت گرفته است می پردازیم.

بازیکنان هر دو گروه برای انجام فعالیت، ماموریت های روزانه و چالش های مختلفی را ریافت می کنند. آنها با انجام ماموریت های روزانه بسیار ساده هستند و اغلب باید دو مسابقه انجام دهند، اما بازیکنان ماموریت های چالشی کمی سختکوشانه باید بازی را ادامه دهند؛ فقط بازیکنانی که Elite Pass دارند می توانند برخی از آنها را کامل کنند. همانطور که می توان حدس زد، این نوع ماموریت امتیاز رویال بیشتری را کسب می کند و هدف بازیکن به کسب امتیاز بیشتر و رتبه های مختلف با انجام ماموریت های بیشتر است.

هر رتبه ای که کسب می کنید، پاداش دیگری را دریافت می کنید و جوایز برای هر بازیکنی که در pubg mobile عضویت رایگان دارد بیشتر از سکه های رایگان است. اگر می خواهید در پس الایت پابجی از اسلحه های نادر و لباس ویژه هم برخوردار شوید، با کسب رتبه های ویژه از رویداد UC آنها را بدست آورید. بازیکنانی که عضویت رایگان دارند نی می توانند از رویداد Royale Pass بهره مند شوند و از طرفی اگر می خواهند از جوایز درجه یک استفاده کنند باید یک Elite خریداری کنند.

چگونه الایت پس پابجی را خریداری کنیم؟

درباره رویال پس Royale Pass بازی پابجی موبایل چی میدونی؟

نحوه خرید الایت پس پابجی به اینصورت است که ابتدا باید یوسی UC یا ارز بازی را خریداری کنید و باید بدانید که هیچ جایگزینی برای خرید آن جز پول واقعی وجود ندارد؛ به همین دلیل یکبار خرید آن کافیست و دفعات بعدی نیازی نیست که پولی خرج کنید. با اینحال شما می‌توانید برای خرید اسلحه های نادر و لباس ها و لوازم آرایشی برای اعضای برتر از UC استفاده کنید.

به طور کلی هر کسی که می خواهد به طور واقعی در این بازی حضور داشته باشد باید از الایت پس پابجی خود استفاده کند و در آخر کسی که با مهارت های لازم بتواند به راحتی مرحله را به پایان برساند می تواند از برنده شام مرغ شود. پول خرج کردن برای دنیای مجازی باید شما را به شام مرغ برساند، اگر فکر می کنید که نمی توانید به این مرحله برسید پس بدون خرید الایت پابجی با همان عضوی رایگان به بازی کردن ادامه دهید.

همچنین به مدت دو ماه می توانید از بلیتی که خریدید یعنی Elite Pass استفاده کنید و بعد از آن دوباره باید تمدید کنید. در هر صورت این بازی هیجان انگیز ارزش یکبار رویال پس پابجی خریدن را دارد.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها