آموزش فری فایر

۵ اسلحه برتر در بازی فری فایر 2022

معرفی بهترین اسلحه‌های بازی فری فایر ۲۰۲۱

معرفی ۵ اسلحه برتر در بازی فری فایر 2022

در بازی فری فایر Garena Free Fire اسلحه‌هایی وجود دارند که گیمرها می‌توانند از میان آن‌ها انتخاب کنند. درواقع این بازی دارای یکی از متنوع‌ترین مجموعه‌های سلاح است با بردها وشدت شلیک متفاوت برای بازیکن‌هایی که در زمین نبرد از آن استفاده می‌کنند. در این مقاله از گیم سیتی هم قرار است که به بهترین سلاح های بازی فری فایر و معرفی ۵ اسلحه برتر در بازی فری فایر 2022 بپردازیم.

تفنگ‌های جنگی بخش مهمی از ژانر بتل رویال در هر بازی موبایلی است و فری فایر هم از این قاعده مستثنی نیست. درنتیجه برای این‌که موفقیت بیشتری کسب کنید باید در مورد انواع سلاح‌ها بدانید تا بتوانید بهترین‌ها را داشته باشید.

بهترین سلاح های بازی فری فایر5:Groza

Groza با وجود قدرت شلیک AK و بدون مشکلات لگد زدن سنگین، از بهترین سلاح‌های بازی فری فایر است. تنها ایراد این اسلحه این است که به عنوان یک لوت معمولی در بازی وجود ندارد. در حال حاضر Groza در مود CS هم موجود است و بازیکنان می‌توانند استفاده از آن را در نظر داشته باشند.

۵ اسلحه برتر در بازی فری فایر ۲۰۲۱

4:AN94

AN94 یک سلاح دیگر در این فهرست، بسیاری کاربردی و از ۵ اسلحه برتر در بازی فری فایر 2022 است. این سلاح در ژانر AR و برای جنگ‌هایی با برد متوسط و نزدیک مناسب است و قدرت آسیبش قابل‌توجه و قدرت شلیکش زیاد است.

در یک برد متوسط، چنین سلاحی همچنان می‌تواند بهتر از بیشتر مسلسل‌ها عمل کند. هنوز هم بازیکنان زیادی تمایل دارند که از AN94 که سلاحی با ریت شلیک بالا و صدمه‌ی بالاست دوری کنند.

3:M1887

M1887 یکی از کشنده‌ترین‌ها در لیست بهترین اسلحه‌های فری فایر است. یک هدشات از این سلاح کافی است برای نابودی ناگهانی یا حذف دشمن در بردهای نزدیک. تنها مشکل M1887 برد و کوتاهی خشاب است.

این سلاح قدرت نفوذ بسیار بالا و کشنده‌ای در جلیقه‌ها دارد و برای شلیک به بدن دشمنان بسیار مناسب است.

لیست بهترین اسلحه‌های فری فایر2:UMP

UMP یکی از بهترین مسلسل‌های موجود در فری فایر است. مسلسل اسلحه‌ای است با نفوذ زرهی و قدرت شلیک بالا. بازیکنانی با جلیقه‌های سطح بالا می‌توانند با این اسلحه به‌راحتی کشته شوند و گیمرها می‌توانند به جای MP40 از این سلاح استفاده کنند.

1:Woodpecker

Woodpecker را می‌توان به عنوان بهترین اسلحه‌ی هیبریدی بازی توصیف کرد. بازیکنانی که با ARها آشنا هستند برای سازگار شدن با این اسلحه مشکلی نخواهند داشت. Woodpecker با کنار زدن سلاح M82B، به قوی ترین اسلحه اسنایپر بازی تبدیل شده است. سلاح‌های دیگر مثل SKS ،M14 یا SVD به هیچ وجه قابل مقایسه با آن نیستند. می توان هر نوع ضمیمه ای را بر روی این سلاح قرار داد.

اسلحه برتر در بازی فری فایر ۲۰۲۱

اما چطور می‌توان جم فری فایر را تهیه کرد؟

پاسخ به این سوال می‌تواند یک کلمه باشد: گیم سیتی

خرید جم فری فایر از گیم سیتی

حتی با وجود سلاح قوی، لباس و سایر تجهیزات، ممکن است در بعضی مراحل بازی گیر کنید و شاید چند روز درگیر یک مرحله خاص باشید؛ این‌جاست که خرید الماس فری فایر به شما کمک می‌کند و با استفاده از آن می‌توانید مرحله را ساده‌تر کنید و آن را به پایان برسانید.

نتیجه‌گیری

قطعاً اگر از علاقه‌مندان به بازی‌های موبایلی معتبر باشید، می‌دانید که برای کسب موفقیت‌های بیشتر در هر بازی‌ای شما به پول درون برنامه‌ی آن بازی نیاز دارید و این پول در فری فایر جم یا الماس فری فایر است. الماس فری فایر به شما کمک می‌کند تا به امکانات و تجهیزات بیشتر و باکیفیت‌تری دسترسی داشته باشید.

در این مقاله ما به معرفی ۵ اسلحه برتر در بازی فری فایر 2022 پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «رازهای سطح گرند مستر بازی فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

شما می‌توانید خرید الماس فری فایر را با بهترین قیمت و سریع‌ترین زمان در game30t انجام دهید. شارژ جم فری فایر در گیم سیتی به هیچ عنوان نیاز به ورود به اکانت شما ندارد و تنها با آیدی اکانت قابل انجام است و کافی است که آیدی‌تان را برای ما ثبت کنید. همچنین اگر دوست دارید به‌صورت هفتگی یا ماهانه جم دریافت کنید، می‌توانید از گیم‌ سیتی کمک بگیرید.

 

منبع: firstsportz.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها