تلفن تماس : 34545990 – 031 (پاسخگویی ٧ روز هفته 10 صبح الی 14)

سوالات متداول کاربران

چرا گیم سیتی را بهترین فروشگاه بازیهای آنلاین می نامند؟

فروشگاه گیم سیتی با 2 سال سابقه فعالیت تخصصی در زمینه آیتم درون برنامه بازیهای آنلاین توانسته نظر بسیاری از گیمرهای مطرح کشور را به خود جلب کند! فقط کافی است نگاهی به نظرات مشتریان ما در زیر هر محصول بیندازید! ویژگی اصلی این فروشگاه انجام سریع سفارشات با ارزان ترین قیمت برای تمامی محصولاتش است!

چرا قیمت های گیم سیتی ارزانتر از دیگر فروشگاهاست؟

اگرچه عامل اصلی تعیین کننده قیمت فروش محصولات در تمامی فروشگاه ها نرخ دلار حواله ای است اما چیزی که گیم سیتی را از دیگر رقبا متمایز میکند نرخ سود دریافتی بسیار کم آن است! به بیان دیگر دلیل قیمت بالای محصولات در دیگر فروشگاه ها نرخ سود بالایی است که از مشتری گرفته میشود

چگونه به گیم سیتی اعتماد کنیم؟

گیم سیتی یک از معدود فروشگاه هایی در زمینه بازیهای آنلاین است که دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت میباشد! داشتن این نماد به معنی تایید صلاحیت فروشگاه و پرسنل آن از سوی مراجع قانونی است.

زمان انجام سفارشات در فروشگاه گیم سیتی چقدر است؟

زمان انجام سفارشات برای تمامی محصولات از 15 دقیقه تا حداکثر 2 ساعت کاری میباشد که بدون دریافت هزینه اضافه انجام میشود! لازم به ذکر است که زمان انجام سفارشات مربوط به پابجی موبایل حداکثر 15 دقیقه خواهد بود.

آیا امکان انجام سفارشات کلش آف کلنز بدون ارائه رمز جیمیل وجود دارد؟

بله قطعا! نه فقط کلش اف کلنز بلکه سفارشات بازیهای کلش رویال و براول استارز نیز در گیم سیتی بدون نیاز به رمز جیمیل انجام میشود. تنها کافی است اکانت شما به سرویس سوپرسل آیدی متصل باشد!

چه اطلاعاتی برای شارژ یوسی پابجی موبایل مورد نیاز است؟

فقط آیدی و نام اکانت شما! گیم سیتی این امکان را فراهم کرده تا کلیه سفارشات مربوط به پابجی موبایل (یوسی ، رویال پس و…) تنها بوسیله ID اکانت شما که در قسمت پروفایل بازی قابل مشاهده است انجام شود!

ارتباط با مدیران

[contact-form-7 id=”13953″ title=”تماس با ما”]