راه های ارتباطی با مدیران و پشتیبانی سایت گیم سیتی متنوع و در دسترس است

شما میتوانید در زمان های مختلف و بر اساس نیاز خود با ما در ارتباط باشید

ارتباط از طریق چت آنلاین

جهت سهولت در ارتباط گیری با همکاران و بخش پشتیبانی ، فروشگاه گیم سیتی امکان درج سوالات و ابهام های احتمالی شما از طریق سیستم چت آنلاین را فراهم نموده ، این امکان در ساعات کاری  (10 صبح تا 7 بعد از ظهر)  در تمامی روزهای هفته فعال میباشد (یک آیکون چت آنلاین سمت راست پایین سایت نمایش داده میشود).در واقع این روش یکی از سریعترین راه ها برای دریافت پاسخ میباشد.

تیکت پیشتیانی

یکی دیگر از راه های حل مشکلات و یا پاسخ به سوالات احتمالی استفاده از سیستم پشتیبانی میباشد.برخی مواقع برای بررسی بیشتر و دقیق تر میبایست از بخش پشتیبانی اقدام نمایید .برای اینکار کافیست ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و از طریق ارسال تیکت پشتیبانی اقدام نمایید.در این روش هم پاسخ های کاربران در ساعات کاری داده خواهد شد و مدت زمان پاسخگویی ممکن است به نسب چت آنلاین ، زمانبر تر باشد.

تماس تلفنی

مطمئنا استفاده از روش های چت آنلاین و پشتیبانی فروشگاه گیم سیتی موثرتر خواهد بود ، با این حال اگر بعد از امتحان روش های بالا همچنان به پاسخ سوال خود نرسیدید میتوانید با شماره تماس زیر ارتباط برقرار کرده و در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود. توجه داشته باشید پاسخگویی تلفنی در ساعات کاری(10 صبح تا 7 بعد از ظهر) و شنبه تا چهارشنبه (به غیر از روزهای تعطیل) خواهد بود.
021 -