اخبار بازی ها

چطور در PUBG، برای یک چیکن دینر شانس بیشتری داشته باشیم

یک نقشه‌ی راهنمای PUBG  در جهت بالا بردن شانس شما برای چیکن دینر

یکی از بهترین روش‌ها برای این‌که بتوانید در بازی PUBG  شانستان را برای چیکن دینر بالا ببرید، این است که بهترین استراتژی‌ها را برای استفاده در شرایط متفاوت یاد بگیرید. به‌این‌منظور ما یک راهنمای نقشه‌ی PUBG  را برای نقشه‌ی بیایان Miramar  تهیه کرده‌ایم تا همه‌چیز را برای شما ساده‌تر کنیم.

Miramar   نسبت به Erangel   یک تجربه‌ی بصری و بازی‌ای کاملاً متفاوت است که به جای زمین‌های سبز و تپه‌های نرم، شما را در موقعیت سفر به بیابانی داغ و سوزان، شهرهایی پر از کلبه و منظره‌های سنگی قرار می‌دهد. این محیط به‌طرز قابل‌توجهی بزرگ‌تر است و در آغاز بازی، فضای بیشتری را برای افراد و تیم‌ها فراهم می‌کند، اما فقط در صورتی که مناطق فرودشان را به دقت انتخاب کنند.

خبر خوب برای شما هواداران پابجی موبایل این است که اگر به دنبال فروش یوسی ارزان هستید، به وبسایت درستی مراجعه کرده‌اید.

Pecado

Pecado محوطه‌ای کوچک‌تر، نزدیک به وسط نقشه است که تحت‌کنترل ساختمانی بزرگ قرار دارد که به نظر می‌رسد یک سالن بوکس باشد. از آنجایی که سقف این مکان دارای سوراخ‌هایی بزرگ است، فرود آمدن به داخل آن بسیار آسان است اما حواستان باشد که تنها هستید یا تیمی از افراد دیگر همراهتان هستند چون این مکان دارای چیزهای زیادی برای به غارت بردن است؛ چیزهایی مثل جلیقه‌های درجه سه، کوله‌پشتی و کلاه‌های ایمنی.

در نتیجه طبیعتاً یک گروه پرجمعیت می‌توانند خیلی زود آماده شوند. با این حال این احتمال وجود دارد که یک یا دو نفر از افراد تیم شما به دلیل عجله‌ای که برای به دست آوردن اسلحه‌های این مکان دارند، از بین بروند.

Pecado   اقدامات فوری و غنائم زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد و گاهی به آن «مدرسه‌ی جدید» یا Pochinki جدید هم می‌گویند. من شخصاً ترجیح می‌دهم دیرتر سراغ آن بروم حتی اگر دلیلش این باشد که منطقه‌ی فرود بعدی  از «مدرسه‌ی جدید» هم بهتر است.

Hacienda del Patron

به‌سختی می‌توان منطقه‌ای جذاب‌تر از Hacienda del Patron  را روی نقشه‌ی PUBG Miramar  پیدا کرد. این فضا تقریباً وسط نقشه قرار گرفته است و هم‌جواری آن با Pecado  شبیه به هم‌جواریPochinki  و مدرسه است در Erangel. Hacienda   دارای تعداد بسیار زیادی از اسلحه‌ها و تجهیزات پیشرفته است. همچنین می‌توان گفت که اگر این منطقه شناخته‌شده‌ترین منطقه‌ی فرود نباشد، قطعاً یکی از مشهورترین‌هاست.

اما باید به این نکته هم توجه کرد که که این نقطه از نقشه بسیار «داغ» است و حتی باید تأکید بر صفت داغ را دو برابر کرد. من تجربه کرده‌ام که گاهی حدود سی نفر، در بازی‌های گروهی، در Hacienda  فرود می‌آیند و بسیاری‌شان درجا از بین می‌روند. خلاصه که شانس بقا در این منطقه بسیار پایین و میزان هیجان بسیار بالا و تضمین‌شده است.

Campo Militar

با این‌که Campo Militar  حالت یک اردوگاه نظامی را دارد اما شباهتی به جزیره‌ی نظامی واقع در Erangel   ندارد. بله این منطقه در حاشیه‌ و مرز نقشه واقع شده است اما فضایی ایزوله‌شده نیست و رقابت خیلی کمتری در این‌جا جریان دارد.

این ویژگی ممکن است با پیشرفت و توسعه‌ی بازی تغییر کند اما درحال‌حاضر این منطقه خیلی دورتر از مناطق مبارزاتی است. بهترین انتخاب برای این‌که در امنیت به این منطقه برسید و از آن خارج شوید این است که تا جایی که امکان دارد نزدیک به شمال شرقی نقشه حرکت و آن‌جا یک ماشین تهیه کنید.

باتوجه به این‌که این منطقه‌ی نظامی برخلاف Pecado   یا Hacienda خیلی دور از مرکز قرار دارد، اگر بدون یک وسیله‌ی نقلیه در آنجا گیر بی‌افتید، نمی‌توانید نجات پیدا کنید.

این منطقه یک مکان نظامی است پس طبیعی است که غنائم زیادی داشته باشد و از سویی دیگر رقابت در این منطقه خیلی پایین است. درواقع می‌توان گفت که این موقعیت خیلی پیش می‌آید که شما تنها فرد حاضر در این نقطه باشید و در میان پادگان‌ها به تاراج غنائم مشغول شوید.

در بازی‌های تک‌نفره، حواستان به کسانی که در این محل کمپ کرده‌اند باشد. مسلماً نمی‌خواهید به قیمت این‌که کسی که پشت بوته‌های نزدیک ماشینتان قایم شده است، به سمت شما دست به اسلحه ببرد، صاحب همه‌ی غنايم شوید.  اگر به صورت تیمی بازی کنید، شانس بسیار زیادی وجود دارد که همه‌ی افراد تیم در این منطقه آماده شوند.

زندان

در Miramar، منطقه‌ی شروع بازی درون زندانی واقع در پایین گوشه‌ی چپ نقشه است و برگشتن به آن نقطه خیلی راحت است. از آنجایی که غنائم سطح بالایی آن‌جا وجود دارند، همیشه افرادی در این نقطه هستند اما جمعیتش بیش‌ازحد نیست.

بااین‌حال این لوکیشن در مرز نقشه است و همان مشکل منطقه‌ی نظامی را دارد و اگر وسیله‌ی نقلیه‌ای آن اطراف نباشد، احتمال گیرافتادن‌تان زیاد است. همچنین، زندان واقع در جزیره‌ای کوچک است و با این‌که رفت‌وآمد در آن زیاد نیست، همیشه این احتمال مخفی شدن سربازانی روی پل‌هایی که به‌سمت سرزمین اصلی هستند وجود دارد. دقیقاً چیزی شبیه به داستان منطقه‌ی نظامی Erangel.

Water Treatment Facility

منطقه‌ی Water Treatment Facility  در کمتر از یک کیلومتر و شمال Hacienda del Patron  واقع شده است. این مکان نه‌تنها تجهیزات و غنائم خیلی خوبی برای آماده شدن یک تیم کامل و انتخاب اسلحه‌ها دارد که جای خلوت و آرامی هم هست.

چه به صورت انفرادی بازی کنید و چه تیمی، اخیراً این منطقه یکی از بهترین مکان‌ها برای فرود است؛ جایی که دارای اسلحه‌هایی باکیفیت و کافی است و با اینکه نزدیک به مرکز نقشه و جایگاه مناسبی برای تحرکات میدانی است، مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد.

استراتژی‌هایی برای نقشه‌ی Miramar

به‌طورکلی می‌توان گفت که در Miramar موارد کمی نسبت به Erangel  تغییر کرده‌اند اما باید مراقب بعضی چیزها باشید. حواستان باشد که که از مناطقی مثل Pecado  یا Hacienda  دوری کنید چون حتی اگر در اولین جنگ جان سالم به در ببرید ممکن است که یک یا دو نفر از هم‌تیمی‌های‌تان از دست بروند.

بیشتر به دنبال جاهای دنج و کمتر شناخته‌شده‌ای مثل Water facility  یا Military camp  برای آماده شدن باشید و از صدمه‌ای که ممکن است در ابتدای بازی ببینید، دوری کنید. مطمئن باشید که بسیاری از تیم‌هایی که در بازی با آن‌ها مواجه می‌شوید، در همان مراحل ابتدایی یک یا دو نفر از اعضای‌شان را از دست می‌دهند.

رانندگی در Miramar  خیلی سخت است چون کوه‌ها پر از دست‌انداز و سوراخ هستند و هر کسی که در ماشین است امکان دارد که در سرعت بالا صدمه ببیند. اگر می‌توانید از وسایل نقلیه استفاده نکنید. سعی کنید بدوید و به هر دشمنی که سر راهتان قرار می‌گیرد تیراندازی نکنید. نقشه‌ی جدید بزرگ‌تر است و این احتمال وجود دارد که از مسافت‌های خیلی دور هم دیده شوید جون در یک منطقه‌ی بیابانی، لکه‌ای سیاه قابل‌تشخیص‌تر است.

پیشنهاد می‌شود که وقتی در شهرها هستید، از پنجره‌های بسته به بیرون نپرید چون صدای شکسته شدن شیشه خیلی بلند است و تا مسافت دوری به گوش می‌رسد. بله پرش‌های این چنینی خیلی لذت‌بخش است اما ما که نمی‌خواهیم عاقبت بدی داشته باشد. می‌خواهیم؟

بازیکنان باتجربه‌ی پابجی می‌دانند که یکی از بهترین روش‌ها برای بالا بردن سطح بازی در پابجی موبایل، خرید یوسی است. شما می‌توانید با ما در game30t در تماس باشید، تا با بهترین و سریع‌ترین و منصفانه‌ترین شیوه، این واحد پولی را تهیه کنید.

بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها