تنظیمات چهار انگشتی بازی کردن در فری فایر

تنظیمات چهار انگشتی بازی کردن در فری فایر

چطور در فری فایر چهار انگشتی بازی کنیم؟

میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان وجود دارند که فری فایر  Garena Free Fire را بازی می‌کنند. این بازی در مقایسه با بازی‌های دیگر دارای ویژگی‌هایی فوق‌العاده مثل یک گیم پلی بهتر است. اگر شما یک بازیکن همیشگی این بازی باشید، احتمالاً می‌دانید که این بازی به مهارت‌های کنترلی بهتری برای برنده شدن نیاز دارد.

بیشتر بازیکنان فری فایر از انگشت‌های شست برای کنترل بازی استفاده می‌کنند و این راحت‌ترین روش برای بازی کردن است. شما نیاز دارید که بدوید، شلیک کنید، هدف‌گیری کنید، بپرید و از مهارت‌ها استفاده کنید، اما این کارها را نمی‌شود فقط با دو انگشت انجام داد. درنتیجه بیشتر گیمرها خیلی زود می‌بازند و نمی‌توانند تا انتهای بازی پیش بروند. شما همچنین باید تنظیمات Fire Headshot را چک کنید تا بتوانید دشمن را با نشانه‌گیری خودکار هدف قرار دهید.

پس اگر بخواهید هم‌زمان اقدامات بیشتری انجام دهید، چه باید بکنید؟ آیا راهی وجود دارد؟ بله می‌توانید از چهار انگشت استفاده کنید و هم‌زمان کارهای بیشتری انجام دهید. اما برای این کار نیاز به تمرین بیشتری دارید. با چهار انگشت بازی کنید و لذت ببرید. به این سبک بازی 4 Finger Claw می‌گوییم.

در اینجا به جزئیاتی در مورد تنظیمات چهارانگشتی فری فایر می‌پردازیم. با ما همراه باشید و در مورد آن بیشتر بدانید.

تنظیمات چهار انگشتی بازی کردن در فری فایر

تنظیمات فری فایر برای بازی کردن با چهار انگشت

در ابتدا باید تنظیمات بازی را تغییر دهید تا بتوانید از چهار انگشت استفاده کنید. یعنی موقعیت دکمه‌های را حرکت دهید و سایز آن‌ها را تغییر دهید.

 دکمه‌ی Fire را به بالا و سمت چپ اسکرین ببرید. دقیقاً کنارminimap.

سایز را به ۱۰۰٪ برسانید تا بتوانید به راحتی روی آن کلیک کنید.

حالا دکمه‌ی Aim را به بالا و سمت راست ببرید. در کنار اسلحه‌ی HUD.

سایز را به ۱۰۰٪ برسانید.

حالا منو grenade را در کنار جوی استیک بگذارید و سایزش را ۱۰۰٪ کنید.

شما می‌توانید به راحتی و با انگشت شست راست به آن برسید.

و بهتر است که در سمت راست شست، دکمه‌هایی مثل jump، skill و دکمه‌های reload را قرار دهید.و سایز آن‌ دکمه‌ها را مشخص کنید تا فشار دادن آن‌ها برای‌تان راحت شود.

تنظیمات Sensitivity برای بازی کردن با چهار انگشت

شما برای بازی کردن فری فایر با چهار انگشت باید sensitivity را هم مشخص کنید. باید General Sensitivity را به ۱۰۰ برسانید که کمک می‌کند مسیر را تغییر دهید و به راحتی حرکت کنید. برای دوربین‌های بزرگ‌تر، sensitivity را کاهش دهید تا بتوانید دقیقاً هدف‌ها را نشانه بگیرید.

بقیه‌ی تنظیماتی که باید تغییر کنند شامل موارد زیر هستند:

Quick Reload: Turn ON

Quick Weapon Switch: Turn OFF

Vehicle Controls: Two-handed control

Auto parachute: ON

Damage Indicator: New

برای فری فایر بازی کردن با چهار انگشت، همچنان تمرین کنید. در ابتدا ممکن است خوب بازی نکنید اما وقتی درگیرش شوید، بهترین بازیکن خواهید بود.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «مقایسه پابجی و فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
لاله دهقان‌پور
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها