اخبار بازی ها

تنظیمات چهار انگشتی فری فایر (بهترین چیدمان فری فایر 💯)

تنظیمات چهار انگشتی بازی کردن در فری فایر

تنظیمات چهار انگشتی فری فایر

چیدمان فری فایر: میلیون‌ها بازیکن در سراسر جهان وجود دارند که فری فایر  Garena Free Fire را بازی می‌کنند. این بازی در مقایسه با بازی‌های دیگر دارای ویژگی‌هایی فوق‌العاده مثل یک گیم پلی بهتر است. اگر شما یک بازیکن همیشگی این بازی باشید، احتمالاً می‌دانید که این بازی به مهارت‌های کنترلی بهتری برای برنده شدن نیاز دارد.

بیشتر بازیکنان فری فایر از انگشت‌های شست برای کنترل بازی استفاده می‌کنند و این راحت‌ترین روش برای بازی کردن است. شما نیاز دارید که بدوید، شلیک کنید، هدف‌گیری کنید، بپرید و از مهارت‌ها استفاده کنید، اما این کارها را نمی‌شود فقط با دو انگشت انجام داد. درنتیجه بیشتر گیمرها خیلی زود می‌بازند و نمی‌توانند تا انتهای بازی پیش بروند. شما همچنین باید تنظیمات Fire Headshot را چک کنید تا بتوانید دشمن را با نشانه‌گیری خودکار هدف قرار دهید.

پس اگر بخواهید هم‌زمان اقدامات بیشتری انجام دهید، چه باید بکنید؟ آیا راهی وجود دارد؟ بله می‌توانید از چهار انگشت استفاده کنید و هم‌زمان کارهای بیشتری انجام دهید. اما برای این کار نیاز به تمرین بیشتری دارید. با چهار انگشت بازی کنید و لذت ببرید. به این سبک بازی 4 Finger Claw می‌گوییم. در مقاله از گیم سیتی به جزئیاتی در مورد چیدمان فری فایر و تنظیمات چهار انگشتی فری فایرمی‌پردازیم. با ما همراه باشید و در مورد آن بیشتر بدانید.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «مقایسه پابجی و فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

تنظیمات چهار انگشتی بازی کردن در فری فایر

درست کردن تنظیمات چهار انگشتی فری فایر

اکثر بازیکنان Free Fire از انگشت شست خود برای کنترل بازی استفاده می کنند؛ زیرا این ساده ترین راه برای انجام بازی است. شما باید بدوید، تیراندازی کنید، بپرید، هدف بگیرید و از مهارت ها استفاده کنید، اما این کارها را نمی توان تنها با دو انگشت انجام داد. بنابراین اکثر آنها بازی را خیلی زود باختند و نتوانستند تا پایان نبرد پیش بروند. همچنین باید تنظیمات Free Fire Headshot را بررسی کنید تا هنگام شانه زدن، سر دشمن را به طور خودکار نشانه بگیرید.

بنابراین، اگر بخواهید اقدامات بیشتری را همزمان انجام دهید، چه کاری برای چیدمان فری فایر می توانید انجام دهید؟ آیا راهی برای انجام این کار وجود دارد؟ بله، می توانید از پنجه 4 انگشتی استفاده کنید و اقدامات بیشتری را به طور همزمان انجام دهید. اما برای این کار به تمرین بیشتری نیاز دارید. Free Fire را با 4 انگشت بازی کنید و لذت ببرید. این سبک پلی استایل بازی Free Fire 4 Finger Claw نام دارد.

 • در ابتدا برای درست کردن تنظیمات چهار انگشتی فری فایر باید چند تنظیم دیگر را تغییر دهید. یعنی موقعیت دکمه‌های را حرکت دهید و سایز آن‌ها را تغییر دهید.
 •  دکمه‌ی Fire را به بالا و سمت چپ اسکرین ببرید. دقیقاً کنارminimap.
 • سایز را به ۱۰۰٪ برسانید تا بتوانید به راحتی روی آن کلیک کنید.
 • حالا دکمه‌ی Aim را به بالا و سمت راست ببرید. در کنار اسلحه‌ی HUD.
 • سایز را به ۱۰۰٪ برسانید.
 • حالا منو grenade را در کنار جوی استیک بگذارید و سایزش را ۱۰۰٪ کنید.
 • شما می‌توانید به راحتی و با انگشت شست راست به آن برسید.
 • و بهتر است که در سمت راست شست، دکمه‌هایی مثل jump، skill و دکمه‌های reload را قرار دهید.و سایز آن‌ دکمه‌ها را مشخص کنید تا در چیدمان فری فایر، فشار دادن آن‌ها برای‌تان راحت شود.

حساسیت تنظیمات چهار انگشتی فری فایر

و تنظیمات دیگری که باید انجام شود عبارتند از:

 • Quick Reload: Turn ON (بارگذاری مجدد سریع: روشن کنید)
 • Quick Weapon Switch: Turn OFF (کلید سریع سلاح: خاموش کنید)
 • Vehicle Controls: Two-handed control (کنترل خودرو: کنترل با دو دست)
 • Auto parachute: ON (چتر نجات خودکار: روشن)
 • Damage Indicator: New (نشانگر آسیب: جدید)

برای استفاده از تنظیمات چهار انگشتی فری فایر به تمرین ادامه دهید، در ابتدا خوب بازی نخواهید کرد، اما زمانی که در آن باشید، قطعا بهترین بازیکن خواهید بود. شناسه و رمز عبور Free Fire را فراموش کرده اید؟ برای بازیابی Free Fire ID و رمز عبور و دسترسی مجدد به حساب قدیمی خود، این را بررسی کنید.

نتیجه گیری

برای تنظیمات چهار انگشتی فری فایر، همچنان تمرین کنید. در ابتدا ممکن است خوب بازی نکنید اما وقتی درگیرش شوید، بهترین بازیکن خواهید بود. امیدوارم که مطالب مفیدی را توانسته باشیم در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و با روش جدید چیدمان فری فایر به خوبی آشنا شده باشید. در صورت رضایت از سایت گیم سیتی نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها