اخبار بازی ها

معرفی بهترین مکان‌های فرود بر روی مپ Karakin پابجی موبایل

اهمیت مکان های فرود بر روی مپ karakin

بهترین مکان‌های فرود بر روی مپ Karakin پابجی موبایل را می‌شناسید؟

در بازی PUBG mobile نقشه‌های بسیار زیادی وجود دارند که هرکدام برای مودهای خاصی طراحی شده‌اند. همان‌طور که می‌دانید ‌پابجی ‌موبایل یکی از موفق‌ترین سری بازی‌های بتل رویال است که بیش از میلیون‌ها کاربر فعال در سراسر جهان دارد و تعداد مپ‌های بسیار زیادی هم در این بازی در دسترس هستند.

پابجی موبایل بالاخره مپ کاراکین را که مدت‌هاست منتظرش هستیم، به هوادارنش ارائه داد. ممکن است این نقشه همان چیزی نباشد که بازیکنان پابجی به آن عادت کرده‌اند. کاراکین دارای مناطقی متراکم است و کوچک‌تر از نقشه‌های قبلی بتل رویال. لازم نیست بگوییم که اگر بازیکن خوبی باشید، هرجایی که فرود بیایید پیروز می‌شوید اما بعضی نقاط فرود روی مپ Karakin ، بهتر از بقیه هستند و البته فرود شما بر آن‌ها بستگی به سبک بازی‌تان دارد و کاری که می‌خواهید انجام دهید.

در یک نگاه، ممکن است تصور کنید که کاراکین یک Miramar کوچک است اما این ادعا درست نیست. نقشه Karakin پر از مکان‌هایی برای انفجار و شامل تونل‌هایی برای جنگ، غنائم مخفی و معابری برای مخفی شدن است.

این نقشه می‌تواند سریعاً شلوغ و پرهرج‌ومرج بشود و اگر شما به‌عنوان یکی از علاقه‌مندان به بازی پابجی موبایل مطمئن نیستید که در این نقشه باید کجا فرود بیایید، ما در این مقاله برای‌تان پیشنهادهایی داریم.

حتماً می‌دانید که یک روش مهم و بسیار کارآمد دیگر برای موفقیت در پابجی موبایل، استفاده از واحدهای پولی درون برنامه است تا بتوانید با استفاده از آن‌ها انواع اسلحه‌ها، لباس‌ها، تجهیزات، اسکین‌ها و…را به دست آورید؛ واحدهای پولی‌ای مثل یوسی و انسی.

ما در game30t به شما کمک می‌کنیم تا با بهترین روش و در سریع‌ترین زمان ممکن، خرید یوسی و خرید انسی را انجام دهید.

فضای بازی پابجی موبایل در مپ Karakin

منطقه‌ی Bashara

Bashara از مهم‌ترین مکان‌های فرود بر روی مپ karakin است چون بازیکنان می‌توانند این‌جا غنیمت‌های بسیار زیادی را به دست آورند. از سویی دیگر یکی از مکان های بسیار شلوغ است و بهتر است که به محض فرود آمدن مراقب اطراف خود باشید و یک پوشش دفاعی بسازید.

منطقه‌ی Bahr Sahir‌

این منطقه در قسمت بالایی مپ karakin واقع است. شما می توانید تجهیزات بسیار زیادی را از جمله اسلحه و پیوست‌های اسلحه را این‌جا غارت کنید. درضمن ساختمان‌های بسیار زیاد این منطقه هم پر از تجهیزات هستند.

منطقه‌ی Al Habar

این منطقه در قسمت سمت راست نقشه واقع شده است و دارای غنائم بسیار زیادی است پس تصمیم عاقلانه‌ای است که این‌جا فرود بیایید تا بتوانید تجهیزات موردنظر خودتان را برای نبردهای پیش‌رو تهیه کنید.

فضای بازی پابجی موبایل در نقشه کاراکین

منطقه‌ی Al Hayik

Al Hayik کوچک‌ترین منطقه‌ی دارای نام روی نقشه‌ کاراکین است و یک مکان بسیار عالی برای فرود. این‌جا نیروهای مقاومت چندان زیادی نمی‌بینید و همین به شما کمک می‌‌کند تا راحت‌تر تجهیز شوید.

منطقه‌ی Cargo Ship

ریسک بالا و البته به‌دنبالش، پاداش زیاد! حجم غنائم این نقطه از نقشه بسیار زیاد است اما فقط زمانی باید در این‌جا فرود بیایید که برای جنگ‌های زودهنگام آماده باشید.

منطقه‌ی Hadiqa Nemo

اگر ریسک کردن به‌میزان متوسط را ترجیح می‌دهید و البته غنائمی زیاد را، Hadiqa Nemo یکی از بهترین‌ مکان‌های فرود بر مپ کاراکین است. در این منطقه از کانتینرهای حمل‌ونقل استفاده کنید تا بتوانید غنائم زیادی را به دست آورید.

مپ Karakin در بازی پابجی موبایل

تونل‌ها

در حالی که مکان‌های دارای اسم می‌توانند شما را به زیرزمین برسانند، وسط نقشه این فرصت را برای‌تان فراهم می‌کند که با ریسک کمتر، غنائم به دست بیاورید و بعد قایم شوید. این قسمت از نقشه برای فرود آمدن بسیار امن است.

کلام پایانی

ما در این مقاله تلاش کردیم تا بهترین مکان‌های را برای فرود بر روی مپ Karakin پابجی موبایل، به شما معرفی کنیم. پیشنهادمان این است که خودتان هم نقشه را جست‌وجو و مکان‌هایی را برای فرود پیدا کنید که متناسب با سبک بازی شما هستند.

هرچقدر بازیکن‌ها بیشتر با نقشه آشنا می‌شوند، بهتر می‌فهمند که کجا امن‌تر است و در کدام نقطه مقاومت بیشتری وجود دارد. پس کلید پیروزی این است که مدام تجربه و آزمایش کنید.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «معرفی بهترین مکان‌های لوت مپ کاراکین در بازی پابجی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها