اخبار بازی ها

۱۰ تا از بهترین براولرها برای Gem Grab

معرفی ۱۰ تا از بهترین براولرها برای Gem Grab

طرفداران براول استارز می‌دانند که  Gem Grab برای این بازی مثل نان شب می‌ماند.

براول استارز Brawl Stars همچنان در جهان بازی‌ها می‌درخشد و بازیکن‌هایی را از سراسر جهان به خود جلب کرده است و دارای گیم مودهای زیاد و ایونت‌های خاص هفتگی است. در ماه‌های اخیر، بازیکن‌ها شاهد Volley Brawl، Basket Brawl و Showdown بوده‌اند اما یک گیم مودی که همیشه حضور داشته است، Gem Grab است که درواقع اولین گیم مود برای بازیکنان جدید بود.

Gem Grab برای بازی چند نفره‌ی Supercell، مثل نان شب می‌ماند. تیم‌های سه نفره باید با همدیگر کار کنند تا بیشتر جم‌های بنفشی را جمع‌آوری کنند که هر چند ثانیه یک‌بار در وسط نقشه می‌ریزند. بازیکن‌ها باید با بیشترین جم‌ها براولر دشمن را هدف قرار دهند تا آن‌ها را بدزدند و رهبری را به عهده بگیرند.

به محض این‌که یک تیم ۱۰جم را فراهم می‌کنند، count down ۱۵ ثانیه‌ای آغاز می‌شود و بازیکن‌ها باید در عین این‌که از هم‌تیمی‌های‌شان حفاظت می‌کنند، پناه بگیرند.

در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین براولرها برای Gem Grab بپردازیم.

SPIKE‌ از بهترین براولرها برای Gem Grab

 

10

Spike می‌تواند سرعت دشمنانی را که جم حمل می‌کنند، کم کند

Spike یک براولر حماسی است و این قدرت را دارد که دشمنان را در Gem Grab  موردحمله قرار دهد.  Needle Grenade کاکتوسی است که پرواز می‌کند و شش سوزن به همه‌ی سمت‌ها پرتاب می‌کند و می‌فرستد. این برای رسیدن به دشمنانی با low health که در گوشه و کنار قایم شده‌اند، بسیار فوق‌العاده است.

اگر Spike قبل از انفجار، یک دشمن را بزند، صدمه‌ی بیشتری وارد می‌کند و این Spike را به براولر همه‌کاره تبدیل می‌کند.

اگر رقیب برای شروع یک countdown، به اندازه‌ی کافی جم داشته باشد، حمله‌ی بزرگ Spike یعنی Stick Around شروع می‌شود. بازیکنان زمینی نزدیک رقیب را مورد هدف قرار می‌دهند که سرعت دشمنان را کاهش می‌دهد. این درواقع به تیم بازیکن این شانس را می‌دهد که با بیشتر جم‌ها براولر دشمن را تعقیب کند.

GENE از بهترین براولرها برای Gem Grab

9

دست جادویی Gene، بازی را عوض می‌کند

یک براولر که می‌تواند کمک کند اوضاع در هر Gem Grab تغییر کند، Gene است. این براولر اسطوره‌ای، یکی از بهترین براولرها است و توپی حاوی دودی جدایی را با حمله‌اش پرتاب می‌کند که به آن Smoke Blast‌ می‌گویند. اگر این حمله در اصابت به دشمن موفق نشود، توپ تقسیم می‌شود و دورتر می‌رود که این برای رسیدن به دشمنان فراری بسیار عالی است.

دست جادویی بزرگ او دقیقاً چیزی است که Gene را به انتخابی ضروری برای Gem Grab تبدیل می‌کند. اگر حمله‌ی پرقدرت او با دشمن برخورد کند، می‌تواند او را به سمت Gene  ببرد، به دیوارها و موانع سر راه بکوبد. این برای نزدیک کردن دشمنی که جم حمل می‌کند به تیم بازیکن، مفید است.

8

شلی در بردهای نزدیک مرگبار است

اولین براولرهایی که بازیکنان در بازی مورد استفاده قرار خواهند داد، Shelly است. کاراکتری که در فاصله‌ها و بردهای نزدیک بسیار مرگبار است. در حالی که جم‌ها در مرکز نقشه می‌ریزند، Shelly می‌تواند نزدیک شود و با Super Shell رقیب را دفع کند. این حمله دشمنان را و موانعی را که بر سر راه هستند نابود می‌کند.

وقتی بازیکنان Band Aid را آنلاک می‌کنند، Shelly سریعاً ۲۰۰۰ health points را در حالی که سلامتی‌اش به زیر ۴۰٪ رسیده است، مداوا می‌کند. این به او که یکی از بهترین براولرها است فرصتی دیگر می‌دهد تا دوباره وارد عمل شود و برای گرفتن جم‌ها بجنگد.

7

Jessie می‌تواند همه‌ی دشمنان را با یک شات بزنید

جسی، براولر جاده‌ی Trophy، از بهترین براولرها برای Gem Grab ، دارای حمله‌ای است که فرار کردن از آن خیلی سخت است. او دایره‌های کروی انرژی را به سمت دشمنانش پرتاب می‌کند و اگر با دشمن برخورد کند می‌تواند به سمت نزدیک‌ترین دشمن بعدی برود. این دایره همچنین می‌تواند بازیکنانی را هدف بگیرد که در مسیر نزدیک‌ترین دشمن هستند.

این حمله در Gem Grab خیلی مفید است چون دشمنان اغلب وقتی که برای جمع‌آوری جم می‌گذارند به صورت گروهی هستند و Jessie این شانس را دارد که آن‌ها را با یک شات بزند. با وجود Shocky که قدرت ستاره‌ای او است، برجش کمک می‌کند تا مرکز را نگه دارد و کره‌اش هم بین دشمنان بالا و پایین می‌پرد.

6

Sandy می‌تواند تیمش را از رقیب قایم کند

Sandy یک ساپورت براولر است که هم از منفعت خودش برخوردار است و هم تیمش. او سلامتی معمولی دارد و حمله‌ای که باعث می‌شود دشمنان قبل از خیلی نزدیک شدن، دوبار فکر کنند. Sandstorm  قدرت   Sandy  است که فضایی بزرگ را کاور و هم‌تیمی‌های رقیب را قایم می‌کند. این به نفع بازیکنان است و باعث می‌شود تیم بتواند زاغ سیاه دشمن را چوب بزند یا به جایی که جم‌ها می‌ریزند نزدیک شود.

Standstorm همچنین می‌تواند هم‌تیمی‌ها را شفا دهد یا به دشمنان آسیب بزند که به نفع تیمش در Gem Grab است. Sleep Stimulator ابزار Sandy است و کاملاً سلامتی‌اش را بازسازی خواهد کرد و به بازیکنان اجازه می‌دهد در حالی که در پوزیشن جم‌های‌شان هستند، سریعاً بهبود پیدا کنند.

5

ویژگی خشم Ash، قدرت صدمه و سرعت حرکتش را افزایش می‌دهد

Ash یک براولر است که در سیزن ۸ معرفی شد؛ از بهترین براولرها . او دارای مقدار سلامتی بالایی است و خوشبختانه با توجه به میزان و ویژگی خشمش، سرعت صدمه و حرکتش افزایش پیدا می‌کند. در کنار صفات خاصش، حمله‌ی بزرگش باعث می‌شود که انتخاب بزرگی برای Gem Grab باشد.

Little Helpers پنج موش رباتیک را رها می‌کند که به سمت نزدیک‌ترین دشمن می‌دوند و منفجر می‌شوند. این وقتی که رقبا با جم‌های زیادی قایم می‌شوند، بسیار کمک‌کننده است و این حمله‌ی بزرگ برای این مفید است که لوکیشن را آشکار می‌کند. قدرت ستاره‌ای Ash، First Bash است و قدرت صدمه را حتی بیشتر از زمانی که Rage bar کامل است، افزایش می‌دهد.

NITA از بهترین براولرها برای Gem Grab

4

دوست پشمالوی Nita، عامل بزرگی برای حواس‌پرتی است

دومین براولر در جاده‌ی trophy، Nita است. یکی از بهترین انتخاب‌ها برای Gem Grab. او دارای سلامت و قدرت حمله‌ی متوسط است و این به این معنی است که می‌تواند وقتی جم‌ها را جمع‌آوری می‌کند و صدمه می‌زند، خودش را در مرکز قرار دهد. همتای Nita، روح یک خرس است که در کنارش دعوا می‌کند.

این حمله می‌تواند کمک کند تا دشمنانی را پیدا کنید که جم دارند و ممکن است قایم شده باشند. دوست پشمالوی او هم به‌اندازه‌ی Nita دارای سلامتی است. وقتی بازیکنان قدرت ستاره‌ای Nita را دارند که Hyper Bear نام دارد، خرس با سرعت بیشتری حمله می‌کند. و این هر دور را شکست‌ناپذیر می‌کند.

3

Poco یکی از بهترین شفادهنده‌ها است

در Gem Grab، زنده نگه داشتن هم‌تیمی‌های‌تان بسیار مهم است. مخصوصاً اگر آن‌ها جم‌ها را حمل کنند. Poco، آپشن فوق‌العاده‌ای برای کسانی است که می‌خواهند بازیکن تیم باشند. وقتی بازیکنان قدرت ستاره‌ای او یعنی Da Capo را آنلاک می‌کنند، حمله‌ی او هم‌تیمی‌ها را شفا می‌دهد وقتی که همچنان به دشمن صدمه می‌زند.

Encore قدرتی است که براولرهای دوستانه را برای ۲۹۴۰ امتیاز بزرگ شفا می‌دهد. این برای بازیابی سلامت تیم یک بازیکن وقتی که بعد از جمع کردن جم‌های کافی به دنبال نجات خودشان هستند، فوق‌العاده است. شکی نیست که Poco‌ یکی از بهترین شفادهنده‌ها در بازی است و باعث می‌شود که انتخاب هوشمندانه‌ای برای Gem Grab باشد.

8 BIT از بهترین براولرها برای Gem Grab

2

8-Bit’s Turret به تیم کمک می‌کند تا کنترل مرکز نقشه را به عهده بگیرد

8-Bit یک تیرانداز ماهر است که بازیکنان می‌توانند جاده‌ی trophy را آنلاک کنند. او سریع‌ترین نیست اما از بهترین براولرها برای Gem Grab که می‌تواند بعد از استفاده از Extra Credits دشمنان را نابود کند. او می‌تواند برج دفاعی‌ای را پرتاب کند که باعث می‌شود میزان صدمه‌ای که هم‌تیمی‌ها وارد می‌کنند افزایش پیدا کنند. این کمک می‌کند تا تیم، کنترل مرکز نقشه را به عهده بگیرند و جم‌های زیادتری به دست بیاورند.

8-Bit همچنین داری میزان سلامتی زیادی است که باعث می‌شود قبل از حذف شدن بتواند میزان صدمه‌ی زیادی را وارد کند. این اجازه می‌دهد که او در جنگ باقی بماند و برای تیم جم جمع کند. او با گجتش Cheat Catridge، می‌تواند به طرز دیوانه‌واری به برجش برگردد و همه‌ی جم‌هایی را هم که جمع کرده است با خودش ببرد.

TARA از بهترین براولرها برای Gem Grab

1

Tara لوکیشن دشمن را لو می‌دهد

یک براولر همه‌کاره که همیشه کمک می‌کند تا لوکیشن دشمن مشخص شود، یک براولر حماسی است به نام Tara. حمله‌ی او به این صورت است که سه کارت تاروت را پرت می‌کند که در بردهای نزدیک، بسیار خطرناک است. او با گجتش Psychic Enhancer، باعث می‌شود که کل تیمش بتوانند ببینند دشمن کجا پنهان شده است. در Gem Grab، این یک مزیت است و به‌واسطه‌ی آن می‌توان فهمید که هر دشمن چند جم دارد.

دومین گجت Tara، سه سایه‌ی موقتی دارد که در کنارش می‌جنگند و به سمت دشمن می‌روند حتی وقتی که دیده نمی‌شوند. با وجود قدرت ستاره‌ای او که Black Portal نام دارد، حمله‌ی او یک ورژن سایه‌ای از او می‌سازد تا به جنگ بپیوندد.

اگر شما هم یکی از طرفداران پروپاقرص براول استارز هستید، پیشنهاد می‌کنیم خرید الماس براول استارز را با در کمترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت، در وبسایت game30t تجربه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها