اخبار بازی ها

آیتم ها و جوایز جدید سال ببر کالاف دیوتی موبایل 2022

سال ببر کالاف دیوتی موبایل

سال ببر کالاف دیوتی‌موبایل و آیتم های جذاب این رویداد

سال ببر کالاف دیوتی موبایل به فرصتی تبدیل شده است که می‌توانید به‌واسطه‌ی آن در انواع ایونت‌ها شرکت کنید؛ ایونت‌هایی سرشار از جوایز و آیتم‌های متعدد.

سال نو چینی زمان است برای جشن گرفتن، از نو آغاز کردن و در کنار خانواده و دوستان بودن. سازندگان کالاف دیوتی موبایل Call of duty Mobile تصمیم گرفته‌اند که به منظور تشکر از همه‌ی طرفداران این بازی، آیتم‌هایی مجانی شامل ایونت‌ها، مُدهای مختلف، ویژگی‌های جالب بتل رویال، شکل جدیدی از نقشه‌ی Nuketown و…را ارائه بدهند.

سال جدید چینی (Lunar) در تاریخ ۲۸ ژانویه آغاز می‌شود و در این مقاله به شما نشان می‌دهیم که چه امکاناتی به این مناسبت در اختیارتان قرار گرفته‌اند و به سال ببر کالاف دیوتی موبایل می‌پردازیم.

ایونتی با مضمون Winter Wish

امیدواریم که بزرگ‌ترین آرزوهای‌تان در ایونت Winter Wish برآورده شوند. تسک‌های روزانه را انجام دهید تا بتوانید توکن‌هایی را به دست آورید که می‌توانند برای انتخاب از میان گروهی از جوایز مناسب باشند.

هر هفت مرحله را کامل کنید تا به یک آیتم حماسی، سه آیتم Rare‌ و سه آیتم غیرمعمول (Uncommon) دسترسی داشته باشید.

وقتی این هفت مرحله را کامل کنید، در ادامه یک آیتم حماسی مجانی دیگر هم به شما داده می‌شود.

سال ببر کالاف دیوتی موبایل

ایونت Tiger Pact Collection

سکه‌های ببر را برای کامل کردن تکالیف و وظایف در حالت چندنفره و بتل رویال به دست بیاورید که بعداً می‌توانند برای فعال‌سازی غنائم مورد استفاده قرار بگیرند.

این ایونت شامل جوایز بسیار زیاد، Epic Swordfish، Cool Tiger و Ice Axe، طرح‌های اسلحه‌ی Cool Tiger و آیتم‌هایی شامل سری کامو the Tiger Ritual است.

آپدیت‌های نقشه‌ی بتل رویال

محتواهای نقشه‌های بتل رویال را تجربه کنید که شامل منطقه‌های جدید برفی هستند و فضاهایی اضافی در اطراف شهر اسکی در نقشه‌ی Isolated و سد Hydro. در ادامه به شما می‌گوییم که در هر کدام چه چیزی پیدا خواهید کرد.

آپدیت‌های نقشه‌ی بتل رویال

آیتم‌های جدید

نارنجک‌های شکسته، سال جدید چینی را که دشمن‌ها را به آدم‌برفی تبدیل می‌کنند و لانچرهای FHJ-18 را که وسایل آتش‌بازی را شلیک می‌کنند، غارت کنید و به دست بیاورید.

جایگاه غارت (Loot Platform)

سکوی شناور Atlas Corporation را راه‌اندازی کنید تا وارد یک فضای غارت سطح بالا شوید. زمانی که روی جایگاه هستید، بازیکن‌ها می‌توانند فقط گوله‌های برفی را به سمت همدیگر پرتاب کنند.

سکو را برای دسترسی پیدا کردن به سلاح‌هایی که به دست آورده‌اید، ترک کنید.

بالون‌های غارت

بالون‌هایی را که دورتادور هر نقشه‌ای قرار گرفته‌اند، شلیک کنید تا سکه‌های ببر و صندوق‌های غنائمی که می‌توانند در ایونت Tiger Pact collection، مورد استفاده قرار بگیرند، آزاد شوند.

تقویت سرسره‌ای

همچنان که روی یخ و برف سر می‌خورید، به مسافت‌های دورتری سفر کنید و مانورهای تاکتیکی جدید را باز کنید تا دشمنان خودتان را از بین ببرید.

آدم برفی‌ها

آدم برفی‌ها ساکن مناطق برفی هر نقشه‌ای هستند. آن‌ها را پیدا کنید و تزئیناتی را که ندارند به آن‌ها اضافه کنید تا غنائم و سکه‌های ببر را به دست بیاورید.

وسایل آتش بازی

وسایل آتش‌بازی‌ای را که سرتاسر نقشه پراکنده شده‌اند، راه‌اندازی کنید تا غنائم بیشتری به دست بیاورید.

سال ببر در کالاف دیوتی موبایل

سکه‌های ببر

سکه‌های ببر را در هر زمانی که یک بازیکن را حذف می‌کنید و در هر جایی از نقشه، به دست بیاورید

در نقشه‌ی Isolated، در مینی‌گیم اسنو بورد که توسط Urban Tracker در شهر اسکی هدایت می‌شود، شرکت کنید.

با او صحبت کنید تا اسنو بورد را برای شما بیاورد و مسابقه را آغاز کند. غنائم و سکه‌های ببر را با جمع‌آوری توکن‌های کالاف دیوتی موبایل، به دست بیاورید.

خیلی سریع به خط پایان بروید و امتیازهای‌تان را بر روی تابلوی امتیازات چک کنید.

معبد Nuketown

در Nuketown مستقر شوید که دارای تِمی مرتبط با سال نو چینی است و با فانوس‌ها و معماری معابد کلاسیک کامل شده است.

در محدوده‌ی شهر بزرگ Nuketown قرار بگیرید که همان مبارزاتی را برای شما فراهم می‌کند که همیشه دوست داشته‌اید. با این تفاوت که حالا ظاهری بسیار متفاوت دارند.

مشارکت کردن در Nuketown

مشارکت کردن در Nuketown

در سال ببر کالاف دیوتی موبایل و ایونت ببر با کامل کردن تسک‌ها می‌تواند غنائمی را به دست بیاورید: غنائمی مثل M21 EBR، سلاح‌های سبک، کردیت‌ها و اسلحه‌ی XP.

تأیید پاکت قرمز

در مبارزات سال جدید چینی شرکت کنید که تگ‌های سگ را پاکت‌های قرمز جابه‌جا می‌کنند و نماینده‌ای از شادی و خوشحالی برای خانواده و دوستان هستند.

جشن‌های بیشتر شما می‌تواند در این جهت باشد که غنائمی مثل R9-0، Skull Aflame، Frag Grenade، کردیت‌ها و اسلحه‌ی XP را به دست بیاورید.

پازل سال جدید چینی

وارد همه‌ی ایونت‌های سال جدید چینی شوید و تکه‌های پازل را جور کنید. جوایز را به دست بیاورید تا بتوانید تصویری مثل the Epic Death Angel Alice، پوسته‌ی Laughtrack Operator، اسلحه‌ی CR-56 AMAX و…را به دست بیاورید.

سال قرعه‌کشی ببر

این قرعه‌کشی شامل آیتم‌های زیادی است؛ آیتم‌های زیادی مثل Epic Urban Tracker، پوسته‌ی Pale Prowler Operator، طرح سلاح Zodiac Beast، سری‌های Opulent Courage camo برای Karambit، M13، هلی‌کوپتر و آیتم‌های دیگر.

سال قرعه‌کشی ببر

کلام آخر

در آخر باید این‌طور بگوییم که امیدواریم سال جدید چینی و سال ببر کالاف دیوتی موبایل برای‌تان شامل قدرت و شکوفایی زیادی باشد. برای جشن آماده باشید و جوایز را برای یک شروع جدید باز کنید. سال نو چینی در تاریخ ۲۸ زانویه آغاز می‌شود.

در ضمن فراموش نکنید که یکی از بهترین و سریع‌ترین روش‌ها برای دست‌یابی به آیتم‌ها و تجهیزات هیجان‌انگیز در بازی کالاف دیوتی موبایل دسترسی داشتن به سی پی کالاف دیوتی موبایل است.

ما در مجموعه‌ی game30t به شما کمک می‌کنیم تا در کمٰترین زمان ممکن و با یک قیمت معقول و مناسب، خرید cp‌ کالاف دیوتی موبایل را انجام دهید.

بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها