روش حل مشکل ویس چت در کالاف دیوتی موبایل

آموزش رفع مشکل ویس چت در کالاف دیوتی موبایل

حل مشکل کار نکردن میکروفون درکالاف دیوتی موبایل برای Android و iOS

برای حل مشکل ویس چت در کالاف دیوتی موبایل، مراحل زیر را که درواقع آموزش رفع مشکل میکروفون در کالاف دیوتی موبایل است، دنبال کنید.

به WiFi وصل شوید

در ابتدا باید مطمئن شوید برای استفاده از ویس چت Call of Duty Mobile، به WiFi وصل هستید. این نکته ممکن است در آپدیت‌های آینده یا برای بعضی دستگاه‌های خاصی اهمیت نداشته باشد اما بسته به دستگاهی که از آن استفاده می‌کنید، باید به WiFi وصل شوید تا بتوانید از ویس چت استفاده کنید.

اتصال به وایفای برای حل مشکل میکروفون کالاف دیوتی موبایل

تنظیمات میکروفون

بعد از تغییر اتصال به اینترنت در تنظیمات WiFi، مطمئن شوید که کالاف دیوتی موبایل اجازه دارد به میکروفون‌تان وصل شود. در تنظیمات به قسمت Privacy بروید و در این‌جا کالاف دیوتی موبایل را حتماً فعال کنید.

تنظیمات صدا در کالاف دیوتی موبایل

باید نگاهی به تنظیمات صدا در کالاف دیوتی موبایل بیندازید. پس کالاف دیوتی را باز کنید و به قسمت تنظیمات بروید. در تب صدا و گرافیک، به قسمت Audio بروید. این‌جا حتماً Volume Sliderها را تنظیم کنید. Master volume و ویس چت و میکروفون، نباید میوت شوند.

بعد از ایجاد تغییرات، ویس چت باید در کالاف دیوتی موبایل کار کند. وقتی در بازی هستید باید بتوانید آپشنی را برای فعال کردن کردن میکروفون، بعد از لود کردن یک match، ببینید.

تنظیمات صدا در کالاف دیوتی موبایل

دکمه‌ی میکروفون برای کالاف دیوتی موبایل

در تنظیمات کنترل، روی Custom Layout بزنید. در بالا و سمت راست باید دکمه‌ی Audio را ببینید تا میکروفون را روشن یا خاموش کنید.

آموزش رفع مشکل میکروفون کالاف دیوتی موبایل

همچنین باید به این موضوع فکر کنید که برای حل مشکل میکروفون Call of Duty Mobile کدام دستگاه‌های بلوتوث به دستگاه شما وصل هستند. بعضی هِدسِت‌ها می‌توانند میکروفون ورودی دستگاه را تغییر دهند و اگر میوت شده باشد موقعی که تلاش می‌کنید از میکروفون در بازی استفاده کنید، کار نخواهد کرد.

 

ری استارت کردن دستگاه

در حالتی که هیچ کدام از این روش‌ها کار نکند، موبایل را ری استارت کنید. این عمل همچنین زمانی که مدت‌ زیادی باشد که این کار را نکرده باشید، بسیار کاربردی است. ری استارت کردن دستگاه باعث می‌شود که همه‌ی پروسه‌ها ری استارت شوند و از باگ‌ها و دیگر مشکلاتی که ممکن است با صدا داشته باشید، جلوگیری می‌کند.

ری استارت کردن برای حل مشکل میکروفون کالاف دیوتی موبایل

در این مقاله به آموزش رفع مشکل ویس چت در کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «چطور دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل را متوقف کنیم؟» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
لاله دهقان‌پور
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها