آموزشی

روش پیدا کردن هیستوری کالاف دیوتی موبایل

پیدا کردن هیستوری بازی در کالاف دیوتی موبایل

چطور هیستوری بازی کالاف دیوتی موبایل را پیدا کنیم؟

برای پیدا کردن هیستوری کالاف دیوتی موبایل، مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile را باز کنید و روی آیکون تصویر پروفایل بزنید که بالا و سمت چپ منوی اصلی شما قرار گرفته است. از این‌جا می‌توانید به تب هیستوری History tab بروید.

پیدا کردن هیستوری بازی کالاف دیوتی موبایل

با این کار می‌توانید هیستوری مولتی پلیر، بتل رویال و زامبی بازی را ببینید که اخیرترین بازی‌ را در قسمت بالا نشان می‌دهد.

نتایج بازی

وقتی روی بازی می‌زنید، برای هر بازیکن یک تابلوی امتیازات را می‌بینید. همچنین می‌توانید XPای که به دست آورده‌اید، ضریب KD و دیگر آمارهای بازی خودتان را ببینید. شما همچنین می‌توانید بازیکن‌هایی لابی‌های قبلی را از این‌جا اضافه کنید و دست‌آوردها و مدال‌هایی را که در هر بازی کسب شده‌اند، ببینید.

scoreboard در بازی کالاف دیوتی موبایل

به اشتراک گذاشتن هیستوری

وقتی روی Share می‌زنید، بازی اسکیرین‌شاتی را برای‌تان فراهم می‌کند که می‌توانید آن را در local images‌ ذخیره کنید.

وقتی به تنظیمات هیستوری بروید، می‌توانید share کردن نتایج battle را با آپشن‌های بازیکنان دیگر، غیرفعال کنید. این باعث می‌شود که کاربران دیگر نتوانند در بازی‌های دیگر، اجرای match شما را ببینند.

کمتر گیمری ممکن است نداند که یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای موفقیت در بازی کالاف دیوتی موبایل، دسترسی داشتن به CP یا سی پی است که همان پول یا ارز درون برنامه‌ی این بازی است.

درصورتی که شما هم از هواداران کالاف دیوتی موبایل هستید، پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
5 1 رای
امتیاز
guest
امتیاز
1 دیدگاه
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها