آموزش کالاف دیوتی

چگونه در کالاف دیوتی موبایل حرفه ای شویم؟

چگونه در کالاف دیوتی موبایل حرفه ای شویم؟

 

کالاف دیوتی موبایل به سرعت به یکی از محبوب ترین بازی های تیراندازی در بازار تبدیل شده است، اما به هیچ وجه بازی آسانی نیست. شاید با نگاه اول پیش خود فکر کنید که با یک بازی بسیار ساده و راحتی مواجه شده اید، اما به محض اینکه وارد بازی شوید و با پلیر های حرفه ای روبرو شوید، متوجه می شوید که این بازی به این آسانی هم نیست! در اینجا سایت گیم سیتی قصد دارد به بررسی این بپردازد که چگونه در کالاف دیوتی موبایل حرفه ای شویم؟ پس تا انتها با ما همراه باشید که قرار است نکاتی بسیار مفید را در این باره کسب کنید.

نحوه حرفه ای شدن در کالاف دیوتی موبایل:

حالت تمرین به بازیکنان جدید و موجود کمک می کند تا به میزان زیادی پیشرفت کنند

حالت آموزشی یک حالت بازی بسیار مفید است که COD: Mobile به بازی اضافه کرد. این حالت به بازیکنان کمک می کند تا در جنبه های مختلف بازی مانند ردیابی اجسام متحرک و بهبود کنترل پس زدن پیشرفت کنند.

گذراندن حداقل سی دقیقه یا یک ساعت در روز در میدان تیر به بازیکنان کمک می کند تا در جنبه های مختلف بازی پیشرفت زیادی کنند. تمرکز بر روی نواحی دشوار در حین تمرین، حرکت خوبی برای بازیکنان جدید خواهد بود.

انجام مسابقات رتبه بندی شده به بازیکنان این امکان را می دهد که در اکثر مواقع در برابر افراد واقعی بازی کنند

هنگام شروع بازی، افراد مبتدی تمایل دارند مسابقات عمومی بیشتری را انجام دهند که در بهبود آن چندان کمکی نمی کند. این به این دلیل است که اکثر اوقات در مسابقات عمومی، بازیکنان با ربات ‌هایی روبرو می‌ شوند که شکست دادن آنها کار سختی نیست، زیرا آنها معمولاً فقط می ‌ایستند و منتظر کشته شدن هستند.

در عوض، هنگام انجام مسابقات رتبه ‌بندی شده، بازیکنان باید با بازیکنان سخت ‌کوه در بازی مبارزه کنند و در نتیجه به بازیکنان کمک می ‌کنند تا با موقعیت‌ها سازگار شوند و حس بازی را با یادگیری نحوه مقابله با حریفان دشوار بهبود بخشند.

آگاهی از نقشه و استفاده از مینی مپ برای شناخت مکان های دشمن حیاتی است

در کالاف دیوتی موبایل نقشه های زیادی برای گیم پلی وجود دارد و بازیکنان باید اطلاعات خوبی از نقشه ای که روی آن بازی می کنند داشته باشند. دانستن مکان‌های تخم‌ گذاری دشمن برای نحوه حرکت بازیکنان روی نقشه بسیار حیاتی است و حتی می ‌تواند با حملات جناحی به دور کردن دشمنان کمک کند.

مینی مپ چیزی است که به نظر می رسد بسیاری از بازیکنان در حین بازی آن را نادیده می گیرند. نقاط قرمز روی نقشه کوچک به نشان دادن مکان های دشمن در نقشه کمک می کند. اگر دشمن به ارواح مجهز نباشد، شناسایی آنها آسان خواهد بود و بازیکنان می توانند از این مزیت استفاده کنند.

اصلاح طرح ‌بندی کنترل، حرکت و عکس ‌برداری را آسان ‌تر می‌کند

هنگامی که بازیکنان سعی می کنند بازی خود را به سطح بعدی برسانند، اصلاح طرح کنترل بسیار مهم است. داشتن یک چیدمان که بازیکنان را قادر می سازد هدف خوبی داشته باشند و به راحتی حرکت کنند بسیار ضروری است.

همچنین حرکت به HUD 3-4 انگشتی (Hads-up-display) به بازیکنان این امکان را می ‌دهد تا کنترل‌ ها را روی انگشتان مختلف توزیع کنند. این کمک زیادی خواهد کرد، زیرا بازیکنان را قادر می ‌سازد تا در نبردهای فاصله نزدیک شلیک کنند و زمان هدف گیری از پایین را لغو کرده و در حین شلیک این آزادی حرکت را فراهم می‌کند.

سبک بازی از بازیکنی به بازیکن دیگر متفاوت است

در صحنه COD: Mobile انواع مختلفی از بازیکنان با سبک های مختلف بازی وجود دارد. دو نوع از شناخته شده ترین سبک های بازی، سبک های بازی منفعل و تهاجمی هستند. هنگام شروع بازی، بازیکنان باید سبک بازی را بدانند که بیشتر برای آنها مناسب است و به آن پایبند باشند.

بازی منفعلانه برای جلوگیری از مرگ بیش از حد در هنگام تلاش برای بهبود در بازی توصیه می شود زیرا بازی تهاجمی برای بازیکنان حرفه ای است که از قبل هدف و حرکات خوبی دارند.

حرکت کلید بهبود سریع است

داشتن حرکات خوب در بازی به بازیکنان کمک زیادی می کند تا پیشرفت کنند و همچنین به آنها کمک می کند تا در جنگ های تفنگی زیادی در بازی پیروز شوند. سر خوردن و پریدن در حین دویدن به بازیکنان کمک می‌کند تا از گلوله‌های دشمن زیادی فرار کنند.

حرکات اساسی مانند ضربات رگبار که به سادگی به طرفین حرکت می کند، یک راه ساده برای تبدیل کردن شخصیت شما به هدف دشوارتری در طول یک درگیری با اسلحه است. به همان اندازه که این ساده به نظر می رسد، بسیار مؤثر است. حرکات دیگری مانند دراپ شات و جامپ شات که به ترتیب عبارتند از: رفتن به حالت مستعد در حین تیراندازی یا پریدن در حین تیراندازی در درگیری با اسلحه بسیار موثر هستند.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد بازی کالاف دیوتی موبایل در نگاه اول بسیار اسان و ساده به نظر می رسد، ولی با وارد شدن در آن و مقابله با افراد جرفه ای، متوجه این می شوید که ایتقدرا هم راحت نیست! این مقاله از گیم سیتی را با موضوع اینکه چگونه در کالاف دیوتی موبایل حرفه ای شویم؟ را کامل بخوانید تا هنگام مقابله با افراد حرفه ای شما برنده بیرون بیایید. در صورت رضایت از ما نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها