۱۰ نکته برای رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل

ترفندهایی برای رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل

ترفندهایی برای رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل

رنک آپ کردن در کالاف دیوتی موبایل Call of Duty mobile می‌تواند برای بعضی افراد مشکل‌ساز شود؛ بازیکنانی که خیلی جدی بازی می‌کنند، می‌خواهند به صحنه‌ی ورزش‌های الکترونیکی (esports) برسند، از نردبان امتیازها بالا بروند و…

از آن‌جایی که به دلایل متنوعی، گاهی اوقات بازیکن‌ها در رنک آپ کردن ناتوان هستند، ما تصمیم گرفته‌ایم که در این مقاله به ۱۰ روش مفید برای رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل بپردازیم.

چطور به رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل برسیم

۱. هم‌تیمی‌های خوب

اولین چیزی که به آن برای یک بازی رقابتی نیاز دارید، هم‌تیمی‌های خوبی هستند که می‌توانید به‌صورت منظم با آن‌ها بازی کنید. تلاش کنید که با بازیکن‌ها یا دوستانی که در این بازی توانا و حرفه‌ای هستند در ارتباط قرار بگیرید و درنتیجه‌ی همکاری با آن‌ها خیلی سریع رنک آپ کنید.

۲. ارتباطات مناسب

دومین و مهم‌ترین نکته برای رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل در مورد ارتباطات است. همیشه با بازیکنان تیم‌تان تعامل و ارتباط داشته باشید. این ارتباط می‌تواند از طریق تماس‌ها و چت‌های درون بازی باشد. تلاش کنید که با مدیریت درست بازی، جای دشمنان را پیدا کنید تا تیم‌تان به شما کمک کند و همگی به راحتی رنک آپ کنید.

۳. با سرعت به سمت منطقه‌ی B بشتابید

در حالت Domination بازی، اگر سه بازیکن از تیم دشمن مرده باشند، سریعاً با تیم‌تان  به‌سمت نقطه‌ی B بروید. همیشه شانسی برای گرفتن آن وجود دارد. پس به‌محض این‌که متوجه کشته شدن سه دشمن شدید، با تیم‌تان ارتباط برقرار کنید و با سرعت بالا به سمت نقطه‌ی B‌حرکت کنید.

۴. برنده شدن را مهم‌تر از کشتن بدانید

باید همیشه بدانید که برنده شدن بر کشتن اولویت دارد. این درست است که هرچه بیشتر بکشید، رنک آپ‌تان بالاتر می‌رود، اما برنده شدن خیلی مهم‌تر است چون اگر ببازید، امتیازهای خیلی زیادی را از دست می‌دهید. و اگر ببرید، امتیازهای زیادی را به دست می‌آورید. پس اولویت‌های‌تان را درست انتخاب کنید.

برای کشتن عجله نکنید. خودش به موقع اتفاق می‌افتد.

۵. به وقتش سرعتتان را کاهش دهید

در حالت Search and Destroy بازی، وقتی که در حالت تدافعی هستید، تلاش کنید که آهسته و با سرعت پایین بازی کنید. می‌توانید امتیازی بیشتر از رقبا به دست بیاورید و آن‌ها را غافل‌گیر کنید. اما شما باید موقعیت خودتان را حفظ کنید. این روش همچنین در حالت تهاجمی هم مفید است.

برای رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل مثل یک بازیکن دیوانه سروصدا نکنید. صبور باشید و  در حالی که اطمینان دارید تیم شما از موقعیتتان آگاه است، از رقبای‌تان جلو بزنید.

ترفندهای رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل

۶. در زمان مناسب از تجهیزات مناسب استفاده کنید

استفاده از یک سپر باعث می‌شود مورد هدف قرار نگیرید و منفجر نشوید. این کار مخصوصاً زمانی که تلاش می‌کنید تا سریعاً به‌سمت یک نقطه بروید، بسیار مفید است. Flak Jackets هم در این زمینه کاربردی است.

احتمالاً می‌دانید با داشتن سی پی که یک پول درون برنامه‌ای در بازی کالاف دیوتی موبایل است، می‌توانید بدون محدودیت بازی کنید، و انواع اسلحه‌ها و تجهیزات را به دست بیاورید تا موفقیت بیشتری کسب کنید و در ادامه رنک آپ سریعی داشته باشید.

اما با وجود تحریم‌ها و عدم دسترسی به پرداخت‌های بین‌المللی، چطور می‌توان CP را تهیه کرد؟ هیچ نگران نباشید. ما در game30t به شما کمک می‌کنیم تا به راحتی خرید cp کالاف را انجام دهید.

۷. تنوعی از بازیکن‌های خوب را داشته باشید

یک جنبه‌ی مهم دیگر برای رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل ، داشتن تنوعی از بازیکن‌ها و دوستان خوب است تا با آن‌ها بازی کنید. چون ممکن نیست که همیشه بتوانید با پنج آدم مشابه بازی کنید و داشتن تعداد بیشتری از بازیکن‌های خوب، کمک می‌کند تا بیشتر در بازی‌های رتبه‌بندی قرار بگیرید.

۸. تمرین کنید

یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای موفقیت این است که قبل از شروع ranked matches، در بازی‌های عمومی استعدادهای خودتان را تقویت کنید. فقط کافی است هر حالتی از بازی را که می‌خواهید انتخاب کنید با دست‌گرمی بازی کردن، کار با اسلحه‌ها را تمرین کنید.

مطمئناً نمی‌خواهید وارد یک ranked game شوید بدون این‌که آماده شوید و به همین دلیل ببازید.

۹. کنترل خشم را یاد بگیرید

بله موقعی که در بازی هستید، یاد بگیرید که چطور خشم‌تان را کنترل کنید. تلاش کنید که جلوی خشم‌تان را بگیرید و هرگز نسبت به هم‌تیمی‌های‌تان از کلمات توهین‌آمیز استفاده نکنید. ببینید چه چیزی اشتباه است و برای حل آن و مدیریتش تلاش کنید.

مطمئن شوید که با هم‌تیمی‌های‌تان در تعامل هستید و تصمیم‌گیری‌ها را با همدیگر انجام می‌دهید. از سوءتفاهم در ارتباط‌ها جلوگیری کنید. روی بازی تمرکز کنید و مدام در حال پیشرفت باشید. درک کنید که چه کاری را اشتباه انجام می‌دهید و تلاش کنید که دیگر این‌طور عمل نکنید.

۱۰. اگر لازم است تیم یا یک بازیکن را عوض کنید

در آخر می‌توان گفت که آنچه اهمیت دارد تیم است. پس اگر بازیکن در دو تا سه بازی خوب بازی نکرد، با او صحبت کنید، از تیم خارجش کنید و به دنبال جایگزین باشید. چنانچه عصبانی شد و به شما توهین کرد، نشان‌دهنده‌ی این است که او هم‌تیمی خوبی نیست. پس فوراً حذفش کنید.

از حذف کردن کسی که خوب بازی نمی‌کند نترسید. این قانون بازی است.

در این مقاله به ترفندهایی برای رنک آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «۵ روش برای لول آپ سریع در کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
لاله دهقان‌پور
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها