اخبار بازی ها

۱۰تا از بهترین سلاح های فری فایر در سال ۲۰۲۲

بهترین سلاح های فری فایر در سال ۲۰۲۲

۱۰تا از بهترین سلاح های فری فایر

در این مقاله قرار است که به معرفی ۱۰ تا از بهترین سلاح های فری فایر  Free fire در سال ۲۰۲۲ بپردازیم. اسلحه‌هایی که بعد از آخرین آپدیت Free Fire OB31، قوی‌ترین‌ها بوده‌اند.

فری فایر دارای تنوع بالایی از سلاح‌ها مثل تفنگ‌ها، نارنجک‌ها، کمان‌ها، تبرها و بسیاری از تفنگ‌های کوچک دیگر است. اما تفنگ‌های فری فایر بهترین اسلحه برای کشتن سریع و دقیق دشمنان هستند و از این نظر بر سلاح‌های دیگر برتری دارند.

در اینجا ما به صورت مختصر به معرفی بهترین سلاح های فری فایر در سال ۲۰۲۲ و در حال حاضر می‌پردازیم.

AWM

AWM یک تک تیرانداز است و یکی از خطرناک‌ترین اسلحه‌های فری فایر. قدرت صدمه‌ی این اسلحه ۹۰ و دقتش هم ۹۰ است. برد این اسلحه ۹۱ است.

M1887

این تفنگ کوتاه دارای قدرت صدمه‌ی ۱۰۰ است که بیشترین مقدار میان اسلحه‌های فری فایر است. اما M1887 بردی معادل ۲۱ دارد که کمتر از برد هر اسلحه‌ی دیگری است. دقتش هم در حد ۱۰ است. با این حال، این سلاح قدرتمندترین شات گان در بازی فری فایر است.

Ak از بهترین سلاح های فری فایر در سال ۲۰۲۲

Ak

Ak یک سلاح چندمنظوره است؛ سلاحی تهاجمی که برای بردهای متوسط و کوتاه مناسب است. یک Ak معمولی دارای قدرت صدمه‌ی ۶۱، برد ۷۲ و دقت ۴۲ است. بقیه‌ی پوسته‌های Ak، نرخ صدمه و شلیک بیشتری نسبت به حالت استاندارد آن دارند.

MP40

این سلاح یک مسلسل دستی با توانایی شلیک دیوانه‌واری است و بیشتر برای بردهای کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرد. دقت و قدرت صدمه‌ی این سلاح کمتر از سلاح‌های دیگر است. با این حال شما می‌توانید آن را به دلیل قدرت شلیک بالاترش ترجیح بدهید.

Scar

Scar متعادل‌ترین تفنگ در فری فایر است. قدرت شلیک، صدمه، برد و سرعت این سلاح بیشتر از ۵۰ است که درواقع مقداری مناسب برای هر سلاحی است. فری فایر همچنین پوسته‌های متنوعی را برای Scar پیشنهاد می‌دهد. بعد از استفاده از پوسته‌های این اسلحه، ویژگی‌های کارآمد آن افزایش پیدا خواهد کرد.

SKS

SKS سلاح موردعلاقه‌ی بسیاری از افراد است چون این تفنگ نیمه‌اتوماتیک درواقع یک تک‌تیرانداز است با دوربینی 4x. قدرت صدمه‌ی این تفنگ بیشتر از تفنگ‌هایی با برد بالاست.

Groza

Groza دارای قدرت صدمه‌ی 82 و دقت 52 است. این سلاح یکی از مستحکم‌ترین و بهترین سلاح‌ های فری فایر در سال ۲۰۲۲ است و برد مناسبی را برای شلیک در اختیار بازیکن‌ها قرار می‌دهد.

Desert eagle از بهترین سلاح های فری فایر در سال ۲۰۲۲

Desert Eagle

این سلاح دارای بردی کوتاه و قدرت صدمه‌ی بسیار زیاد است. Desert Eagle در میان سایر هفت‌تیرها، برد خوبی هم دارد. بسیاری از بازیکنان این هفت‌تیر را به شات‌گان‌های دیگر ترجیح می‌دهند.

XM8

XM8 دارای یک قدرت آسیب معقول است و قدرت شلیک خوب و مناسب. این اسلحه دارای دوربینی 2x است که آن را به اسلحه‌ای با برد متوسط تبدیل می‌کند.

MP5

MP5 یک مسلسل دستی و قدرت شلیک آن ۷۶ است. سرعت بارگیری مجدد این سلاح هم فوق‌العاده است. MP5 از مسلسل‌های دیگر باثبات‌تر است.

نتیجه‌گیری

داشتن اطلاعات در مورد سلاح‌های بازی‌های بتل رویال، بسیار مهم است. این فاکتورها به شما کمک می‌کنند که تصمیم بگیرید به چه روشی بازی کنید. بسیاری از بازیکنان اطلاعات جامعی درباره‌ی سلاح‌های فری فایر ندارند.

آن‌ها نمی‌دانند که کدام سلاح‌ها در فری فایر بهترین انتخاب هستند. به همین دلیل ما این مقاله را تهیه کردیم تا شما بتوانید با اطلاعات بیشتری از بازی محبوبتان لذت ببرید.

در این مقاله ما به معرفی بهترین اسلحه های فری فایر در سال ۲۰۲۲ پرداختیم. هر گیمری می‌داند که یکی از کاربردی‌ترین روش‌های دسترسی به سلاح در بازی‌های موبایلی‌ داشتم جم یا واحد پول درون برنامه است. اما چطور می‌توان به جم فری فایر دسترسی پیدا کرد؟

ما در مجموعه‌ی game30t شرایطی را فراهم کرده‌ایم تا شما بتوانید در کمترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب خرید جم فری فایر را انجام دهید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها