اخبار بازی ها

بهترین تفنگ های فری فایر (اسم بهترین اسلحه فری فایر)

۷ تا از بهترین سلاح های فری فایر

اسم تفنگ های فری فایر: سلاح‌های متعددی در بازی Free fire برای بازیکن‌ها وجود دارند؛ بهترین تفنگ فری فایر مثل SMG ها، AR ها و حتی لانچرها. هر کدام از این سلاح‌ها ویژگی‌های خاص و کاربردهای خودشان را دارند و برای نوعی از مدل بازی و استراتژی مناسب هستند.

کسانی که در بازی فری فایر تازه‌کار هستند باید در مورد تفاوت‌های گروه‌های مختلف سلاح‌ها و بهترین سلاح در هر گروه بدانند. به‌عنوان مثال اگر یک بازیکن فری فایر اطلاعاتی در این زمینه داشته باشند که کدام اسلحه بیشترین خسارت را وارد می‌کند، احتمال پیروزی‌ها و موفقیتش بیشتر می‌شود. نکته قابل توجه این است که با خرید جم فری فایر می توانید به اسلحه های قدرتمند تری دسترسی داشته باشید در ادامه سایت گیم سیتی به معرفی تعدادی از بهترین تفنگ های فری فایر می‌پردازیم.

 

معرفی بهترین تفنگ فری فایر 2022:

  1. KORD (یک مسلسل سبک)
  2. UMP و MP5 (مسلسل دستی)
  3. M14 (تفنگ تهاجمی)
  4. M1873 و Hand-Cannon (هفت‌تیر)
  5. M1887  (شات‌گان)
  6. AWM (تفنگ تک تیرانداز)
  7. SKS  (تفنگ marksman)

KORD (یک مسلسل سبک)

Kord درواقع یک مسلسل ثابت است. بازیکن‌ها باید برای استفاده از آن یا به حالت دراز کش دربیایند یا روی دو پا خم شوند تا بتوانند به درستی از آن استفاده کنند. زمانی که در پوزیشن مناسب قرار بگیرید، این اسلحه می‌تواند برای شلیک کردن آماده شود.

با توجه به این‌که این اسلحه توانایی صدمه و خسارت بالایی دارد، برای درگیری‌های با برد متوسط تا بلند، بسیار مناسب و یکی از بهترین تفنگ های فری فایر است.

KORD از بهترین سلاح های فری فایر

UMP و MP5 (مسلسل دستی)

MP5 و UMP، هر دو سلا‌ح‌هایی متعادل و بسیار پرکاربرد در فری فایر هستند. این دو اسلحه دقت بسیار بالا و برد خوبی دارند و سایز خشابشان بزرگ است. با این حال از لحاظ صدمه و خسارت، UMP بر MP5 بهترین تفنگ فری فایر به شمار می اید.

M14 (تفنگ تهاجمی)

M14 در محدوده و برد زیادی کار می‌کند. این سلاح تقریباً می‌تواند با همه‌ی ضمایم جور شود و به همین دلیل یک سلاح بسیار قدرتمند در نبردهاست. تنها اشکالش این است که به‌عنوان یک تفنگ تهاجمی خشاب کوچکی دارد.

M1873 و Hand-Cannon (هفت‌تیر)

M1873 و Hand-Cannon بهترین تفنگ های فری فایر از نوع هفت تیر هستند. با این‌حال این حجم از قدرت هزینه‌ای هم دارد. هر دو این سلاح‌ها برد محدود و خشاب کوچکی دارند. بازیکن‌ها موقع استفاده از این دو سلاح باید مراقب شلیک‌ها و خسارات باشند.

M1887  (شات‌گان)

M1887 در گروه خودش، سلاحی است که بیشترین میزان از خسارت را وارد می‌کند. اما چیزی که این بهترین تفنگ فری فایر را بسیار خطرناک می‌کند، نفوذپذیری بالای آن در زره‌ است. رقبایی که زره سطح سه را دارند نمی‌توانند در برابر این شات‌گان بایستند و مقاومت کنند.

M1887 از بهترین سلاح های فری فایر

AWM (تفنگ تک تیرانداز)

برای بسیاری از گیمرها در فری فایر، AWM بهترین تک تیرانداز است. این سلاح برد بالا و صدمه‌ی زیادی وارد می‌کند و می‌تواند یک صداخفه‌کن هم داشته باشد. وقتی این سلاح را با تفنگ‌های تک‌تیرانداز دیگر مقایسه می‌کنیم، AWM بهترین تفنگ فری فایر است.

SKS  (تفنگ marksman)

SKS یک تفنگ تک تیرانداز است با دوربین 4x. دقت این سلاح بسیار بالاست و برای نبردهای دور برد بسیار مناسب است. این سلاح می‌تواند با همه‌ی ضمایم موجود در فری فایر جور شود و همین آن را به یکی از تفنگ های فری فایر تبدیل می‌کند.

نتیجه گیری

ما در این مقاله بهترین تفنگ فری فایر را به شما معرفی کردیم. حتماً می‌دانید که در این بازی هم مثل سایر بازی‌های موبایلی، یکی از روش‌های مهم و راحت برای دست‌یابی به اسلحه‌های حرفه‌ای داشتن جم یا واحد پول درون برنامه آن بازی است.

اگر از طرفداران بازی فری فایر هستید، ما در مجموعه‌ی گیم سیتی به شما کمک می‌کنیم تا در بتوانید در کم‌ترین زمان ممکن و قیمتی مناسب، خرید جم فری فایر را انجام دهید. در صورت رضایت از این مقاله می توانید نظرات خود را با دیگر دوستا به اشتراک بگذارید. همچنین اگر اسم تفنگ های فری فایر را بیشتر بلد هستید می توانید در قسمت نظرات بیان کنید تا در آپدیت های بعدی به نقد و بررسی آنها پردازیم.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها