اخبار بازی ها

معرفی بهترین کاراکترهای آپدیت OB30 بازی فری فایر

بهترین کاراکترهای آپدیت OB30 فری فایر

معرفی بهترین کاراکترهای آپدیت OB30 بازی فری فایر (5 مورد)

فری فایر Garena Free Fire بالاخره بعد از مدت‌ها پچ OB30 را منتشر کرد. این یکی از بزرگ‌ترین پچ‌ها و شامل تغییرات زیادی در کاراکترها است. حتماً می‌دانید که تفاوت مهم بازی فری فایر با سایر بازی‌های بتل‌ رویال این است که از تنوع کاراکترهای بسیار زیادی برخوردار است. از آن‌جایی که هر کاراکتری از ویژگی‌ها و توانمندی‌های خاص خودش برخوردار است، بازیکنان باید آن‌ها را بشناسند تا در نبردها به‌درستی از آن‌ها استفاده کنند. این اهمیت باعث شده که ما در این مقاله از وبسایت گیم‌سیتی به معرفی بهترین کاراکترهای آپدیت OB30 بازی فری فایر و بهترین ترکیب کاراکترها در آپدیت OB30 بازی فری فایر بپردازیم.

بهترین کاراکترهای آپدیت OB30 بازی فری فایر

Alok

Alok از بهترین کاراکترهای آپدیت OB30 بازی فری فایر

Alok یک کاراکتر فوق‌العاده در فری فایر است. کاراکتری که مدت‌ها است تغییر نکرده و تقریباً همه‌ی بازیکنان آن را می‌شناسند و می‌دانند که چطور باید از آن استفاده کنند. مهارت‌های او شامل دوتا از اصلی‌ترین bonus‌ها در بازی است: شفابخشی و سرعت.

این باعث می‌شود که Alok در هر شرایط کاربردی باشد، یکی از بهترین کاراکترهای آپدیت OB30 بازی فری فایر باشد و در هر کمبو و مودی قرار بگیرد. البته بهترین بخش این مهارت مدت زمانش است. افزایش سرعت ۱۰ثانیه‌ای به بازیکنان اجازه می‌دهد به راحتی به طرفین بروند و پیچ بخورند.

Dimitri

Dimitri در آپدیت OB30 فری فایر

به نظر می‌رسد که کاراکتر DJ قوی‌ترین مهارت تغییریافته را در فری فایر دارد. Dimitri از زمان انتشار تا به امروز، دارای بالاترین رتبه در لیست «بهترین کاراکترهای فری فایر» است. توانمندی این کاراکتر یعنی Healing Heartbeat، تقریباً شبیه به توانمندی Alok‌ است. این باعث می‌شود که ۵/۳m healing zone بسازد که باعث التیام ۳ hp/s می‌شود و اجازه می‌دهد کاربر و متحدانش وقتی پرتاب می‌شوند روی زمین، خودشان بلند شوند.

اگرچه سرعت کول داونِ توانمندی Dimitri، به اندازه‌ی Alok نیست، هنوز قابلیت اسپم شدن را در دهه‌ی ۶۰ دارد. این از نظر مدت زمان طولانی است و باعث می‌شود که در ابتدا از مهارت‌ها استفاده کنید و به جای وابستگی به زمان، حرکت کنید.

Jota

Jota در لیست بهترین ترکیب کاراکترها در فری فایر

بعد از buff اخیر در OB29، Jota حالا به کاراکتر بسیار مرگبارتری تبدیل شده است. اجرای او در دپارتمنت healing، بسیار پیشرفت کرد و زمانی که با یک اسلحه به دشمن ضربه می‌زنند. هرچقدر آسیب بیشتری وارد شود، HP بیشتری به دست می‌آورید.

اگرچه به اندازه‌ی ورژن قبلی Jota، توانمندی‌های قوی‌ای ندارد، در هر اسلحه‌ای کار می‌کند و لازم نیست برای به دست آوردن  HP، دشمنان را زمین بزنید. این به Jota فرصت می‌دهد تا انتخاب مناسبی برای هر نوع طرز قرارگیری و یکی از بهترین ترکیب کاراکترها در آپدیت OB3O بازی فری فایر باشد.

K/Captain Booyah

K/Captain Booyah یکی از کاراکترهای فری فایر

K که به نام Captain Booyah شناخته می‌شود یکی از بهترین کاراکترهای آپدیت OB30 بازی فری فایر است. در حالی که توانمندی‌هایش فقط EP و healing را ریکاور می‌کند، شما می‌توانید با کول‌دان‌های خیلی کوتاه بین مودها جا به جا شوید.

این باعث انعطاف‌پذیری بیشتردر مبارزه طولانی‌مدت می‌شود. شما می‌توانید بدون نیاز به توقف و احیا به شلیک ادامه دهید. مدت زمان این مهارت، بسته به مقدار EP که دارید هم بدون محدودیت است. اگر این مهارت را با Miguel’s healing EP ترکیب کنید، کاراکتر شما برای مدت زمان بیشتر احیا می‌شود.

Skyler

Skyler در بهترین ترکیب کاراکترها در آپدیت OB3O بازی فری فایر

اسپم کردن Gloo Walls در مود Squad‌ بسیار مشهور است و با وجود آن دیوارها، مواجهه با موقعیت‌های دشمن ریسکی است. اما اگر حداقل یک شخص را با مهارت Skyler در تیمتان داشته باشید، جنگ بسیار آسان‌تر خواهد شد.

موج‌های سونیک Skyler، می‌تواند بر ۵ Gloo walls تأثیر بگذارد و برای هر دیواری که خراب شود، یک HP recovery effect به دست می‌آورد.

چکیده مطالب

در این مقاله به بهترین ترکیب کاراکترها در آپدیت OB3O بازی فری فایر پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «تنظیمات چهار انگشتی بازی کردن در فری فایر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اگر فری فایر بازی محبوبتان باشد، حتماً می‌دانید که یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقای سطح بازی و دسترسی پیدا کردن به تجهیزات پیشرفته‌ی بازی، جم فری فایر است. 

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید جم فری فایر با قیمتی معقول و در کم‌ترین زمان ممکن، به وبسایت game30t مراجعه کنید. امیدوارم در این مقاله توانسته باشیم مطالب جامع و مفیدی را در مورد معرفی بهترین کاراکترهای آپدیت OB30 بازی فری فایر برای شما شرح دهیم.

برگرفته از:www.goflay.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها