بهترین دک های کلش رویال (فروردین 1401)

بهترین دک های کلش رویال

بهترین دک های کلش رویال: مارچ ۲۰۲۲

کلش رویال Clash Royale یک بازی شناخته‌شده است که توسط سوپرسل Supercell‌ توسعه پیدا کرده: کمپانی‌ای که بابت تولید بازی‌هایی مثل کلش اف کلنز Clash of Clans، براول استارز Brawl Stars و بوم بیچ Boom Beach‌ شهرت دارد.

در این بازی اکشن کارتی، شما یک دِک یا عرشه می‌سازید و کارت‌های را روی battlefield قرار می‌دهید تا از خودتان دفاع و به برج‌های رقبا حمله کنید. در این بازی تقریباً به استراتژی نیاز دارید و این که یک دک را درست بازی کنید، اهمیت زیادی دارد. درضمن این‌که بدانید با چه کارتی بازی کنید، بخش بزرگی از پیروزی در بازی است.

بهترین دک های کلش رویال

این مقاله قرار است در این زمینه به شما کمک کند. چون همه نمی‌دانند که چطور یک دِک deck بسازند و ما قرار است که بهترین دک‌ های کلش رویال را به شما معرفی کنیم.

حواستان باشد در حالی که دک‌هایی که در این‌جا فهرست می‌شوند همه باید به خوبی اجرا شوند، همیشه قرار نیست که به یک رویارویی خوب تبدیل شوند یا ممکن است نیاز باشد که به روش خاصی بازی شوند.

این‌که بهترین دک را داشته باشید به این معنی نیست که حتماً پیروز خواهید شد. باید یاد بگیرید که چطور بازی کنید و بعد درک کنید که عملکردش در برابر matchupهای خاص چطور است تا بتوانید بیشترین استفاده را ازآن بکنید.

تغییرات بالانس فوریه ۲۰۲۲ زنده هستند و به نظر می‌رسد که دک‌های بادکنکی از دست رفته‌اند. آن‌ها هنوز وجود دارند اما به اندازه‌ی قبل شهرت ندارند.

حالا وقت آن است که با بهترین دک های کلش رویال آشنا شویم.

AQ Royal Hogs 2.9 Cycle Deck

AQ Royal Hogs 2.9 Cycle Deck

یکی از بهترین دک‌ های کلش رویال در حال حاضر یک دک سایکل کاملاً استاندارد است که می‌تواند در کارت‌ها اجرا می‌شود تا شما بتوانید Royal Hogs را دو برابر داشته باشید و متوقف کردن آن برای رقبای‌تان کار سختی باشد.

برای اجرای این دک به Archer Queen، Cannon، Earthquake، Fire Spirit، Royal Delivery، Royal Hogs، Skeletons و The Log  نیاز دارید تا این دک را اجرا کنید.

Dark Prince & Goblin Giant Deck

Dark Prince & Goblin Giant Deck

Dark Prince وPrince هر دو تغییری کرده‌اند که باعث شده بتوانند از روی رودخانه بپرند و این ویژگی‌های هیجان‌انگیزی را اضافه می‌کند که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

این یک دک محبوب برقی و شامل Dark Prince، Electro Wizard، Elite Barbarians، Goblin Giant، Heal Spirit، Rage، Sparky و Zap‌ است.

AQ Ram Rider Deck

AQ Ram Rider Deck

در حالی که Archer Queen در فوریه ۲۰۲۲ توسط یک نرف آسیب دید، هنوز از متا خارج نشده است. این دک پرخاشگر از Bandit و Ram، که می‌توانند سریعاً برج‌ها را بگیرند، سود می‌برد.

شما برا اجرای این لیست به Archer Queen، Bandit، Electro Spirit، Giant Snowball، Lightning، Mega Knight، Ram Rider و Royal Ghost نیاز دارید.

Baby Dragon & Graveyard Deck

Baby Dragon & Graveyard Deck

یک کهن‌الگوی بسیار مشهور دیگر Graveyard است که Baby Dragon، Barbarian Barrel، Graveyard، Ice Wizard، Poison، Tombstone، Tornado و Valkyrie را اجرا می‌کند.

اگر Archer Queen دارید، در صورتی که حس می‌کنید می‌تواند بهتر برای‌تان کار کند، می‌توانید آن را در مکان Ice Wizard ران کنید.

Pekka Bandit Bridge Spam Deck

Pekka Bandit Bridge Spam Deck

همان‌طور که اسم این دک نشان می‌دهد، می‌توانید با این دک به برج‌ها حمله کنید. Bandit با سرعت جلو می‌ورد و ضربه می‌زند و بعد شما می‌توانید به Battle Ram بروید و ضربه‌های بزرگ و جدی وارد کنید.

شما می‌توانید با اضافه کردن Bandit، Battle Ram، Electro Wizard، Magic Archer، PEKKA، Poison، Royal Ghost‌و Zap از این فهرست استفاده کنید.

LumberLoon Double Dragon Deck

دک‌های بالونی و بادکنکی هنوز هم مورداستفاده قرار می‌گیرند و از بین نرفته‌اند.

این ورژن با Lumberjack در آن، یکی از بهترین‌ها است. این دک شامل Balloon، Barbarian Barrel، Bowler، Electro Dragon، Freeze، Inferno Dragon، Lumberjack و Tornado است.

اگر Electro Dragon را لول آپ نکرده باشید، می‌توانید با Baby Dragon‌عوضش کنید که یک واریانت شایع از این فهرت دک است.

LavaLoon Deck

LavaLoon Deck

LavaLoon یک دک تثبیت‌شده است که آپشن خوبی برای بردن به نردبام است. شما شامل Balloon، Fireball، Guards، Lava Hound، Mega Minion، Skeleton Dragons، Tombstone و Zap‌ هستید.

Balloon  همچنین می‌تواند ضربه‌ای سخت به برج‌ها بزند و شما توپ آتشین و Lightning  را دارید تا درصورتی که اوضاع بد شود، از خودتان دفاع کنید.

Mega Knight & Miner Deck

Mega Knight & Miner Deck

ایده‌ی این دک این است که به شما کمک می‌کند تا رقبا را با چیزهایی مثل Miner، Mega Knight و Inferno Dragon تنبیه کنید. شما همچنین برای چیزهایی مثل Zap، طعمه‌های زیادی در لیست دارید و برای استفاده از این دک، Bats، Goblin، Inferno Dragon، Mega Knight، Miner، Skeleton Barrel، Spear Goblins و Zap را خواهید داشت.

در حال حاضر این‌ها بهترین دک های کلش رویال در متا هستند که ما به شما معرفی کردیم.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «راهنمای کامل رویال پس بازی کلش رویال» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز دهید
لاله دهقان‌پور
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها