اخبار بازی ها

معرفی بهترین سلاح‌های سیزن ۳ کالاف دیوتی موبایل: سال ۲۰۲۲

بهترین سلاح‌های سیزن ۳ کالاف دیوتی موبایل در سال ۲۰۲۲

بهترین سلاح‌های سیزن ۳ کالاف دیوتی موبایل

فصل سوم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل (Radical Raid) فرا رسیده است و در این فصل ویژگی‌ها و امکانات بسیار زیادی برای لذت بردن وجود دارند. یک نقشه‌ی جدید به نام Miami Strike‌ اضافه شده است و بعضی تغییرات در سلاح‌ها در فضای گیم پلی تغییرات هیجان‌انگیزی ایجاد کرده‌اند؛ تغییراتی مثل بهترین سلاح‌های سیزن ۳ کالاف دیوتی موبایل.

بازیکنان رقابتی می‌خواهند از تغییرات ایجاد شده در Call of Duty Mobile و مزایا و معایب ایجاد شده بدانند چون باور دارند که همه‌ی این‌ها بر تجربه‌ی بازی و بُرد و پیروزی تأثیر دارد. به همین دلیل ما در این مقاله به یکی از ویژگی‌های مهم سیزن ۳ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل یعنی سلاح‌ها و معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

با ما همراه باشید.

۵ سلاح‌ برتر فصل سوم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل

بعد از آپدیت فصل ۳ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل، تغییرات زیادی ایجاد شده‌اند که باید حتماً به آن‌ها توجه کرد. توسعه‌دهندگان بازی اسلحه‌ها را در این سیزن بهینه کرده‌اند و البته سلاح‌هایی جدید را به زمین بازی آورده‌اند.

همچنین لازم به ذکر است که در این فصل، یک ضمیمه‌ی سلاحی جدید یعنی MAC-10 SMG وجود دارد که حتماً شهرت زیادی پیدا خواهد کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین سلاح‌های سیزن ۳ کالاف دیوتی موبایل یعنی Radical Raid را به شما معرفی کنیم.

۵. M4 – Assault Rifle

اولین سلاح در لیست ما، سلاح تهاجمیM4  است که بسیار تقویت شده است. بهتر شدن Hand Damage و Chest/Upper Arm Damage در حالت Multiplier این سلاح‌ را بسیار کارآمدتر کرده است. زمان Empty Reload، زمان ADS و زمان Bullet Spread کاهش یافته که این کاهش به‌طورکلی موجب تقویت حرکت و ثبات این اسلحه شده است.

اسلحه M4 - Assault Rifle در فصل سوم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل

۴. ICR-1 – Assault Rifle

ICR-1 که در این لیست مقام چهارم را به خودش اختصاص داده است، یک اسلحه‌ی تهاجمی بسیار کاربرپسند و مناسب برای بازیکنان مبتدی است. بهینه‌سازی‌های جدید این اسلحه، بُرد و صدمه‌ی آن را افزایش داده و بسیار تأثیرگذارتر کرده‌ است. به همین دلیل به انتخابی محبوب تبدیل شده است.

به صورت رسمی، ICR-1 با افزایش در Base Damage و Head Damage Multiplier بهینه شده و البته بُرد شلیکش هم ارتقا پیدا کرده است.

 اسلحه ICR-1 - Assault Rifle از بهترین سلاح‌های سیزن ۳ کالاف دیوتی موبایل: سال ۲۰۲۲

۳. FR .556 – Assault Rifle

اسلحه‌ی تهاجمی دیگر که در سیزن سوم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل تقویت شده است، FR .556 است که با پیشرفت‌های زیادی دوباره وارد بازی شده است. قبلاً AR لگد زدن خیلی قوی‌ای داشت که باعث می‌شد کنترل آن در طول جنگ‌ها سخت شود. حالا با وجود لگد زدن عمودی و افزایش Leg Damage Multiplier، این سلاح به انتخابی مناسب برای فصل ۳ تبدیل شده است.

FR .556 - Assault Rifle در سیزن ۳ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل

۲. HVK-30 – Assault Rifle

یکی از معدود عیب‌های HVK-30 در فصل‌های پیشین بازی، کمبود تحرک و جنبش بود. برای این‌که این اسلحه به انتخابی محبوب تبدیل شود، توسعه‌دهندگان آن را در لیست اخیر سلاح‌های تقویت‌شده‌ی سیزن ۳ قرار داده‌اند. می‌توان این‌طور گفت که Range Damage Frame در این سلاح تقویت شده و Chest/Upper Arm Damage Multipliers افزایش یافته است.

HVK-30 - Assault Rifle در سیزن سوم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل

۱. Peacekeeper MK2 – Assault Rifle

می‌توان این‌طور گفت که بهترین سلاح در این لیست، MK2 است و بالاترین قدرت را دارد. در گذشته کنترل این اسلحه سخت بود اما بهبود و تکامل زیادی در زمینه‌ی لگد زدن وحرکت این سلاح ایجاد شده که البته این همه‌ی تغییرات نیست. Peacekeeper MK2 حالا دارای بُرد آتش بالاتری است و Chest/Upper Arm Damage Multipliers آن افزایش یافته است؛ تغییراتی که این اسلحه را در بالاترین رتبه‌ی فهرست قرار داده است.

این‌ها همه مهم‌ترین تغییراتی هستند که در بهترین سلاح‌های سیزن ۳ کالاف دیوتی موبایل در سال ۲۰۲۲،  اتفاق افتاده‌اند. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «روش آنلاک کردن MAC-10 در سیزن ۳ کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اگر از طرفداران بازی کالاف دیوتی موبایل باشید، حتماً می‌دانید که یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقای سطح این بازی و تجربه‌ی لذت بیشتر، داشتن CP است که یک واحد پول درون برنامه است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، در کمترین زمان ممکن و با معقول‌ترین قیمت، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها