اخبار بازی ها

چطور اسلحه‌ MAC-10 کالاف دیوتی موبایل را در سیزن سوم ۲۰۲۲ آنلاک کنیم؟

آنلاک کردن اسلحه MAC-10

روش آنلاک کردن MAC-10 در فصل سوم کالاف دیوتی موبایل

در سیزن سوم ۲۰۲۲ Call of Duty Mobile، نسخه‌ی Black Ops Cold War، اسلحه MAC-10 کالاف دیوتی موبایل ارائه شده است. و ما قرار است در این مقاله برای کسانی که به این سلاح علاقه دارند، روش آنلاک کردنش را توضیح دهیم.

MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

اسلحه MAC-10 کالاف دیوتی موبایل از نسخه‌ی Black Ops Cold War، بالاخره قرار است در فصل سوم ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل آغاز به کار کند و این‌جا به شما می‌گوییم که چطور می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

اسلحه MAC-10 کالاف دیوتی موبایل

 

سیزن ۳ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل بالاخره از راه رسیده است و آپدیت جدید قرار است ویژگی‌های سرگرم‌کننده و لذت‌بخش زیادی مثل اسکین Snoop Dog Operator و سلاح‌هایی جدید را داشته باشد.

MAC-10 یکی از سریع‌ترین مسلسل‌های فصل سه ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل است. پس اگر می‌خواهید روش آنلاک کردن آن را یاد بگیرید، با ما همراه باشید.

روش آنلاک کردن اسلحه MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل

اسلحه MAC-10 در کالاف دیوتی موبایل می‌تواند با رسیدن به Tier 21 از بتل پس Radical Raid در کالاف دیوتی موبایل، آنلاک شود. شما می‌توانید با ورود به تعدادی بازی بعد از فرا رسید سیزن ۳ و عملکردی عالی در آن‌ها، این کار را انجام دهید.

این سلاح در طول سا‌ل‌ها، با عنوان‌های مختلفی در کالاف دیوتی موبایل ظاهر شده و حالا برای اولین بار وارد بازی شده است. توسعه‌دهندگان لقب fast-firing را به آن می‌دهند که یعنی با سرعت بسیار بالایی شلیک می‌کند و برای نبردهایی از فاصله‌ی نزدیک، بسیار مناسب است.

فصل سه ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل

MAC-10 دارای کنترل بسیار عالی در لگد زدن و ریت بسیار بالای شلیک است. این باعث می‌شود که بتوانید سریعاً و با دقت بالایی با دشمن مبارزه کنید.

اسلحه MAC-10 دارای ۴۰ گلوله در حالت multiplayer و ۳۰ تا در حالت single-player است. سرعت بالای شلیک در این مسلسل باعث می‌شود که بتوان به راحتی در نبردهای نزدیک از مهمات استفاده کرد.

بعد از این‌که فصل ۳ ۲۰۲۲ کالاف دیوتی موبایل در تاریخ ۳۰ مارچ منتشر شود، شما می‌توانید به این اسلحه دست پیدا کنید. با توجه به امکانات بسیار زیاد این آپدیت، منطقی است که این بتل پس را داشته باشید.

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «معرفی بهترین سلاح‌های سیزن ۳ کالاف دیوتی موبایل: سال ۲۰۲۲» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اگر از طرفداران بازی کالاف دیوتی موبایل باشید، حتماً می‌دانید که یکی از بهترین روش‌ها برای ارتقای سطح این بازی و تجربه‌ی لذت بیشتر، داشتن CP است که یک واحد پول درون برنامه است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، در کمترین زمان ممکن و با معقول‌ترین قیمت، به وبسایت game30t مراجعه کنید.

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها