اخبار بازی ها

همه چیز در مورد نقشه‌های مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل

نقشه‌های مولتی ئلیر کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile تعداد زیادی نقشه‌ی کلاسیک مولتی پلیر دارد و این‌ها همه‌ی نقشه‌هایی هستند که شما می‌توانید در آن‌ها بازی کنید.

طرفداران کالاف دیوتی ممکن است مقداری نوستالژی را تجربه کنند اما لوکیشن‌هایی هم در این نقشه‌ها وجود دارند که به آسانی قابل شناسایی نیستند. همه‌ی نقشه‌ها برای هم گیم مودی موجود نیستند اما این لیستی که ما ارائه می‌دهیم شامل همه‌ چیز در مورد نقشه‌های مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل است.

Coastal از نقشه‌های مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل

Coastal

در حالی که بیشتر نقشه‌ها از بازی‌های قبلی کالاف دیوتی هستند، Coastal نقشه‌ی مولتی پلیر اورجینالی است که منحصراً برای مود Search and Destroy است.

بازیکنان می‌توانند در خیابان‌ها و داخل ساختمان‌های کنار دریا در شهر اسپانیایی و با نقشه‌ای که بسیار به نقشه‌ی Black Ops 4’s Seaside شباهت دارد بازی کنند.

Modes: Search and Destroy

نقشه‌ی Crash‌در بازی کالاف دیوتی

Crash

این نقشه در ابتدا در Call of Duty 4: Modern Warfare معرفی شد. Crash یکی از خاص‌ترین نقشه‌های مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل است.

وسط این نقشه که سایز متوسطی دارد دارای زمینی باز با هلی‌کوپتری است که سقوط کرده و توسط تعداد زیادی فضاهای ساختمانی احاطه شده است که برای جنگ‌های تک‌تیراندازی و از نزدیک مناسب هستند.

Modes: Frontline, Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Kill Confirmed, Hardpoint

crossfire نقشه‌ی کالاف

Crossfire

Crossfire یک نقشه‌ی دیگر از Call of Duty 4: Modern Warfare است. خیابان بازار جنگ‌زده‌ی نقشه‌ی  Crossfire بخاطر جنگ‌های تک‌تیراندازی که در کنار نقشه اتفاق می‌افتند شهرت دارد.

و دلیل وقوع این جنگ‌های این است که دو ساختمان در هر قسمت پایانی خیابان وجود دارند که دارای پنجره‌های زیادی برای تک‌تیراندازی هستند. خوشبختانه در هر قسمت ساختمان‌های کافی‌ای برای قایم شدن قرار گرفته‌اند.

Modes: Frontline, Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

Docks از نقشه‌های مولتی پلیر در کالاف دیوتی موبایل

Docks

Dock نقشه‌ی کوچکی است که برای مود Gunfight 2v2 طراحی شده و ریشه‌ی آن به Modern Warfare 2019 برمی‌گردد.

این نقشه در لنگرگاه کشتی‌سازی لندن قرار می‌گیرد. طراحی آن بسیار متقارن و دارای ساختمان‌های آجری دوطبقه است در هر طرف و پلی است که آن‌ها را به هم متصل کند.

Modes: Gunfight

نقشه‌ی Dome

Dome

Dome یک نقشه‌ی کوچک در Call of Duty: Modern Warfare 3 است و جوری ساخته شده که با ساختمان بزرگی که شبیه به گنبد است و در این ستینگ نظامی قرار گرفته قابل شناسایی باشد.

این نقشه از نقشه‌های مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل و برای نبردهای تن به تن در مودهای متنوع مناسب است.

Modes: Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Kill Confirmed

firing rage در نقشه‌ی کالاف

Firing Range

این نقشه ابتدا در Call of Duty: Black Ops 1 ارائه شد. Firing Range یک نقشه‌ی مشهور با سایز متوسط است که در اطراف یک جزیره‌ی نظامی در آمریکا قرار گرفته است.

همان‌طور که از اسمش مشخص است، این نقشه دارای محدوده‌ای برای شلیک‌های فضای بیرون است اما چندین ساختمان کوچک و واگن هم برای قایم شدن دارد.

همچنین در این نقشه یک برج ساعت برای نشانه‌گیری از بالا هم هست. این تقریباً یک نقشه‌ی مناسب برای هر نوع کالاف دیوتی موبایل است.

Modes: Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

hackney از نقشه‌های مولتی پلیر در کالاف دیوتی موبایل

حتما به عنوان هوادار بازی کالاف دیوتی موبایل می‌دانید که یک روش بسیار مهم برای دسترسی پیدا کردن به انواع اسلحه‌ها و تجهیزات در این بازی و ارتقای سطح بازی، داشتن CP است. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای دسترسی پیدا کردن به این واحد پول درون برنامه، خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را در کم‌ترین زمان و با معقول‌ترین قیمت، در وبسایت game30t تجربه کنید.

Hackney Yard

Hackney Yard در Modern Warfare 2019 معرفی شد. اندازه‌ی این نقشه کوچک و رو به متوسط از Al-Qatala است با بخش متروکه‌ای از لندن که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در انبارها، کانتینرهای حمل‌ونقل و یک مغازه‌ی لاستیک فروشی بجنگند.

Modes: Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Kill Confirmed, Hardpoint

Hijacked از نقشه‌های کالاف

Hijacked

این نقشه در ابتدا در Call of Duty: Black Ops 2 ارائه شد. Hijacked نقشه‌ی مشهوری است که برای حضور در هر قسمت از Black Ops  بازسازی شده است.

کالاف دیوتی موبایل Black Ops 2’s iconic superyacht را ارئه می‌دهد که یک نقشه‌ی کوچک و مناسب برای جنگ‌های تن به تن در بالا و پایین عرشه‌ی کشتی‌های تفریحی است.

Modes: Frontline, Team Deathmatch, Free-for-All, Kill Confirmed, Hardpoint

نقشه‌ی Highrise

Highrise

Highrise یک نقشه‌ی متوسط از Call of Duty: Modern Warfare 2 است. این نقشه درواقع فضایی است در پشت‌بام یک آسمان خراش که به تازگی ساخته شده و دارای دو ساختمان اداری در دو نقطه‌ی مقابل هم در نقشه است. مرکز Highrise بیشتر یک زمین باز است با یک سکوی فرود هلی‌کوپتر برای ارتفاعات بالاتر.

این نقشه، از نقشه‌های مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل ، یک نقشه‌ی محبوب برای تک‌تیراندازی است چون بازیکنان در طول نقشه و از فضایی اداری به فضای اداری دیگری تک‌تیراندازی می‌کنند.

درضمن یک نقطه‌ی محبوب برای تک تیراندازی وجود دارد که در جرثقیلی بزرگ واقع شده و دسترسی به آن از حومه‌ی نقشه، ممکن است.

Modes: Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Kill Confirmed

نقشه‌ی Killhouse

Killhouse

این نقشه در Call of Duty 4: Modern Warfare معرفی شد. Killhouse یک نقشه‌ی کوچه و متقارنی از یک انبار است. نقشه‌ای که پر هرج و مرج است و مناسب برای تعداد بالای کشتار با شات گان و مسلسل.

Modes: Frontline, Team Deathmatch, Free-for-All, Kill Confirmed, Gunfight

meltdown در کالاف

Meltdown

Meltdown نقشه‌ای است از Call of Duty: Black Ops 2. این نقشه‌ی متوسط داری ستینگی از یک نیروگاه هسته‌ای در پاکستان است و این فرصت را به بازیکنان می‌دهد تا داخل و اطراف یک رآکتور هسته‌ای بجنگند.

Meltdown دارای یک دیزاین کلاسیک  سه مسیره است و این نقشه برای گیم مودهای متنوعی مناسب است.

Modes: Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All

monastery از نقشه‌های مولتی پلیر در کالاف دیوتی موبایل

Monastery

Monastery ممکن است نقشه‌ای نباشد که بازیکنان زیادی با آن آشنا هستند. این نقشه در ابتدا در Call of Duty: Online ارائه شده که یک بازی رایگان بود و منحصراً در چین منتشر شد.

Monastery نقشه‌ای کوچک در یونان است با فضاهای داخلی و خارجی بسیار برای جنگ.

Modes: Frontline, Team Deathmatch

Nuketown در نقشه کالاف

Nuketown

این نقشه که در ابتدا در Black Ops 1 معرفی شد احتمالاً شناخته‌شده‌ترین نقشه در سری Black Ops است اما با ویژگی‌های زیبایی‌شناسانه‌ی کمی متفاوت، در هر قسمت از این سری ظاهر شد.

Nuketown ورژن اورجینال Black Ops 1 از مکان آزمایش هسته‌ای Nevada است که در سال ۱۹۵۰ طراحی شد. این نقشه کوچک و تقریباً گنبدی شکل است.

Modes: Frontline, Team Deathmatch, Domination, Free-for-All, Hardpoint

Oasis در کالاف دیوتی موبایل

Oasis

Oasis نقشه‌ای است که اولین بار در Call of Duty: Modern Warfare 3 و به عنوان یک هتل صحرایی لاکچری در دوبی ارائه شد.

با این حال ورژن کالاف دیوتی موبایل Oasis، نقشه‌ی متفاوتی است اما ويژگی‌های نقشه یک طراحی هتل لاکچری مشابه است.

Modes: Frontline

نقشه‌ی مولتی پلیر raid

Raid

این نقشه در ابتدا در Call of Duty: Black Ops 2 معرفی شد. Raid‌ نقشه‌ای با سایز متوسط است که در عمارت بزرگی واقع در تپه‌های هالیوود لس‌انجلس قرار گرفته است.

این نقشه از نقشه‌های مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل دارای لاین‌های بلندی برای تک‌تیراندازها و دیگر سلاح‌های دوربرد است اما فضاهای داخلی‌ای برای جنگ‌های تن به تن در عمارت‌ها، گاراژ و دیگر فضاهای داخلی کوچک هم دارد.

Modes: Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Kill Confirmed, Hardpoint

نقشه‌ی Rust

Rust

Rust نقشه‌ای است که اولین بار در Call of Duty: Modern Warfare 2 ارائه شد و درواقع کوچک‌ترین نقشه‌ی بازی است.

این نقشه در افغانستان و واقع در یک مزرعه‌ی روغن و یک صحرا است. Rust دارای ساختمان‌های بلند و شبیه به برج است که توسط فضاهای بازی احاطه شده است و بازیکنان می‌توانند رقبایشان را آنجا تنبیه کنند.

این نقشه یک نقشه‌ی 1v1 برای Call of Duty beef است.

Modes: Team Deathmatch, Free-for-All, Domination, Kill Confirmed, Hardpoint, Gunfight

Scrapyard 2019

Scrapyard نقشه‌ای است که اولین بار در Call of Duty: Modern Warfare 2 دیده شد اما ورژن کالاف دیوتی موبایل این نقشه درواقع ورژن پیشرفته‌تر شده‌ی Modern Warfare 2019 است.

Scrapyard یک نقشه با سایز کوچک رو به متوسط است که در یک قبرستان هواپیما با بخش‌های پخش‌وپلای هواپیما واقع شده است. این نقشه برای جنگ‌هایی با فاصله‌ی نزدیک تا متوسط مناسب است.

Modes: Frontline, Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

نقشه shipment

Shipment

Shipment اولین بار در Call of Duty 4: Modern Warfare معرفی شد و به عنوان یکی از کوچک‌ترین و پرهرج‌ومرج‌ترین نقشه‌های تاریخ کالاف دیوتی شناخته می‌شود.

ورژن کالاف دیوتی موبایل مدرن‌شده‌ی Warfare 2019 است. این کارخانه‌ی کشتی‌سازی کوچک، فضایی را فراهم می‌کند تا بازیکنان بجنگند اما کانتینرهای کمی هم برای کاور کردن وجود دارند.

Modes: Team Deathmatch, Free-for-All, Domination, Kill Confirmed, Hardpoint, Gunfight

نقشه‌ی مولتی پلیر shoot house

Shoot House

Shoot House یک نقشه‌ی Modern Warfare 2019 محبوب و مشهور است که در یک مرکز آموزش نظامی قرار گرفته. این نقشه با سایز کوچک رو به متوسط، دارای طراحی سه لاین است که برای هر نوع سبک بازی چیزی را ارائه می‌دهد.

تک‌تیراندازها و آن‌هایی که از مسلسل‌های سبک استفاده می‌کنند عاشق لاین بلند مرکز نقشه هستند که برای کاور کردن مناسب است. همچنین ساختمان‌هایی هم برای کاور کردن کسانی که به دنبال جنگ‌های تن به تن هستند، وجود دارند.

Modes: Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed, Hardpoint

slums از نقشه‌های مولتی پلیر

Slums

این نقشه در ابتدا در Call of Duty: Black Ops 2 معرفی شد. Slums یک نقشه‌ی کوچک رو به متوسط است که در محله‌ی حاشیه‌ی شهر در Panama واقع شده است.

در این نقشه فضاهای بازی مثل یک پارک کوچک و آبنما با ساختمان‌های زیادی برای قایم شدن وجود دارند. این نقشه برای انواع جنگ‌ها مناسب است. از بردهای کوتاه گرفته تا بردهای بلند.

Modes: Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Kill Confirmed, Hardpoint

نقشه‌ی stand off

Standoff

Standoff یک نقشه‌ی دیگر Call of Duty: Black Ops 2 است که در شهری مرزی میان چین و قرقیزستان واقع شده است.

مغازه‌ها و خانه‌ها در خیابان اصلی شهر واقع شده‌اند و بازیکنان می‌توانند در خیابان‌ها بجنگند یا نقاطی را برای تک تیراندازی پیدا کنند. این نقشه با سایز متوسط برای هر سبک بازی‌ای مناسب است.

Modes: Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

نقشه‌ی sudal

Sudal Harbor

Sudal Harbor یک نقشه‌ی Modern Warfare 2019 است که در بندرگاه Suldal واقع شده است.

این نقشه یکی از عجیب‌ترین نقشه‌های بازی است. یک طرف نقشه انبار و بازار قرار دارد که برای بازیکنان مناسب است و طرف دیگر جایی برای تراکم کانتینرهای حمل و نقل و چاه است.

Modes: Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Hardpoint

نقشه‌ی مولتی پلیر summit

Summit

این نقشه در ابتدا در Call of Duty: Black Ops 1 قرار داشت. Summit یک نقشه‌ی کوچک و برفی است که در بالای کوه Yamantau‌واقع شده.

این نقشه دارای فضای ساختمانی کافی برای کاور کردن و درگیری‌های تن به تن است اما مسیرهای جانبی بیرونی هم در حومه‌ی نقشه قرار دارند. شما ممکن است در این نقشه سقوط کنید پس خیلی مراقب صخره‌ها باشید.

Modes: Frontline, Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

takeoff از نقشه‌های مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل

Takeoff

Takeoff ابتدا در Call of Duty: Black Ops 2 دیده شد. این نقشه به جای یک استادیوم هاکی دارای ستینگی آینده‌نگرانه از مکانی برای پرتاب موشک در یک کمپانی توریسم است.

نقشه‌ی کوچک جایی در اقیانوس آرام واقع شده و بازیکنان می‌توانند انتظار ترکیبی از فضاهای بازی برای جنگ‌های دور برد و ساختمان‌های کوچک برای نبردهای تن به تن را داشته باشند.

Modes: Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

نقشه‌ی Terminal

Terminal

Terminal نقشه‌ای در Call of Duty: Modern Warfare 2 است. این فرودگاه یک نقشه با سایز متوسط است با تعدادی از فضاهای داخلی و خارجی برای جنگیدن.

بازیکنان همچنین این توانایی را دارند که داخل یک هواپیما بجنگند.

Modes: Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

tunisia‌ در کالاف

Tunisia

Tunisia یک پیوست از Call of Duty: Online است که در خیایان‌های شهری تونس واقع شده و از بزرگ‌ترین نقشه‌های بزرگ‌تر کالاف دیوتی موبایل است.

این نقشه یکی از نقشه‌های مولتی پلیر کالاف دیوتی موبایل و دارای مجموعه‌ای از ساحتمان‌ها برای جنگیدن در داخل و اطرافشان است و میدانی باز و چند کوچه‌ی باریک هم وجود دارند.

Modes: Search and Destroy

در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «ترفندهایی برای برنده شدن در کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها