آموزش کالاف دیوتی

تنظیمات پرتاب نارنجک در کالاف دیوتی موبایل

نارنجک‌ها در بازی کالاف دیوتی موبایل

بدون شک هر گیمری می‌داند که کالاف دیوتی موبایل Call of Duty Mobile یکی از محبوب‌ترین بازی‌های موبایلی در سراسر جهان است. کالاف دیوتی موبایل با بازی‌های پرطرفداری مثل پابجی رقابت می‌کند. در این بازی شما می‌توانید از سلاح‌های و تجهیزات متنوعی برای جنگ و مبارزه استفاده کنید. یکی از این تجهیزات نارنجک‌ها هستند و نارنجک‌های کالاف دیوتی موبایل به دو دسته تقسیم می‌شوند: نارنجک‌های مرگبار و نارنجک‌های تاکتیکی. در حال حاضر سیزده نارنجک مختلف در این بازی وجود دارند و در این مقاله از گیم سیتی قرار است که ما به معرفی مهم‌ترین نارنجک‌های بازی کالاف دیوتی موبایل و تنظیمات پرتاب نارنجک در کالاف دیوتی موبایل بپردازیم. نکته قابل توجه این است که شما با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می توانید به نارنجک های بسیاری پیشرفته تری دست بیابید.

 

تنظیمات پرتاب نارنجک در کالاف دیوتی موبایل (انواع نارنجک ها):

Frag Grenade

شما می‌توانید Frag Grenade را در لول ۲ آنلاک کنید. این اولین نارنجکی است که شما می‌توانید در کالاف دیوتی موبایل به آن دسترسی داشته باشید. این نارنجک خیلی بیسیک و پایه‌ای است و زمانی که پرتابش می‌کنید، منفجر می‌شود و بعد از مدت کوتاهی به دشمن صدمه می‌زند. Frag Grenade‌ از بهترین نارنجک‌ها برای پاک کردن اتاق‌ها، کمپرها و نقاط تنگ و باریک از دشمنان است.

نارنجک‌های بازی کالاف دیوتی موبایل

Sticky Grenade

نارنجک Sticky از بهترین نارنجک‌های بازی کالاف دیوتی موبایل، شبیه به Frag است با این تفاوت که می‌تواند به هر سطحی بچسبد. نارنجک چسبنده قفل شده در سطح 17، با شعاع 50 و خسارت خروجی 60 است. حالت چسبندگی این نارنجک بسیار کاربردی و به این صورت است که دشمن اصلاً متوجه چسبیدن نارنجک به خودش نمی‌شود. شما می‌توانید در لول ۱۷ Sticky Grenade را آنلاک کنید.

نارنجک‌های کالاف دیوتی موبایل

Trip Mine

Trip Mine وقتی که پرتابش می‌کنید منفجر نمی‌شود. به جایش به دیوارو زمین می‌چسبد و وقتی دشمن از راه می‌رسد منفجر می‌شود. این حالت مخصوصاً در مکان‌هایی که دمشنان مدام در حالت رفت‌وآمد هستند، مفید است. مثلاً می‌توانید چنین نارنجکی را پشت در قرار دهید تا دشمن نتواند آن را ببینید یا وقتی آن را ببیند که خیلی دور است. حواستان باشد که Trip Mine شما رنگ آبی دارد در حالی که مال دشمنان قرمز رنگ است. این نارنجک به‌محض رسیدن به لول ۳۶ آنلاک می‌شود.

بهترین نارنجک‌ها در بازی کالاف دیوتی موبایل

Flashbang

Flashbang اولین نارنجک تاکتیکی کالاف دیوتی موبایل است که شما دارید. این نارنجک کشنده نیست اما می‌تواند بعد از برخورد کردن با دشمن، به‌‌راحتی او را کر کند. اما یک ضعف بزرگ دارد که بازیکنان باتجربه می‌توانند خیلی زود متوجه آن شوند و از آن فرار کنند. با این حال Flashbang هنوز هم وسیله‌ای بسیار تأثیرگذار است برای این‌که در اتاق‌ها و فضاهای بسته مورداستفاده قرار بگیرد. شما می‌توانید این نارنجک را در لول ۹ آنلاک کنید.

Smoke Grenade

Smoke Grenade نارنجکی عالی است و حرکات شما را مخفی می‌کند. در نتیجه می‌توانید از زوایای مختلف به دشمنانتان حمله کنید. در حالت بتل رویال مثل یک دیوار عمل می‌کند و باعث می‌شود که بتوانید داخل یک دایره بروید، هم‌تیمی‌های صدمه‌دیده‌تان را نجات دهید یا قایم شوید. Smoke Grenade نوعی نارنجک کلاسیک در هر بازی تیراندازی است و همیشه نیاز دارید که در مورد چگونگی، تنظیمات پرتاب نارنجک در کالاف دیوتی موبایل و زمان استفاده از آن یاد بگیرید. شما می‌توانید Smoke Grenade‌ را در لول ۲۵ آنلاک کنید.

تنظیمات پرتاب نارنجک در کالاف دیوتی موبایل

Concussion Grenade

Concussion Grenade شبیه به Flashbang  عمل می‌کند اما دشمنان را نابینا یا ناشنوا نمی‌کند. به جایش به‌طور قابل‌توجهی سرعت حرکت را کاهش می‌دهد. می‌توان گفت که این نارنجک به‌نوعی بی‌فایده است. اگر واقعاً می‌خواهید از آن استفاده کنید، همراه با تیمتان باشید و به همراه سلاح‌هایی دیگری مثل Frag Grenade از آن استفاده کنید. این نارنجک در میان نارنجک‌های بازی کالاف دیوتی موبایل در لول ۴۲ قابل دسترس است.

نارنجک در کالاف دیوتی موبایل

EMP Grenade COD Mobile

EMP Grenade در کالاف دیوتی موبایل، وسایل و تجهیزات الکترونیکی دشمنان را غیرفعال می‌کند. و این شامل سیستم‌های خودکارمثل پهپادها، جان‌پناه‌ها، اسلحه‌های نگهبانی و غنائم است. دشمنانی که با این نارنجک‌ها آسیب می‌بینند، HUD، مینی‌مپ و دکمه‌های‌شان ناپدید می‌شوند. البته حواستان باشد که اگر جای دکمه‌های‌شان را بدانند می‌توانند همچنان نشانه‌گیری و شلیک کنند. EMP‌ در لول ۴۹ آنلاک می‌شود.

تنظیمات پرتاب نارنجک کالاف دیوتی موبایل

Trophy System

آخرین نارنجک در این لیست، Trophy System‌ است که وسیله‌ای دفاعی است و وسایل پرتاب‌شونده‌ی انفجاری را نابود می‌کند؛ وسایلی مثل نارنجک‌ها، پهبادها، موشک‌ها و…

این نارنجک می‌تواند قبل از ناپدید شدن دو وسیله را نابود کند. بهترین کاربرد این نارنجک در حالتی است که شما سعی می‌کنید در حالت Domination یک منطقه را به اسارت بگیرید یا وقتی که می‌خواهید در موقعیت تک‌تیرانداز از منطقه‌ی خودتان دفاع کنید. Trophy System می‌تواند در لول ۵۸ آنلاک شود.

در این مقاله به تنظیمات پرتاب نارنجک در کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. در ادامه مطالعه‌ی مقاله‌ی «پرک Dead Silence بازی کالاف دیوتی موبایل» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

انواع نارنجک در بازی کالاف دیوتی موبایل

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از گیم سیتی

سی پی کالاف دیوتی موبایل اعتباری برای دست‌یابی به تجهیزات مختلف است و ضمن این‌که می توانید با استفاده از آن تجهیزات موردنظرتان را خریداری کنید، می‌توانید آن‌ها به‌روزرسانی کنید و از قدرت بیشتری برخوردار شوید. اگر بخواهیم دقیق‌تر به آیتم‌ها و امکاناتی بپردازیم که خرید cp کالاف دیوتی موبایل در اختیار ما قرار می‌دهد، می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • انواع اسلحه‌های جذاب و حرفه‌ای
  • اسکین‌های خاص و پیشرفته
  • برتری در جنگ‌های مختلف و کسب رتبه‌های بالا
  • امکان بازی در حالت پرمیوم و ویژه
  • دسترسی به تجهیزات اضافه
  • افزایش قدرت و توانایی برای مبارزه با دشمنان
  • امکان بازی در نقشه‌های متنوع با تجهیزات عالی

دستیابی نارنجک های کالاف دیوتی موبایل

اما برای دسترسی به همه‌ی این آیتم‌ها و امکانات که نارنجک‌ها را هم شامل می‌شوند، چطور باید خرید cp کالاف دیوتی موبایل را انجام داد؟ مجموعه‌ی game30t امکان خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل ارزان را فراهم کرده است و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن و با معقو‌ل‌ترین قیمت این پول درون برنامه را داشته باشید. امیدوارم که در این مقاله تنظیمات پرتاب نارنجک در کالاف دیوتی موبایل را به خوبی یاد گرفته باشید. درصورت رضایت از این مطالب نظرات خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

برگرفته از: gurugamer.com

امتیاز دهید
بازگشت به لیست
0 0 رای ها
امتیاز
guest
امتیاز
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها